Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Koper
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2018, 12:11

Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Koper » 16 maja 2018, 12:17

uroczewzgorze.pl


adi
Posty: 91
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:46

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: adi » 16 maja 2018, 14:23

Cześć, a może napiszesz coś więcej o osiedlu, bo wrzucenie samego adresu strony, to trochę spamowanie. Jakie wady i zalety ma osiedle Urocze Wzgórze, ktoś może podzieli się tym na forum, jakie ma opinie na ten temat :?:

Alaaaaaaa83
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2018, 9:15

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud

Postautor: Alaaaaaaa83 » 22 lip 2018, 9:20

Jedyne co może niepokoić to dojazd do domów tym wąwozem, developer z tą drogą noc nie może zrobić A jak zamieszkają ludzie- powyżej tez jakieś 2 domy sie buduja to moze byc problem z dojazdem


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud

Postautor: pozdro » 22 lip 2018, 16:59

Ale to jest paskudne. U mnie na wsi już chyba lepsze domki socjalne wybudowali. Nieco mniejsza monotonia. Jednak jak budować dom to lepiej zrobić to bez dewelopera. Dziwie się ludziom, że nie robią jakichs grup zakupowaych. Jest internet. Wystarczy się zebrać w 10 osób zrzucić po 100 tys. zł kupić jakąs większą działkę podzielić na 10 części. Wtedy ma się te 6-10 arów minimum ogródka, a nie 1m trawy z każdej strony.No i cenowo budowa wychodzi 2000zł/m2, a nie 4500zł/m2 :)

ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: ragar » 27 lip 2018, 1:12

Oj, nie przesadzałbym, że jest tak znów źle, dosyć prosta forma, pewnie dałoby się znaleźć podobną architekturę np. na Woli Justowskiej, choć pewnie nie w takim nagromadzeniu w jednym miejscu, jak tu :) Szkoda, że nie ma żadnego balkonu / loggi od przodu, nie ma też daszku nad drzwiami. Ta kostka brukowa, to też trochę nudnawa / nie ma też wydzielonego chodnika i drogi. A co myślicie o tej lokalizacji, to dobre miejsce na zamieszkanie, jak tam jest np. z dojazdami, czy są korki?

Obrazek
Wizualizacje dewelopera Doctor Q Bud

Większość domów jest już zarezerwowanych lub sprzedanych, ale jest jeszcze jeden dom dostępny i jego cena, to 365 000 zł, za metraż 74 m2 - dużo czy mało? Jakie są Wasze opinie, z jednej strony jak większe mieszkanie, ale jednak kawałek od centrum miasta, ale z drugiej, jest i ogródek i mniej sąsiadów :)

Koper
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2018, 12:11

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Koper » 02 sie 2018, 9:57

My się zdecydowaliśmy na kupno. Przede wszystkim miejsce jest bajeczne, widok na lądujące samoloty i tatry - onieśmiela.
Jeśli ktoś szuka czegoś większego niż standardowe mieszkanie, a jeszcze z ogródkiem, to ta cena naprawdę jest atrakcyjna.

Co do dojazdu, niecałe 10 min autem jest do stacji Kraków Zakliki, można również jechać dalej i zostawić auto na P&R przy Balickiej, a potem w tramwaj (tak zamierzam praktykować). Komunikacja miejska niestety słaba, przystanek daleko od inwestycji, autobusy rzadko kursują. Auto jest niezbędne.

Co do wąwozu, o którym mowa - jestem tam przynajmniej raz w tygodniu, jeszcze nie zdarzyło mi się wpaść w kolizję. Wiadomo, że potem ruch będzie większy, ale jak już utworzy się wspólnota, to można wystąpić do gminy o wyznaczenie miejsca/miejsc do mijania.

Co ciekawe, inwestycja cieszy się takim powodzeniem, że we wrześniu powinna ruszyć sprzedaż II etapu, który będzie zlokalizowany trochę niżej, przy samej ulicy Akacjowej.

Koper
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2018, 12:11

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Koper » 02 sie 2018, 9:58

ragar pisze:Oj, nie przesadzałbym, że jest tak znów źle, dosyć prosta forma, pewnie dałoby się znaleźć podobną architekturę np. na Woli Justowskiej, choć pewnie nie w takim nagromadzeniu w jednym miejscu, jak tu :) Szkoda, że nie ma żadnego balkonu / loggi od przodu, nie ma też daszku nad drzwiami. Ta kostka brukowa, to też trochę nudnawa / nie ma też wydzielonego chodnika i drogi. A co myślicie o tej lokalizacji, to dobre miejsce na zamieszkanie, jak tam jest np. z dojazdami, czy są korki?

Obrazek
Wizualizacje dewelopera Doctor Q Bud

Większość domów jest już zarezerwowanych lub sprzedanych, ale jest jeszcze jeden dom dostępny i jego cena, to 365 000 zł, za metraż 74 m2 - dużo czy mało? Jakie są Wasze opinie, z jednej strony jak większe mieszkanie, ale jednak kawałek od centrum miasta, ale z drugiej, jest i ogródek i mniej sąsiadów :)


Do 75m2 dochodzi jeszcze poddasze do adaptacji, co daje jeszcze ok. 15 m2 pow. uż.

Koper
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2018, 12:11

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Koper » 02 sie 2018, 10:10

Kilka zdjęć z realizacji:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Alaaaaaaa83
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2018, 9:15

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Alaaaaaaa83 » 03 sie 2018, 12:30

My również kupiliśmy tam dom, z tego co widzę "Koper" - o ile zdjęcia przedstawiają Twój dom -to jesteśmy sąsiadami :) Faktycznie widok jest niesamowity, mnie jedynie martwi dojazd, ale mam nadzieję ze uda się to jakoś rozwiązać, ponieważ na górze też są budowane 2 domu i na pewno ruch będzie dużo większy niż jest teraz. Też ciekawe jak ta droga będzie wyglądała zimą. Samo miejsce urzekło nas od razu, a co reszty zobaczymy w praktyce.

Koper
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2018, 12:11

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Koper » 07 sie 2018, 13:12

Alaaaaaaa83 pisze:My również kupiliśmy tam dom, z tego co widzę "Koper" - o ile zdjęcia przedstawiają Twój dom -to jesteśmy sąsiadami :) Faktycznie widok jest niesamowity, mnie jedynie martwi dojazd, ale mam nadzieję ze uda się to jakoś rozwiązać, ponieważ na górze też są budowane 2 domu i na pewno ruch będzie dużo większy niż jest teraz. Też ciekawe jak ta droga będzie wyglądała zimą. Samo miejsce urzekło nas od razu, a co reszty zobaczymy w praktyce.

Tak, zdjęcia są naszego domu, tj. nr 6 wg planu na stronie. Niestety nie mogę wysłać wiadomości prywatnej, ale w razie pytań zostawiam mój adres email: adamkoprowski90@gmail.com ;)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości