Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Alaaaaaaa83
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2018, 9:15

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Alaaaaaaa83 » 07 sie 2018, 14:05

To nie do końca sąsiedzi ale blisko, my mamy nr 9 :) dzięki za maila, odezwę się :D


ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: ragar » 19 sie 2018, 23:41

Koper pisze:Do 75m2 dochodzi jeszcze poddasze do adaptacji, co daje jeszcze ok. 15 m2 pow. uż.

Pytanie, czy poddasze da się łatwo zaadaptować, bo nie widzę w dachach żadnych okien dachowych. Chociaż dodatkowe 15 m2, to na pewno super sprawa i można sensownie wykorzystać :)

Alaaaaaaa83
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2018, 9:15

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Alaaaaaaa83 » 20 sie 2018, 7:36

Jest jedno okno dachowe od strony ogródka.


Zielona
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2018, 21:54

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Zielona » 28 wrz 2018, 21:56

Witam,
Jestem właścicielka działki tuż pod inwestycja urocze wzgórze. Czy ktoś z Państwa orientuje się na temat nowej inwestycji powstającej poniżej ?

Koper
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2018, 12:11

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Koper » 23 paź 2018, 15:31

Zielona pisze:Witam,
Jestem właścicielka działki tuż pod inwestycja urocze wzgórze. Czy ktoś z Państwa orientuje się na temat nowej inwestycji powstającej poniżej ?

Mają pozwolenie i już wycięli część drzew. Mają tam powstać bodajże 4 budynki zabudowy typu bliźniak.

Kocham ogrody
Posty: 2
Rejestracja: 22 maja 2019, 3:53

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Kocham ogrody » 22 maja 2019, 4:02

Witam sąsiadów . Co powiecie na propozycję ogrodzenia jakie nam przysłano ostatnio ?? Moim zdaniem przestrzenie między domami niepotrzebnie są dzielone. Zawsze to dodatkowe 2 miejsca parkingowe. Pozdrawiam z Urocze (7)

Wczoraj tz 10 czerwca byłam na budowie. Ale mamy ładne balkoniki :)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2019, 6:15 przez Kocham ogrody, łącznie zmieniany 1 raz.

BnQ
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 11:42

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: BnQ » 22 maja 2019, 11:48

Propozycja ogrodzenia jest w porządku. Przestrzeń uważamy że powinna być podzielona, bo to kwestia prywatności, i bezpieczeństwa chociażby dzieci. A poza tym nie wszyscy mają równo między domami... u nas jest różnica poziomów pomiędzy domkami 80 cm, a niestety nie posiadamy czołgu tak by go tam komfortowo parkować..., wydaje mi się że każdy może indywidualnie się dogadać czy chce być od sąsiada oddzielony czy nie..

Kocham ogrody
Posty: 2
Rejestracja: 22 maja 2019, 3:53

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Kocham ogrody » 11 cze 2019, 6:22

Oddzielone od sąsiada ogrody to ja też jestem za . Mi chodziło tylko o kwestię ogrodzenia między ścianami bocznymi domów. Ale faktycznie nie wszędzie może się udać zaparkować że względu na różnice poziomu. Szukam sąsiada 7/8 w związku z powyższym. Pozdrawiam.


Fzel
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2019, 15:37

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Fzel » 09 sie 2019, 15:43

Cześć
Czy ktoś już wie jak wygląda sprawa z hałasem od samolotów? Panuję budowę w okolicy i byłbym wdzięczny o opinie czy jest to problem i jeśli tak to w jakim stopniu :) Zastanawiam się czy trzeba rozważać dodatkowe rozwiązania wyciszające.

Koper
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2018, 12:11

Re: Inwestycja Urocze Wzgórze - Doctor Q Bud - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Koper » 13 sie 2019, 9:57

Fzel pisze:Cześć
Czy ktoś już wie jak wygląda sprawa z hałasem od samolotów? Panuję budowę w okolicy i byłbym wdzięczny o opinie czy jest to problem i jeśli tak to w jakim stopniu :) Zastanawiam się czy trzeba rozważać dodatkowe rozwiązania wyciszające.

Póki co ciężko stwierdzić, bo jeszcze trwa budowa (kilkumiesięczna obsuwa). Jednak za każdym razem jak bywam, to bardziej niż hałas samolotów irytujący może być dźwięk samochodów z A4. Dla mnie osobiście samoloty to wręcz coś ekscytującego, więc w ogóle nie jest problemem.

Z tego co wiem, to deweloper na tym osiedlu od strony południowej zastosował stolarkę okienną trzyszybową, właśnie żeby zniwelować hałas.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości