Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
humbak
Posty: 90
Rejestracja: 15 gru 2022, 13:43

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: humbak » 23 lut 2024, 11:49

ok, jak ktoś zna jakies inne plusy platform to niech da znac bo na dzis jesli ktos serio taki wybor uznawal za plus (ale majac go sam by wybral normalne miejsce i tak) to pachnie to troche dramatycznym szukaniem argumentow by upewnic samego siebie co do inwestycji/wyboru. Osobiscie uwazam ze jest zle podejscie choc czasami moze jedyna droga by pomoc sobie samemu podjac ostateczna decyzje.


pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: pudel » 23 lut 2024, 12:37

humbak pisze:
Miejsca zwykłe i na platformach.


z ciekawosci: a co w tym jest na plus? w sensie jaki jest plus platform? tansze w zakupie?

Na plus stojaki rowerowe w garażu. Może nie do końca jasno to napisałem. Chodziło mi też że w garażu są platformy i zwykłe miejsca.

realista
Posty: 214
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: realista » 23 lut 2024, 14:36

humbak pisze:ok, jak ktoś zna jakies inne plusy platform to niech da znac bo na dzis jesli ktos serio taki wybor uznawal za plus (ale majac go sam by wybral normalne miejsce i tak) to pachnie to troche dramatycznym szukaniem argumentow by upewnic samego siebie co do inwestycji/wyboru. Osobiscie uwazam ze jest zle podejscie choc czasami moze jedyna droga by pomoc sobie samemu podjac ostateczna decyzje.


a to daleko szukać nie trzeba
Aga19 pisze:Miejsca postojowe były różne. Były platformy ale i miejsca naziemne. Choć powiem szczerze, że mieliśmy kiedys miejsce na platformie i nie narzekaliśmy.


michok pisze:Ja mam platforme i na dole stoi autko, a na górze trzymam graty. Dla mnie platformy swietne rozwiazanie, bo im wiecej samochodow schowanych, tym mniej ich widac na osiedlu.


no i podejrzewam, że cena niższa niż normalnego miejsca postojowego też nie jest obojętna


Rafineria
Posty: 7
Rejestracja: 25 sie 2023, 20:51

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: Rafineria » 23 lut 2024, 15:11

Cena miejsca zwykłego - 60 tys. Cena miejsca na platformie - 45 tys. Z mojej pespektywy tylko cena jest plusem platformy, ale nie rekompensuje minusów. Niebardzo rozumiem aegumentu,że platforma jest fajna,bo można na górze trzymać graty- zakup 2 platform zawsze wychodzi o wiele drożej. Mając zwykłe miejsce zawsze można próbować postawić szafę stalową by trzymać graty. Plarforma jest fajna dla dewelopera;)

pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: pudel » 23 lut 2024, 23:01

Chyba będzie "fontanna" na dziedzińcu ;)

Obrazek

Obrazek

Bartez11
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2024, 0:26

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: Bartez11 » 25 lut 2024, 0:30

Czy do mieszkań w budynkach F i E istniała możliwość zakupu 2 miejsc postojowych w garażu? Ktoś wie? Jeśli tak, to jakie też były kryteria mieszkań z taką możliwością?

michok
Posty: 129
Rejestracja: 21 lip 2022, 14:15

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: michok » 25 lut 2024, 4:51

Rafineria pisze:Cena miejsca zwykłego - 60 tys. Cena miejsca na platformie - 45 tys. Z mojej pespektywy tylko cena jest plusem platformy, ale nie rekompensuje minusów. Niebardzo rozumiem aegumentu,że platforma jest fajna,bo można na górze trzymać graty- zakup 2 platform zawsze wychodzi o wiele drożej. Mając zwykłe miejsce zawsze można próbować postawić szafę stalową by trzymać graty. Plarforma jest fajna dla dewelopera;)

Nawet jak podam najwazniejszy argument: ja moge zaparkowac dwa auta, a Ty jedno. To i tak uznasz, ze platforma to beznadziejny pomysl i zlo. A akurat nie moglem kupic dwoch miejsc postojowych zwyklych, deweloper powiedzial ze nie wolno i już.
Mirosław Ch. Urodzony w Małopolsce, na co dzień mieszkający w Krakowie.

Bartez11
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2024, 0:26

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: Bartez11 » 25 lut 2024, 17:01

michok pisze:A akurat nie moglem kupic dwoch miejsc postojowych zwyklych, deweloper powiedzial ze nie wolno i już.

W którym budynku? W F widziałem, że niektórym udało się kupić 2 zwykłe miejsca wewnętrzne. Sam uzyskałem tylko informację, że do 4-pokojowych w F/E można dokupić drugie zewnętrzne.


michok
Posty: 129
Rejestracja: 21 lip 2022, 14:15

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: michok » 25 lut 2024, 18:41

Bartez11 pisze:
michok pisze:A akurat nie moglem kupic dwoch miejsc postojowych zwyklych, deweloper powiedzial ze nie wolno i już.

W którym budynku? W F widziałem, że niektórym udało się kupić 2 zwykłe miejsca wewnętrzne. Sam uzyskałem tylko informację, że do 4-pokojowych w F/E można dokupić drugie zewnętrzne.


Ja zostałem tu zacytowany z innego wątku zupełnie. Nie mieszkam na grzegórzeckiej 77.
Mirosław Ch. Urodzony w Małopolsce, na co dzień mieszkający w Krakowie.

bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: bobo » 26 lut 2024, 10:18

Tu budowa kolejnego etapu osiedla przy Grzegórzeckiej.

Obrazek

W tym budynku chyba też będzie sąsiedztwo z parkiem - na pewno na plus.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości