Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
MagdaEm
Posty: 37
Rejestracja: 03 lut 2017, 20:57

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: MagdaEm » 05 lut 2017, 20:19

Dzieki za odp Ewela, ja jestem dopiero na etapie kupna mieszkania w budynku nr 2 I bede tu zagladac bo mysle ze drugi budynek powinien byc podobnie wykonany jak pierwszy.Deweloper wyslal nam juz dokumenty do przegladniecia I zastanawiam sie co to bedzie biegla za droga od strony wschodniej , czy to bedzie tylko taka osiedlowa droga czy bardziej ruchliwa a z tamtej strony bedzie moj balkon i czy po tej stronie wschodniej jest miejsce zeby powstal jeszcze jakis blok? Nie jestem miejscowa I nie znam dobrze okolicy probuje z tych dokumentow cos sie dowiedziec ale moze ktos z forowiczow wie:)bardzo dziekuje za odp


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 05 lut 2017, 20:28

MagdaEm pisze:Dzieki za odp Ewela, ja jestem dopiero na etapie kupna mieszkania w budynku nr 2 I bede tu zagladac bo mysle ze drugi budynek powinien byc podobnie wykonany jak pierwszy.Deweloper wyslal nam juz dokumenty do przegladniecia I zastanawiam sie co to bedzie biegla za droga od strony wschodniej , czy to bedzie tylko taka osiedlowa droga czy bardziej ruchliwa a z tamtej strony bedzie moj balkon i czy po tej stronie wschodniej jest miejsce zeby powstal jeszcze jakis blok? Nie jestem miejscowa I nie znam dobrze okolicy probuje z tych dokumentow cos sie dowiedziec ale moze ktos z forowiczow wie:)bardzo dziekuje za odp

Czesc,
Od strony wschodniej jest w planie zagospodarowania przestrzennego miejsce na drogę jednopasmową - to bedzie łącznica pomiedzy Kuźnicy Kołłatajowskiej a Banacha. Następnie jest waski pas terenu prywatnego i mini skwer miejski z placem zabaw dla dzieci. Najlepiej podjedz sobie na budowę, Ogladnij okolicę. Na teren mozesz wejsc oprowadzi Cie ochrona- jak poprosisz napewno wpusci Cie takze do wnetrz etapu 1 zebysmy mogła sobie zoabaczyć standard wykonczenia. Generalnie teren wzdłuż Banacha bedzie przez dluzszy czas placem budowy. Oprocz inwestycji Activ oraz Megapolis...ma ruszyc przebudowa 29go Listopada oraz wyczekiwanego tramwaju. To oznacza że przez dluzszy czas czeka nas uciezliwosci budów/korki/etc ale to nic nowego na Górce Narodowej. Mieszkam tutaj od 7 lat, kupiłem mieszkanie w 1 etapie także jak masz jakieś pytania pytaj :)

mmacaj
Posty: 59
Rejestracja: 08 lut 2017, 12:10

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: mmacaj » 08 lut 2017, 12:16

Witam potencjalnych sąsiadów :)

Przed wczoraj miałem rozmowę z deweloperom podczas podpisywania umowy i mówi że ciężkie roboty w budynku nr 3 skończoną się przed oddaniem budynku nr. 2. Mówił,że mogli by wcześniej skończyć budowę budynków nr 1 i 2 ale banki ich trzymają przez wypłatę transzy. Tak więc lokatorzy w budynku nr 2 nie będą mieli tak źle, chociaż nie ma się co łudzić że hałas i tak będzie. Każdy będzie sobie urządzać mieszkanko i to już tworzy niezbyt komfortowe warunki.

Czy ktoś może wie, jak to będzie wyglądać gdy przyjadą goście do mieszkania? Będą mieli gdzie zaparkować?

Pozdrawiam


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 08 lut 2017, 12:29

Niestety z goścmi będzie problem po ukończeniu 3 etapów Osiedle zostanie ogrodzone i zamknięte. Miejsca dla gości tylko gdzieś przy ulicy Banacha tylko tam nie bardzo będzie gdzie..

Z tego co wiem koniec budowy etapu 1 to kwiecień. Odbiory mieszkań beda odbywać się czerwiec/lipiec

mmacaj
Posty: 59
Rejestracja: 08 lut 2017, 12:10

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: mmacaj » 08 lut 2017, 12:32

Budynek 2 podobnie, odbiór lipiec/sierpień. b0recki czy zmieniałeś u dewelopera układ ścian i instalacje elektryczne?

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 08 lut 2017, 12:36

mmacaj pisze:Budynek 2 podobnie, odbiór lipiec/sierpień. b0recki czy zmieniałeś u dewelopera układ ścian i instalacje elektryczne?

Nic nie zmieniałem...w zasadzie to teraz zabieram się za projektowanie wnętrza:P ścian nie potrzebowałem przesuwać ale instalacje teraz przy kuchni napewno beda wymagały przerobek. Jak chodziłem po mieszkaniach etapu 1 to widziałem, że ludzie różnie sobie przerabiali i zostało to wykonane. Nie wiem natomiast jak to finansowo zostało rozliczone.

mmacaj
Posty: 59
Rejestracja: 08 lut 2017, 12:10

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: mmacaj » 08 lut 2017, 12:57

Podobno dopóki nie postawią mojego piętra a zmienie układ ścian to zrobią to za darmo. Ale ciekawe czy to prawda :)

Amelia
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2017, 20:03

Umowa deweloperska Banacha 2 z Activ a spółka celowa jako deweloper

Postautor: Amelia » 08 lut 2017, 21:59

Witajcie,
Zainteresowana jestem mieszkaniem w bloku nr 2 na Banacha. Dostałam umowę deweloperską. Niestety niepokoi mnie fakt, że blok ten jest budowany przez utworzoną do tego celu spółkę z o.o. spółkę komandytową, czyli spółkę córkę. Chodzi mi o późniejsze prawo do rękojmi w przypadku likwidacji tej spółki. Czy uważacie, że nie ma się czego obawiać?


b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Umowa deweloperska Banacha 2 z Activ a spółka celowa jako deweloper

Postautor: b0recki » 09 lut 2017, 8:43

Amelia pisze:Witajcie,
Zainteresowana jestem mieszkaniem w bloku nr 2 na Banacha. Dostałam umowę deweloperską. Niestety niepokoi mnie fakt, że blok ten jest budowany przez utworzoną do tego celu spółkę z o.o. spółkę komandytową, czyli spółkę córkę. Chodzi mi o późniejsze prawo do rękojmi w przypadku likwidacji tej spółki. Czy uważacie, że nie ma się czego obawiać?


Nie wiem jaki masz zapis w umowie notarialnej...ja mam umowe ze spolką zoo tylko nie komandytową na 1 etap

b0recki
Posty: 135
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:36

Re: Nowe mieszkania MdM na Prądniku Białym ul. Banacha od Activ Kraków - forum, opinie

Postautor: b0recki » 09 lut 2017, 18:24

Wpadłem dziś na budowę...pracę przy wykańczaniu częsci wspólnych nabiera tempa...klatki schodowe oraz korytarze poddawane są flizowaniu - płytki popielatawe/szare:) Windy zamontowane. Jestem pod wrażeniem windy firmy Schindler na plus.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 43 gości