Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
aleksandraa
Posty: 12
Rejestracja: 28 sie 2022, 9:56

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: aleksandraa » 03 wrz 2022, 20:05

Nowy pisze:Udało się już komuś wprowadzić do mieszkania w inwestycji Parki Krakowa od Murapolu? Jak się mieszka w budynku przez nich wybudowanym oraz jak sprawdza się ta okolica pod kątem komunikacji i lokali usługowych? Budowa linii tramwajowej w tej okolicy mocno przeszkadza? Choć to wiadomo, że minie? Będzie jakiś przystanek tramwajowy w pobliżu?

Tak, będzie, podobno koło biedronki


Scream2
Posty: 70
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: Scream2 » 04 wrz 2022, 9:38

Przystanek tramwajowy będzie oddalony około 500m od inwestycji. Przystanek autobusowy jest tuż przy inwestycji. Jeśli chodzi o usługi jest ich pełno - mnóstwo sklepów osiedlowych - warzywniaki, mięsny, apteki, żłobki, przedszkola, krawiec, biedronka oraz lidl itp. Wszystko praktycznie przy samej inwestycji. W jednym z bloków powstała już żabka, przedszkole a w drugim coś jeszcze się wykańcza. Dodatkowo na rogu skrzyżowania ulic Wyki z Pachońskiego ma powstać mini galeria z usługami i garażem podziemnym - wniosek o budowę jest w trakcie rozpatrywania.
https://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniose ... d67e1d6dc/

neo
Posty: 432
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: neo » 10 wrz 2022, 12:12

A jak tam wyglądają ceny mieszkań, bo deweloper nie podaje tego na stronie, ile trzeba zapłacić za metr kwadratowy mieszkania w inwestycji Parki Krakowa przy Pachońskiego?

I chyba samo osiedle ma być dosyć duże, bo chyba z 8 bloków ma w jego ramach powstać i to dosyć wysokich.

A może ktoś, kto już mieszka, podzieli się swoimi doświadczeniami odnośnie budynku, osiedla i okolicy?


Leżakowicz
Posty: 6
Rejestracja: 21 sie 2022, 15:22

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: Leżakowicz » 10 wrz 2022, 15:31

Początkiem lipca byłem oglądać tam mieszkania. Pan pokazywał nam mieszkanie 3-pokojowe (nie pamiętam dokładnie pow. ale ok. 60m2), powiedział że jest w cenie 660 tyś, po czym od razu powiedział o rabacie, więc mieszkanie wychodziło jakieś 10tyś/m2. Po co takie zagrywki z tym rabatowaniem zamiast podaniem od razu właściwej ceny? Nie mam pojęcia :lol:

Nas odrzucił niski standard wykończenia, bardzo długi korytarz w budynku (wygląda to jak akademik albo hotel pracowniczy), widok z okna na parking, zewnętrzne części wspólne też mogłyby zostać ładniej zagospodarowane. Oglądaliśmy sporo mieszkań w różnych lokalizacjach na terenie Krakowa, ale te od Murapolu odrzuciliśmy od razu.

My szukaliśmy mieszkania dla siebie, ale jeśli ktoś szuka pod wynajem i mu niespecjalnie zależy to może akurat być OK, chociaż w tej cenie można trafić lepiej...
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2022, 22:04 przez Leżakowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

aleksandraa
Posty: 12
Rejestracja: 28 sie 2022, 9:56

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: aleksandraa » 10 wrz 2022, 18:40

neo pisze:A jak tam wyglądają ceny mieszkań, bo deweloper nie podaje tego na stronie, ile trzeba zapłacić za metr kwadratowy mieszkania w inwestycji Parki Krakowa przy Pachońskiego?

I chyba samo osiedle ma być dosyć duże, bo chyba z 8 bloków ma w jego ramach powstać i to dosyć wysokich.

A może ktoś, kto już mieszka, podzieli się swoimi doświadczeniami odnośnie budynku, osiedla i okolicy?

Oglądałam ostatnio tam mieszkanie. Początkowa cena to 600tys, ale dostałam 130tys rabatu na start (!!!!). Wykończeni tragedia. Ściany pękają, sufity nie są wytynkowane, słaba jakość części wspólnej, odrzuciłam od razu.

Dziadek
Posty: 46
Rejestracja: 19 sty 2022, 21:08

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: Dziadek » 20 wrz 2022, 20:12

Powiem szczerze że ładne są te budynki. Ale natłok ich powoduje klaustrofobiilczne odczucia. Strach pomyśleć co będzie z ruchem drogowym gdy wszystkie mieszkania będą już zamieszkałe.

Sosna23
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2022, 14:44

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: Sosna23 » 29 wrz 2022, 14:48

Po jakiej cenie udało się wam tam zakupić mieszkanie? Ja byłem w maju i jak dobrze pamiętam, to 39m2 z garażem podziemnym i Smart Home wychodziło ok 440-450tys. Rabat wynosił 7% + ewentualne 3% za terminowe wpłaty.Teraz podobno były mega obniżki, zastanawiam się czy faktycznie spuścili z cen czy po prostu zawyżyli katalogowe, by później zaproponować rabat. Teraz rabat ma być 12%, ale cena katalogowa wydaje mi się wyższa niż w maju i po doliczeniu garażu i Smart Home wychodzi praktycznie tyle samo(różnica kilku tysięcy). Po ile proponowali wam garaż? W maju było to 25tys.

aleksandraa
Posty: 12
Rejestracja: 28 sie 2022, 9:56

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: aleksandraa » 02 paź 2022, 14:29

Sosna23 pisze:Po jakiej cenie udało się wam tam zakupić mieszkanie? Ja byłem w maju i jak dobrze pamiętam, to 39m2 z garażem podziemnym i Smart Home wychodziło ok 440-450tys. Rabat wynosił 7% + ewentualne 3% za terminowe wpłaty.Teraz podobno były mega obniżki, zastanawiam się czy faktycznie spuścili z cen czy po prostu zawyżyli katalogowe, by później zaproponować rabat. Teraz rabat ma być 12%, ale cena katalogowa wydaje mi się wyższa niż w maju i po doliczeniu garażu i Smart Home wychodzi praktycznie tyle samo(różnica kilku tysięcy). Po ile proponowali wam garaż? W maju było to 25tys.

Mi chcieli dać za darmo, jakoś we wrześniu


Martab
Posty: 202
Rejestracja: 23 kwie 2021, 14:44

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: Martab » 07 paź 2022, 12:15

aleksandraa pisze:
Sosna23 pisze:Po jakiej cenie udało się wam tam zakupić mieszkanie? Ja byłem w maju i jak dobrze pamiętam, to 39m2 z garażem podziemnym i Smart Home wychodziło ok 440-450tys. Rabat wynosił 7% + ewentualne 3% za terminowe wpłaty.Teraz podobno były mega obniżki, zastanawiam się czy faktycznie spuścili z cen czy po prostu zawyżyli katalogowe, by później zaproponować rabat. Teraz rabat ma być 12%, ale cena katalogowa wydaje mi się wyższa niż w maju i po doliczeniu garażu i Smart Home wychodzi praktycznie tyle samo(różnica kilku tysięcy). Po ile proponowali wam garaż? W maju było to 25tys.

Mi chcieli dać za darmo, jakoś we wrześniu


Ktoś mi wytłumaczy ten fenomen :P Niby najgorszy deweloper ever a budynki a2/b2 które trafiły do sprzedaży 4 miesiące temu sprzedały się w 75%.
Terminy oddania to aż czerwiec 2024. I to wszystko ma miejsce gdy podobno lecą lecą na pysk na szyje a w biurach sprzedaży huleje wiatr ;/

Scream2
Posty: 70
Rejestracja: 30 wrz 2021, 11:21

Re: Inwestycja Parki Krakowa deweloper Murapol (ul. Pachonskiego) - opinie / forum

Postautor: Scream2 » 07 paź 2022, 13:27

Niby taki najgorszy, a jednak nie jest tak złe. W nowych etapach klatki schodowe będą w wysokim standardzie. Oddanie jest planowane na przyszły rok Q3 dla tych budynków a Ty wspominasz o przeniesieniu własności :) Jak ktoś ma zapłacić 12 tys zł za mieszkanie na Gorce Narodowej bez żadnych usług, to lepiej w niższej cenie kupić właśnie od Murapol, bo lokalizacja jest duuuuzo lepsza :) bum dopiero przed nami, dużo osób się wstrzymało z zakupem, wiec jak stopy % spadną to się zacznie hulaj dusza w biurach sprzedaży a ceny +30-40% bo taki popyt będzie :o mało się tez buduje w samym Krakowie a ceny kosmos. Np. fortnatura.pl ceny od 11.800 do 15.000 zł a lokalizacja nie jest super przy torach i stacji benzynowej :mrgreen:



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości