Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Postautor: pozdro » 18 kwie 2018, 22:51

Nie ma co popadać w szaleństwo i kupować za dowolną kwotę bo to się nie opłaca. Zdarzają się opłacalne inwestycje typu Atal Residence III etap za 7900zł/m2 na Zabłociu świetnie skomunikowany, na wisłą, z dobrze wykończoną elewacją. Bywają całkiem niezłe okazje jak kiedyś Avia po 4500-5000zł/m2, N5D ma też jeszcze nie najgorsze ceny 7200zł/m2 na Krowodrzy. Większość jednak ofert powoli staje się nie opłacalna. W zasadzie te obecne ceny miałyby uzasadnienie, gdyby obniżyli stopy procentowe i z lokat nie dało się zarobić więcej niż np 1.5%, ale jak na lokacie ciągle można zarobić z 2.5% to jaki sens kupować mieszkanie żeby mieć stopę zwrotu 2.5%. :roll:


BZ123
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2018, 14:09

Re: Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Postautor: BZ123 » 19 kwie 2018, 14:32

Witam witam
również jestem zainteresowany kupnem mieszkania w tej inwestycji, ale nad jedną rzeczą się zastanawiam przy tej budowie z prawej strony znajduje się słup wysokiego napięcia. Z tego co mi przekazali w Budremie mają go przenosić podobno ale jak i gdzie to nie wiadomo jeszcze. Jednak z tego co widać słup ten nie znajduje się w pasie budowy bloku więc myślę, że z tym przeniesieniem to jakaś ściema i słup zostanie bo wiadomo duży koszt dla dewelopera usunięcie tego słupa.
Czy ktoś coś wie w tej sprawie?

BZ123
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2018, 14:09

Re: Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Postautor: BZ123 » 19 kwie 2018, 14:34

Witam witam
również jestem zainteresowany kupnem mieszkania w tej inwestycji, ale nad jedną rzeczą się zastanawiam przy tej budowie z prawej strony znajduje się słup wysokiego napięcia. Z tego co mi przekazali w Budremie mają go przenosić podobno ale jak i gdzie to nie wiadomo jeszcze. Jednak z tego co widać słup ten nie znajduje się w pasie budowy bloku więc myślę, że z tym przeniesieniem to jakaś ściema i słup zostanie bo wiadomo duży koszt dla dewelopera usunięcie tego słupa.
Czy ktoś coś wie w tej sprawie?


mi_ki2014
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwie 2018, 22:25

Re: Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Postautor: mi_ki2014 » 19 kwie 2018, 15:03

Witam,
Czy ktoś z Państwa wie może coś na temat tej działki z tyłu planowanego budynku ? Chodzi mi o ten teren zielony - czy to jest własność policji czy prywatna ?

mi_ki2014
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwie 2018, 22:25

Re: Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Postautor: mi_ki2014 » 19 kwie 2018, 15:18

I jeszcze mam jedno pytanie odnośnie tej drogi za budynkiem wzdłuż ogrodzenia policji - czy są jakieś plany aby ją poszerzyć/zrobić chodnik itp ?

Tomek Nowak
Posty: 21
Rejestracja: 13 kwie 2018, 22:43

Re: Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Postautor: Tomek Nowak » 19 kwie 2018, 22:20

Działkę z tyłu powstającego bloku stara się kupić Budrem. Co do lini wysokiego napięcia to raczej jej nie przesuną chyba że będzie kolidowała z kolejną inwestycją.

Tomek Nowak
Posty: 21
Rejestracja: 13 kwie 2018, 22:43

Re: Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Postautor: Tomek Nowak » 25 kwie 2018, 10:54

Pod poniższym linkiem jest plan jak ma przebiegać chodnik przy bloku.

rowery.zikit.pl/wp-content/uploads/2017/06/Sytuacja-etap-pierwszy.pdf

mi_ki2014
Posty: 36
Rejestracja: 18 kwie 2018, 22:25

Re: Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Postautor: mi_ki2014 » 25 kwie 2018, 20:59

Bardzo dużo rezerwacji się zwolniło. My pewnie też byśmy się zdecydowali na zakup mieszkania gdyby faktycznie nie ten słup i linie wiszące tuż obok bloku i okien. Kiepskie sąsiedztwo też robi swoje. Działka przed blokiem też pewnie zostanie zabudowana pewnie czymś usługowym. No i jak plaza zrobi się outletem to będzie kolorowo tam. Samochody będą parkować nawet na trawniku tak jak w futurze.


AgentDejv
Posty: 220
Rejestracja: 10 gru 2015, 18:42

Re: Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Postautor: AgentDejv » 25 kwie 2018, 22:07

Rezerwacje się zwolnily, bo przyszedł czas na umowy deweloperskie i ci, którzy rezerwowali spekulacyjnie odpuścili widząc, że ludzie nie zabijają się o te mieszkania.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Dąbie Plaza Kraków od Budrem - opinie na forum

Postautor: pozdro » 25 kwie 2018, 23:21

Powiem, wam, że oprócz wychamowania podaży jest też mocne wychamowanie popytu. W zasadzie tak patrzę to już praktycznie mało co się sprzedaje. :lol: Inwestorzy stwierdzili, że mają już sporo mieszkań na wynajem, dodatkowo ceny przestalybyć atrakcyjne. W idea banku lokata 3.5% to po co się męczyć z najmowaniem mieszkań ze stopą zwrotu 3%. :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości