Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Daman
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2018, 12:01

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Daman » 11 sty 2019, 9:50

Do reszty, kóra kupiła mieszkania w inwestycji. Czy macie ze sobą prywatne forum, do którego możecie mnie dopisać ? szukam kontaktu z innymi przyszłymi mieszkańcami
Dzięki


Razdwatrzy
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2018, 18:36

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Razdwatrzy » 11 sty 2019, 14:03

Jeśli mozesz to napisz mi swoj kontakt na wiadomosci prywatnej bo ja nie moge wysyłać wiadomosci priv: nie bede podawać swoich danych bo deweloper czyta komentarze i nie muszę chyba pisać co dalej.

bobrowski
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2019, 17:21

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: bobrowski » 11 sty 2019, 17:23

Hej, też jestem przyszły mieszkańcem, czekam niecierpliwie na zakończenie inwestycji. Jeżeli jest jakieś wspólne forum mieszkańców czy też grupa to prosiłbym o dodanie lub jakiś kontakt, tak łatwiej będzie się organizować. NIe mam możliwości niestety wysyłać też pw z tego co widze


klient 2
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2019, 21:10

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: klient 2 » 20 sty 2019, 22:08

Witam, kupiłem mieszkanie i wszystkie terminy minęły nawet te z aktu notarialnego, biorąc pod uwagę zaawansowanie prac na tej budowie poważnie zastanawiam się nad ta inwestycją . Jeżeli kogoś interesuje ten temat podaję e-mail nera.nera1@wp.pl

Pavka1906
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2018, 12:26

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Pavka1906 » 21 sty 2019, 14:27

Wydaje mi się, że nie ma co przesadzać, przy dzisiejszym rynku pracowników (szczególnie budowlanych) jest to niewielkie opóźnienie. Znam inwestycje w bardziej prestiżowych miejsca w Krakowie, które mają dużo większe opóźnienie. Tu rozmawiamy o kameralnym obiekcie w b.dobrej lokalizacji, blisko komunikacja miejska i wystarczająco daleko od ruchliwych ulic. Dla porównania w inwestycji budimex’u na ulicy Fredry (równoległa do Tischnera, głównej trasy wyjazdowej z Krakowa) ceny zaczynają się od 7800 zł/m2. Musimy cierpliwie zaczekać na finalizację projektu i wszyscy będziemy zadowoleni. :)
Ostatnio zmieniony 24 sie 2019, 12:36 przez Pavka1906, łącznie zmieniany 1 raz.

Razdwatrzy
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2018, 18:36

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Razdwatrzy » 21 sty 2019, 18:21

Pavka1906 pisze:Wydaje mi się, że nie ma co przesadzać, przy dzisiejszym rynku pracowników (szczególnie budowlanych) jest to niewielkie opóźnienie. Znam inwestycje w bardziej prestiżowych miejsca w Krakowie, które mają dużo większe opóźnienie. Tu rozmawiamy o kameralnym obiekcie w b.dobrej lokalizacji, blisko komunikacja miejska i wystarczająco daleko od ruchliwych ulic. Dla porównania w inwestycji budimex’u na ulicy Fredry (równoległa do Tischnera, głównej trasy wyjazdowej z Krakowa) ceny zaczynają się od 7800 zł/m2. Musimy cierpliwie zaczekać na finalizację projektu i wszyscy będziemy zadowoleni. :)

To wygląda jak post sponsorowany :) będziemy zadowoleni jak wreszcie inwestycja zostanie oddana.

yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: yyeeoo » 21 sty 2019, 18:38

Pavka1906 pisze:Wydaje mi się, że nie ma co przesadzać, przy dzisiejszym rynku pracowników (szczególnie budowlanych) jest to niewielkie opóźnienie. Znam inwestycje w bardziej prestiżowych miejsca w Krakowie, które mają dużo większe opóźnienie. Tu rozmawiamy o kameralnym obiekcie w b.dobrej lokalizacji, blisko komunikacja miejska i wystarczająco daleko od ruchliwych ulic. Dla porównania w inwestycji budimex’u na ulicy Fredry (równoległa do Tischnera, głównej trasy wyjazdowej z Krakowa) ceny zaczynają się od 7800 zł/m2. Musimy cierpliwie zaczekać na finalizację projektu i wszyscy będziemy zadowoleni. :)

Śmierdzi sponsorem jak ta lala.

Opóźnienia to normalność, poważnie ? :D

U szanowanych deweloperów notowanych na giełdzie, czy w "prestiżowych" inwestycjach opóżnienia nie zdarzają się praktycznie wcale lub bardzo rzadko.
Przyrównywanie Budimexu to prestiżowych deweloperów pominę milczeniem.

Jeżeli są już opóźnienia nawet wyprzedzające te zawarte w akcie notarialnym i zapewne powodujące kary umowne - to nikt o zdrowych zmysłach od takich "deweloperów" mieszkania nie kupuje.

Pavka1906
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2018, 12:26

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: Pavka1906 » 21 sty 2019, 20:38

hehehe, akurat nie sponsorowany post. W roli wyjaśnień, nie jestem zadowolony z opóźnienia, ale jak porównam na rynku skale opóźnień deweloperów, cenę po jakiej można kupić mieszkanie oraz lokalizację, to dochodzę do wniosku, że nie ma co narzekać.


bobrowski
Posty: 10
Rejestracja: 11 sty 2019, 17:21

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: bobrowski » 22 sty 2019, 11:07

Hmm post faktycznie zbyt kolorowy ;) To jak bedzie z inwestycja, powstanie i nie zawali sie? Nie spieszy mi sie i moge poczekac, pytanie czy warto i czy nie wkopie sie na lata slabym zakupem.

xxx111
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2018, 22:13

Re: Osiedle Malinowe Wzgórze Kraków ul. Dauna 58 - opinie o inwestycji na forum

Postautor: xxx111 » 23 sty 2019, 0:47

Niewielkie opóźnienie??? :lol:
Skoro jest to niewielkie opóźnienie to może już wiesz na kiedy jest planowane oddanie inwestycji? Bo mamy koniec stycznia a roboty to tam jest jeszcze na kilka miesięcy przy obecnym tempie prac...
Deweloper już kilkukrotnie ustnie zapewniał a potem zmieniał planowaną datę oddania budynków do użytkowania, także w moim mniemaniu jest kompletnie niewiarygodny.
To prawda , pozostaje czekać i mieć nadzieję , że opóźnienia nie wpłyną na jakość budynków i wykończenia.

W Krakowie przy innych inwestycjach dużych deweloperów opóźnienia nie zdarzają się wcale, także bez mydlenia oczu proszę.

Pozdrawiam przyszłych mieszkańców



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości