Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
bobrowski
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2019, 17:21

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: bobrowski » 25 sty 2019, 13:22

Koniec stycznia sie zbliza, budowa powinna byc ukonczona. Byl tam ktos ostatnio i widzial jak sie sprawy maja?


Razdwatrzy
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2018, 18:36

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Razdwatrzy » 25 sty 2019, 14:43

Zależy o który budynek pytasz, w budynku A jest ogrzewanie podobno już, najgorzej wygląda garaż i otoczenie, ale mam nadzieje ze mimo tego będzie się mozna wprowadzić.

Może niech wypowie się pan który zachwalał nasze osiedle z wyższych postów ;)

bobrowski
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2019, 17:21

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: bobrowski » 25 sty 2019, 16:14

Tak o budynek A wlasnie mi chodzi. Jezeli faktycznie sia uda to byloby ok, mniej problemow ze wszystkim.


vivincia
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2019, 8:10

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: vivincia » 28 sty 2019, 8:15

Szanowni Państwo,

rozważam zakup mieszkania na Malinowym Wzgórzu, oferowanego z drugiej ręki, na zasadzie cesji praw.

Czy ktoś z Państwa mógłby mi napisać, czy w umowie deweloperskiej są jakieś zapisy utrudniające taką transakcję? Poproszę oczywiście właściciela o wgląd do umowy, ale lepiej upewnić się dwa razy, zwłaszcza że inwestycja wydaje się (po tym, co tu przeczytałam) trochę niepewna.

Czy mimo opóźnień są Państwo zadowoleni z tego, jak wyglądają mieszkania i otoczenie?


Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Razdwatrzy
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2018, 18:36

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Razdwatrzy » 28 sty 2019, 16:09

vivincia pisze:Szanowni Państwo,

rozważam zakup mieszkania na Malinowym Wzgórzu, oferowanego z drugiej ręki, na zasadzie cesji praw.

Czy ktoś z Państwa mógłby mi napisać, czy w umowie deweloperskiej są jakieś zapisy utrudniające taką transakcję? Poproszę oczywiście właściciela o wgląd do umowy, ale lepiej upewnić się dwa razy, zwłaszcza że inwestycja wydaje się (po tym, co tu przeczytałam) trochę niepewna.

Czy mimo opóźnień są Państwo zadowoleni z tego, jak wyglądają mieszkania i otoczenie?


Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.



Póki co cieżko powiedzieć coś o otoczeniu. Jednak wewnątrz jest estetycznie, są błędy po robotnikach z Ukrainy, pewne niedociągnięcia, nierówności, które najlepiej poprawić na własna rękę. Nie są to kosztowne poprawki (np. Gniazdka krzywo, skrzynki...). Jeśli zależy Pani na kameralnym osiedlu to jak najbardziej to nasze się wpisuje. Jednak opóźnienia...niewiadomo jak to będzie dalej, deweloper olewa swoich klientów i nic konkretnego nie mowi, tylko same brednie i bajeczki. Co do ogólnie budynku, mam pewne obawy co do jego jakości wykonania. Jest post w internecie, który mówi o „wilgoci w apartamentach” zbudowanych właśnie przez tą sama firmę. Apartamenty znajdują się w Zakopanem, miały byc nowoczesne i prestiżowe a teraz mieszkańcy żalą sie na wilgosc zwłaszcza w garażu (zima podobno katastrofa) a deweloper juz umywa ręce i mowi ze to ich wina ze niepoprawnie używają obiektu... chore. Obawiam się ze w naszym garażu bedzie podobnie gdyż tam jest nic nie ruszone, jest mega wilgosc juz i sobie z tym nie radzą dlatego garaże stoją nie ruszone...

Razdwatrzy
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2018, 18:36

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Razdwatrzy » 28 sty 2019, 16:13

Jeszcze co do wilgoci w tych apartamentach w Zakopanem. Mieszkańcy bodjaze po roku użytkowany zala się na odpadające płytki... także to nie tylko garaże są zle wykonane ale i cały budynek. Ciekawi mnie jedno, jakie opinie maja mieszkańcy krakowskiej inwestycji dewelopera na ulicy daszynskiego.

bobrowski
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2019, 17:21

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: bobrowski » 28 sty 2019, 16:50

Widzialem inwestycje w weekend, nie wyglada jakby miala byc szybko oddana. Wszedzie bloto i gruz, nie ma zagospodarowanej przestrzeni itd. Podobno miala byc na koniec stycznia a jak bedzie na koniec marca to bedzie dobrze...

mallach
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:10

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: mallach » 18 lut 2019, 15:13

Czy ktoś może odebrał juz mieszkanie w tej inwestycji?


Daman
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2018, 12:01

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Daman » 28 lut 2019, 14:21

Ostatnio sporo się dzieje na budowie. Zrobiono dojscie do budynków, niemal ukończono układać kostkę podjazdu, w środku też robia klatki schodowe. Najważniejsze, że budowa "żyje" czego brakowało w końcówce zeszłego roku. Trzeba trzymać kciuki, że uda się zdążyć z odbiorami przed wakacjami.

bobrowski
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2019, 17:21

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: bobrowski » 31 mar 2019, 23:26

Ktos sie orientuje moze jak tam postepy i kiedy zakonczenie budowy?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 29 gości