Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
buda
Posty: 374
Rejestracja: 30 sty 2020, 22:52

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: buda » 23 lut 2021, 10:46

Wirtualna Polska rozsyła reklamę z promocją, tylko nie wiem, czy to jest ta inwestycja. Oprócz promocji jest to zachęta - jesteśmy otwarci na negocjacje.

Obrazek


vookash
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2020, 9:46

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: vookash » 30 mar 2021, 10:16

Jeśli chodzi o zachodnią stronę budynku D to prawdopodobnie będzie tam ciąg pieszy, bo MPZP Łokietka-Glogera pokazuje kładkę nad torami PKP między blokami Prądnika Nowego i Murapolu. Mogą jeszcze coś wcisnąć na tym placyku między blokiem D a Lidlem, bo wg MPZP Pachońskiego, Wyki, Łokietka jest to teren pod usługi.
A sama inwestycja rośnie. Blok F zyskuje elewacje, blok E chyba już ma wszystkie okna, a blok D kończy rosnąć w górę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

JanuszBiznesu
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2021, 13:44

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: JanuszBiznesu » 30 mar 2021, 10:23

Takie są podobno ceny:
E2.5.01 688 240 zł 61,45m^2
E2.5.02 614 992 zł 54,91m^2
E2.6.01 637 168 zł 56,89m^2

A podobno murapol to najgorszy developer w Krk. A ceny jak u najlepszych developerów w najlepszych lokalizacjach :)


megi
Posty: 731
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: megi » 30 mar 2021, 22:12

vookash pisze:A sama inwestycja rośnie. Blok F zyskuje elewacje, blok E chyba już ma wszystkie okna, a blok D kończy rosnąć w górę.

Dzięki za zdjęcia, rzadko bywam w tych okolicach, a tu widzę, że duże, nowe osiedle rośnie. Deweloper Murapol, jaki jest, taki jest, ale pobudował w Krakowie sporo bloków już wybudował i ludzie w nich mieszkają, więc jakoś to działa.

Co myślicie o komunikacji w tym rejonie, dostęp do centrum miasta jest w miarę dobry?

kodiaq44
Posty: 47
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:22

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: kodiaq44 » 30 mar 2021, 23:15

megi pisze:
vookash pisze:A sama inwestycja rośnie. Blok F zyskuje elewacje, blok E chyba już ma wszystkie okna, a blok D kończy rosnąć w górę.

Dzięki za zdjęcia, rzadko bywam w tych okolicach, a tu widzę, że duże, nowe osiedle rośnie. Deweloper Murapol, jaki jest, taki jest, ale pobudował w Krakowie sporo bloków już wybudował i ludzie w nich mieszkają, więc jakoś to działa.

Co myślicie o komunikacji w tym rejonie, dostęp do centrum miasta jest w miarę dobry?

Dostęp do komunikacji na chwilę obecną jest taki, że z Vetulaniego jest 500 m na pętlę autobusową "Prądnik Biały" i 1500 m na pętlę tramwajowo-autobusową na Krowodrzy Górce. Po zakończeniu budowy linii tramwajowej na Górkę Narodową będzie w rejonie Pachońskiego-Szopkarzy-Pachońskiego Bocznej/Białoprądnickiej przystanek tramwajowy, a więc ok 600 m od inwestycji.

AdamKownacik
Posty: 153
Rejestracja: 14 kwie 2021, 19:51

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: AdamKownacik » 19 kwie 2021, 23:23

Który bonus wybierasz? Mamy aż 6 różnych!

Zastanawiasz się, jak oszczędzić na zakupie mieszkania nawet 17,5 tys. zł brutto? Czy można zyskać ochronę na wypadek utraty dochodu albo pobytu w szpitalu? Jak otrzymać wsparcie na wykończenie mieszkania w wysokości nawet 5% brutto jego ceny? To proste! W ramach naszej najnowszej promocji, to Ty decydujesz jaki bonus otrzymujesz!


Ktoś wie czy faktycznie są jakieś sensowne promocje?

JanuszBiznesu
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2021, 13:44

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: JanuszBiznesu » 21 kwie 2021, 12:15

AdamKownacik pisze:Który bonus wybierasz? Mamy aż 6 różnych!

Zastanawiasz się, jak oszczędzić na zakupie mieszkania nawet 17,5 tys. zł brutto? Czy można zyskać ochronę na wypadek utraty dochodu albo pobytu w szpitalu? Jak otrzymać wsparcie na wykończenie mieszkania w wysokości nawet 5% brutto jego ceny? To proste! W ramach naszej najnowszej promocji, to Ty decydujesz jaki bonus otrzymujesz!


Ktoś wie czy faktycznie są jakieś sensowne promocje?

Też do nich pisałem ale nie chcą podać konkretów.
Kręcą coś ,że zapraszaj do biura to przygotują super ofertę.
Gdy zapytałem o cenę przykładowego mieszkania które śledzę to okazało się ,że jest wyższa niż wcześniej.
Także no tak jak @Anubis mówi promocję są :)

Buba
Posty: 34
Rejestracja: 27 kwie 2021, 22:39

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: Buba » 29 kwie 2021, 11:41

JanuszBiznesu pisze:
AdamKownacik pisze:Który bonus wybierasz? Mamy aż 6 różnych!

Zastanawiasz się, jak oszczędzić na zakupie mieszkania nawet 17,5 tys. zł brutto? Czy można zyskać ochronę na wypadek utraty dochodu albo pobytu w szpitalu? Jak otrzymać wsparcie na wykończenie mieszkania w wysokości nawet 5% brutto jego ceny? To proste! W ramach naszej najnowszej promocji, to Ty decydujesz jaki bonus otrzymujesz!


Ktoś wie czy faktycznie są jakieś sensowne promocje?

Też do nich pisałem ale nie chcą podać konkretów.
Kręcą coś ,że zapraszaj do biura to przygotują super ofertę.
Gdy zapytałem o cenę przykładowego mieszkania które śledzę to okazało się ,że jest wyższa niż wcześniej.
Także no tak jak @Anubis mówi promocję są :)

Zgadza się, próbowałam się do nich dodzwonić kilka razy przez kilka dni. Nie odbierają, nie oddzwaniają, maja w d... pisałam ze strony i na maila do kogoś tam, ok,ka dni czeka się na jakaś odpowiedz, która niczego mi nie wnosi Indie wyjaśnia. Bombardują mailami o promocjach i zapraszają do biura sprzedaży, ale nie każdy ma czasu w bród i zwyczajnie jechać i tracić pół dnia żeby się dowiedzieć, ze nic dla mnie nie maja. Rozpatrywalam poważnie kupno mieszkania tam, ale jak widzę opinie o murapolu i ten beznadziejny kontakt z nimi to wszystko układa się w całość, ze lepiej odpuścić.


sese
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2021, 16:57

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: sese » 23 cze 2021, 17:00

nikt nie wspominał w broszurach, że mieszkańcy będą mieli prywatne i publiczne baseny

Obrazek

Obrazek

zuzwie
Posty: 2
Rejestracja: 01 wrz 2021, 13:13

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: zuzwie » 01 wrz 2021, 18:16

Czy ktoś kto kupił mieszkanie może przyznać co skłoniło go do zakupu?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcopolo, muzyd, Tuzinek i 54 gości