Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
JanuszBiznesu
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2021, 13:44

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od LC Corp w Krakowie forum

Postautor: JanuszBiznesu » 16 mar 2021, 14:31

Peace pisze:
tomekl007 pisze:
pudel pisze:Na początku byłem cenami lekko zaszokowany, ale po przeanalizowaniu innych lokalizacji okazało się że za spoko mieszkanie na Grzegórzeckiej na ostatnim piętrze 13 tyś to nie jest przegięta cena. Fabryczna City, Grzegórzki Park - tam ceny podobne a nawet ciekawsze mieszkania koło 15 tyś. Świtezianki 11,5 - 13 tyś.

Ludzie potrafią przepłacić jeśli otrzymują dobry produkt i jak spojrzymy na Grzegórzki to wszystkie mieszkania z balkonem i widokiem na ogródki działkowe rozeszły się na pniu, a te co zostały to z widokiem na okna sąsiadów/z beznadziejnym układem - i one będą stać długo.
Fabryczna natomiast kompletnie nie schodzi (36/207 sprzedanych mieszkań).

Na tle tych dwóch inwestycji Grzegórzecka 77 wydaje się atrakcyjna, bo ceny potrafią być niższe, a i blok tylko 5 pięter (a nie 10/12), cichsza okolica, kameralny ekosystem, blisko Wisełka. Minusy też są, parking/ulica z okien, fatalne balkony (!), mało mieszkań z dużym metrażem.

Moim zdaniem trzeba odwrócić tę tezę i napisać, że ceny u konkurencji są przegięte, co powoduje zainteresowanie Grzegórzecką ;)

Widać też dwie rzeczy 1) mamy kryzys na rynku i przy wysokich cenach ludzie nie chcą brać półproduktu, więc jak deweloper nie będzie myślał to zostanie z pustostanami 2) dobre mieszkania z ładnym układem, w dobrej okolicy i w przywoitej cenie nadal schodzą i schodzić będą dopóki konkurencja nie zacznie stawiać na jakość, a nie ilość


Jestem nowy więc sory za pytanie ale skąd wiecie które balkony są z widokiem na ogródki działkowe a które z widokiem na sąsiada?
Przegląda ta wizualizacje ze stronki i nie wiem skąd to wywnioskowaliście ale podziwiam za ogarniecie :)


pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od LC Corp w Krakowie forum

Postautor: pudel » 16 mar 2021, 22:47

Jestem nowy więc sory za pytanie ale skąd wiecie które balkony są z widokiem na ogródki działkowe a które z widokiem na sąsiada?
Przegląda ta wizualizacje ze stronki i nie wiem skąd to wywnioskowaliście ale podziwiam za ogarniecie :)

Nie, tam nie ma ogródków działkowych nigdzie obok.

Nowy
Posty: 1685
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od LC Corp w Krakowie forum

Postautor: Nowy » 16 mar 2021, 23:38

pudel pisze:
Jestem nowy więc sory za pytanie ale skąd wiecie które balkony są z widokiem na ogródki działkowe a które z widokiem na sąsiada?
Przegląda ta wizualizacje ze stronki i nie wiem skąd to wywnioskowaliście ale podziwiam za ogarniecie :)

Nie, tam nie ma ogródków działkowych nigdzie obok.

Też nie kojarzę nic takiego w sąsiedztwie osiedla Grzegórzecka 77.


Skaka
Posty: 63
Rejestracja: 03 gru 2020, 8:38

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od LC Corp w Krakowie forum

Postautor: Skaka » 17 mar 2021, 8:56

Pewno chodziło o Grzegórzki Park na Nullo i tamtejsze ogrodki z widokiem na które mieszkania sprzedały sie w typowej interbudowej przedsprzedaży przed przedsprzedażą.

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od LC Corp w Krakowie forum

Postautor: Rak » 17 mar 2021, 9:16

łoł GPark ma rzeczywiście ROD obok siebie :) widać na mapsach a nigdy sam nie zauważyłem :/

pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od LC Corp w Krakowie forum

Postautor: pudel » 01 kwie 2021, 21:31

Kilka dni temu wjechała ekipa, jak w wielu miejscach w KRK jest to Express Konkurent.

Obrazek

Lolo
Posty: 10
Rejestracja: 30 gru 2020, 18:40

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od LC Corp w Krakowie forum

Postautor: Lolo » 03 kwie 2021, 23:06

pudel pisze:
Ja te rezerwowalam miedzy innymi 84!

Czy juz dostales jakies info ze rezerwacje „poszly do przodu” ? Wiadomo cos, czy sa jakies rezygnacje - jak to teraz wyglada?

Na pewno trochę rezerwacji odpadło, ja z 3 pozycji zrobiłem się pierwszy i podpisałem umowę rezerwacyjną na G84, automatycznie zwalniając G29. Nie wiem jak jest na obecną chwilę bo sporo "rezerwacji słownych" już pewnie wygasło a mimo wszystko na stronie internetowej dalej cisza.


Jeżeli możesz powiedzieć, to jaka jest ostateczna cena mieszkania G84, a jaka była G29?

pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od LC Corp w Krakowie forum

Postautor: pudel » 23 kwie 2021, 23:57

Lolo pisze:
pudel pisze:
Ja te rezerwowalam miedzy innymi 84!

Czy juz dostales jakies info ze rezerwacje „poszly do przodu” ? Wiadomo cos, czy sa jakies rezygnacje - jak to teraz wyglada?

Na pewno trochę rezerwacji odpadło, ja z 3 pozycji zrobiłem się pierwszy i podpisałem umowę rezerwacyjną na G84, automatycznie zwalniając G29. Nie wiem jak jest na obecną chwilę bo sporo "rezerwacji słownych" już pewnie wygasło a mimo wszystko na stronie internetowej dalej cisza.


Jeżeli możesz powiedzieć, to jaka jest ostateczna cena mieszkania G84, a jaka była G29?


G84 - 13 200zł, G29 - 13 000zł za metr.

Na chwilę obecną jest 11 wolnych na 86 wszystkich mieszkań w tej inwestycji. Info od dewelopera, nie ze strony.


Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od LC Corp w Krakowie forum

Postautor: Bartab » 24 kwie 2021, 1:30

pudel pisze:
Lolo pisze:
pudel pisze:Na pewno trochę rezerwacji odpadło, ja z 3 pozycji zrobiłem się pierwszy i podpisałem umowę rezerwacyjną na G84, automatycznie zwalniając G29. Nie wiem jak jest na obecną chwilę bo sporo "rezerwacji słownych" już pewnie wygasło a mimo wszystko na stronie internetowej dalej cisza.


Jeżeli możesz powiedzieć, to jaka jest ostateczna cena mieszkania G84, a jaka była G29?


G84 - 13 200zł, G29 - 13 000zł za metr.

Na chwilę obecną jest 11 wolnych na 86 wszystkich mieszkań w tej inwestycji. Info od dewelopera, nie ze strony.


Totalna masakra te ceny, a ludzie jak widać kupują. Albo jakieś fundusze? :D

pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od LC Corp w Krakowie forum

Postautor: pozdro » 24 kwie 2021, 8:34

Bo ludzi stać to kupują? Ja liczyłem kredyt przy kredycie na 1mln zł 200 tys wkładu słasnego wychodzi jakieś 3000zł/mc raty obecnie
Więc to nie jest jakaś wielka kwota. Zarabiasz koło 15-20 tys zł/2 ososby w rodzinie to jest od 15-20% twoich dochodów
Dodatkowo te 3000zł raty będzie coraz mniej ciążyło bo za 10-20 lat te pieniądze będą gówno warte. inflacja 2-5% rocznie i będzie relanie warte 1500zł pod koniec spłacania, a zarobki będą 25tys zł /2 osoby



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aglaja, Bas Kra, Google Adsense [Bot], monik2213, oli13 i 46 gości