Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: bobo » 14 lut 2024, 12:19

Osiedle Develii przy Grzegórzeckiej w Krakowie coraz bliżej do ukończenia.

Obrazek

Na tym budynku kończona jest już elewacja.

Obrazek

Brakuje jeszcze daszków nad balkonami oraz barierek na balkonach.


bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: bobo » 14 lut 2024, 12:23

Ten budynek jest już bardziej ukończony, czy w tym budynku też już były odbiory mieszkań od dewelopera robione?

Obrazek

Od tej strony nie wygląda to jakoś super jeśli chodzi o wykończenie, we mnie raczej budzi skojarzenia z taniością.

Obrazek

Nieco lepiej od tej strony wykończonej klinkierem.

Ale te panele na balkonach - to nie wygląda jakoś super, fajnie, że osłonili balkony, ale nie jest to mleczne szkoło czy jakieś inne, nieco bardziej eleganckie rozwiązanie.

bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: bobo » 14 lut 2024, 12:25

To jeszcze takie, elewacja z nieco bliższej perspektywy.

Obrazek

Lokalizacja jest całkiem przyjemna, samo osiedle również nieźle się prezentuje, choć te ostatnie etapy, to takie bardzo masywne są.


bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: bobo » 21 lut 2024, 14:56

To jeszcze gdyby ktoś chciał zobaczyć, jak wyglądają części wspólne w inwestycji Grzegórzecka 77 od dewelopera Dewelia.

Obrazek

Zostały wykończone jakimiś panelami albo tynkiem, przyznam że nie dotykałem, w jasnym kolorze, a w to wklejone są kawałki lustra. Na plus na pewno to, że klatki schodowe są doświetlone naturalnym światłem dzięki temu że zamontowano w nich dosyć duże okna. Oczywiście to wystawa północna ale i tak powinno być dobrze.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2024, 15:01 przez bobo, łącznie zmieniany 1 raz.

bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: bobo » 21 lut 2024, 14:57

Na schodach raczej standardowo, drewniane nakładki na barierki i wszystko wyłożone płytkami, czyli jak w standardowej nowej inwestycji mieszkaniowej.

Obrazek

Niemniej ma się wrażenie, że jak na tą cenę, to deweloper mógłby postarać się znacznie bardziej. Jest schludnie ale bez żadnego polotu, chciałoby się powiedzieć w stylu Develi, a szkoda, że nie zdecydowano się tam na coś ekstra.

Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: Mar G » 21 lut 2024, 15:08

bobo pisze:Na schodach raczej standardowo, drewniane nakładki na barierki i wszystko wyłożone płytkami, czyli jak w standardowej nowej inwestycji mieszkaniowej.

Obrazek

Niemniej ma się wrażenie, że jak na tą cenę, to deweloper mógłby postarać się znacznie bardziej. Jest schludnie ale bez żadnego polotu, chciałoby się powiedzieć w stylu Develi, a szkoda, że nie zdecydowano się tam na coś ekstra.

w standardowej obecnie formie to jest znacznie gorzej - jak w Echo Bonarka. na żywo to widziałem - dramat. jak stan surowy.

viewtopic.php?t=13709

więc jak są płytki i barierki to teraz prawie premium ... choć wąskie te klatki strasznie wydaja się

bobo
Posty: 130
Rejestracja: 26 maja 2016, 17:54

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: bobo » 21 lut 2024, 21:03

Mar G pisze:w standardowej obecnie formie to jest znacznie gorzej - jak w Echo Bonarka. na żywo to widziałem - dramat. jak stan surowy.

W porównaniu do tego, to lastryko na klatkach w blokach z płyty, jawi się luksusowo. Ale ludzie kupili, deweloper oszczędził. A tu chodziło głównie o to, że niby inwestycja pozycjonująca się jako premium, ale chyba tylko z tego została dobra lokalizacja, bo nie ma wielu innych elementów, którymi by się wyróżniała.

pudel
Posty: 110
Rejestracja: 20 lut 2021, 3:05

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: pudel » 22 lut 2024, 20:28

Szału nie ma, jest przeciętnie. Dużo lepiej wykończone są etapy z przed kilku lat.
Na plus stojaki rowerowe w garażu podziemnym. Miejsca zwykłe i na platformach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


humbak
Posty: 90
Rejestracja: 15 gru 2022, 13:43

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: humbak » 23 lut 2024, 7:47

Miejsca zwykłe i na platformach.


z ciekawosci: a co w tym jest na plus? w sensie jaki jest plus platform? tansze w zakupie?

realista
Posty: 214
Rejestracja: 24 sty 2022, 19:18

Re: Osiedle Grzegórzecka 77 - mieszkania od Develia (kiedyś LC Corp) w Krakowie forum i opinie

Postautor: realista » 23 lut 2024, 8:42

humbak pisze:
Miejsca zwykłe i na platformach.


z ciekawosci: a co w tym jest na plus? w sensie jaki jest plus platform? tansze w zakupie?

widziałem na forum zwolenników platform, więc jeśli jest wybór to zawsze lepiej niż jeśli go nie ma, ja platformy bym nie chciał jak i miejsc 'rodzinnych' bo już na tym drugim się sparzyłem

co do wyglądu części wspólnych to na pewno ładniejsze od wyglądu zewnętrznego budynku (ale develia pośród ogólnokrajowych deweloperów buduje najbrzydsze budynki, więc to nie nowość), lokalizacja bardzo fajna jak ktoś lubi mocno zurbanizowane tereny

mieszkałbym tu, ale u złodzieja TW Ernesta nic nie kupie dopóki nie odda pieniędzy skardzionych przez jego spółeczki



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 45 gości