U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
slomski007
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2018, 21:01

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: slomski007 » 22 sty 2019, 20:52

jgruszka pisze:Te mieszkania, które poszły "od ręki" to mieszkania, które ludzie zakupili w przedsprzedaży. Była możliwość zapisania się na listę osób oczekujących na sprzedaż inwestycji i osoby te miały możliwość zakupu mieszkań zanim oferta pojawiła się na stronie.

czy owa przedsprzedaź była objęta promocją 2+1 gratis? pytam, bo od pół roku nic z półki nie zeszło i dziwi mnie, że ludzie stali w kolejce zapisując się na listę w abstrakcyjnym zeszycie niczym po pęto kiełbasy rzucone w sklepie za dawnych czasów.


mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: mac_kow » 23 sty 2019, 0:07

slomski007 pisze:czy owa przedsprzedaź była objęta promocją 2+1 gratis? pytam, bo od pół roku nic z półki nie zeszło i dziwi mnie, że ludzie stali w kolejce zapisując się na listę w abstrakcyjnym zeszycie niczym po pęto kiełbasy rzucone w sklepie za dawnych czasów.

A możesz wyjaśnić w czym problem? Jeśli chcesz ustalić, czy deweloper "rzetelnie" informuje o ofercie- w tę czy inną stronę- to po prostu zadzwoń / umów się. Wróżenie z fusów na forum wiele nie da.

Bywa tak, że strony z ofertą nie są aktualizowane miesiącami. Bywa i być może tak, że "marketingowo" mieszkania wiszą w "rezerwacji" a później- w miarę faktycznego wykupu- nagle się magicznie odblokowują.
Tylko co z tego? Chcesz kupić- kup. Nie chcesz- nie kupuj. Proste.

A oczywiście deweloperom serwującym takie ceny życzymy serdecznie całkowitego braku sprzedaży. Ja sobie wręcz robię dobrze patrząc na tabelę u Atala zarówno tutaj jak i na Klinach. 10 000 / metr w takiej dupie jak końcówka Przybyszewskiego, z trasą Zwierzyniecką w tle to w końcu wybitna perwersja.

[Tak, ostatnie zdanie wypowiedziane ironicznie].

yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: yyeeoo » 23 sty 2019, 13:17

Taka cena + trasa Zwierzyniecka = ERROR


slomski007
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2018, 21:01

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: slomski007 » 23 sty 2019, 14:57

mac_kow pisze:
slomski007 pisze:czy owa przedsprzedaź była objęta promocją 2+1 gratis? pytam, bo od pół roku nic z półki nie zeszło i dziwi mnie, że ludzie stali w kolejce zapisując się na listę w abstrakcyjnym zeszycie niczym po pęto kiełbasy rzucone w sklepie za dawnych czasów.

A możesz wyjaśnić w czym problem? Jeśli chcesz ustalić, czy deweloper "rzetelnie" informuje o ofercie- w tę czy inną stronę- to po prostu zadzwoń / umów się. Wróżenie z fusów na forum wiele nie da.

Bywa tak, że strony z ofertą nie są aktualizowane miesiącami. Bywa i być może tak, że "marketingowo" mieszkania wiszą w "rezerwacji" a później- w miarę faktycznego wykupu- nagle się magicznie odblokowują.
Tylko co z tego? Chcesz kupić- kup. Nie chcesz- nie kupuj. Proste.

A oczywiście deweloperom serwującym takie ceny życzymy serdecznie całkowitego braku sprzedaży. Ja sobie wręcz robię dobrze patrząc na tabelę u Atala zarówno tutaj jak i na Klinach. 10 000 / metr w takiej dupie jak końcówka Przybyszewskiego, z trasą Zwierzyniecką w tle to w końcu wybitna perwersja.

[Tak, ostatnie zdanie wypowiedziane ironicznie].

dokladnie, w czym problem? bede wdzieczny gdybys mogl objasnic w czym dopatrujesz sie poblemu?

mone pytanie jest proste, czy 20 mieszkan bylo objetych promocja ze zeszly jak cieple bulki a nastepnie cisza ze sprzedaza przez pol roku? zastanawiam sie co jest tego przyczyna.

mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: mac_kow » 23 sty 2019, 17:41

slomski007 pisze:mone pytanie jest proste, czy 20 mieszkan bylo objetych promocja ze zeszly jak cieple bulki a nastepnie cisza ze sprzedaza przez pol roku? zastanawiam sie co jest tego przyczyna.

Nie, nie było. Chociaż kto wie. Hmmm- może deweloper?

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: slawek » 15 kwie 2019, 1:41

A budynek już stoi i jest już nawet część elewacji.

Obrazek

Ciekawi mnie to coś na dachu, ciekawe czy znajdzie się na nim jakiś większy taras dla najwyższego mieszkania.

Obrazek

Kolorystyka chyba wpisze się w okolicę.

Obrazek

Szkoda tylko, że wszystko tam się różni od siebie, a pewnie jeżeli już Atal zbuduje całe nowe osiedle, dosyć wysokie, to już cała okolica będzie taka sobie. Ciekawe jak będzie z działkami, które znajdują się w tej okolicy.

krisak13
Posty: 36
Rejestracja: 17 cze 2018, 15:15

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: krisak13 » 02 mar 2020, 10:31

Możesz polecić jakieś firmy z których usług korzystałeś i byłeś zadowolony?

fusion
Posty: 40
Rejestracja: 18 paź 2019, 10:53

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: fusion » 02 mar 2020, 14:06

Zakładam, że każdy woli mieć więcej metrów niż mniej i gdyby to nie była kwestia pieniędzy ( i metra i wykonczenia) pewnie by miał :) Niestety trzeba gdzieś znaleźć kompromis w swoich wymagadanich :) Inwestycja robi wrażenie, jeśli się zastanwiasz to poprostu się tam przejdź albo umów z ekoparkiem.


krisak13
Posty: 36
Rejestracja: 17 cze 2018, 15:15

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: krisak13 » 03 mar 2020, 7:29

rado pisze:
krisak13 pisze:Możesz polecić jakieś firmy z których usług korzystałeś i byłeś zadowolony?

Spieki, konglomeraty kamienie itp. > Komines taniej niz Kamico jakosc bardzo wysoka a kilka tys Ci zostanie (ale nie licz na szybkie terminy)

Podloga bezposrednio u producenta Revesen z montazem od nich. W porownaniu do masowki z belpolu czuc prawdziwe drewno, polecam przejsc sie po deskach golymi stopami ale wymaga pielegnacji i trzeba uwazac i wszystko obkleić flisem bo drewno jest miekkim materialem to nie panel... Plusem jest ze po 10 latach z cyklinujesz i masz podloge jak nowa.

Kuchnia i meble na wymiar WFM kuchnie/mebleGraca w tym pierwszym Ci zaprojektuja ale cena + 10k, w tym drugim najlepiej z wlasnym projektem i jak wiesz czego chcesz to dokladnie to dostaniesz, staraja sie.

Drzwi Belpol zlicowane ze sciana (ukryte) sa super.

Tych wykonawcow moge polecic.

Dziękuję bardzo za odpowiedź, podłogi akurat trafiłem idealnie, bo jest to producent z okolicy mojej rodzinnej miejscowości. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam.

Ilidano
Posty: 27
Rejestracja: 19 kwie 2020, 16:15

Re: U Przybyszewskiego Kraków [deweloper Ekopark] - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Ilidano » 23 maja 2020, 22:16

Miałem okazje obejrzeć inwestycje od środka i muszę przyznać, że zrobiła na mnie wrażenie.

Zastanawia mnie kwestia, o której juz tutaj wspomniano - Trasa Zwierzyniecka. Wg mojej analizy będzie przebiegać jakieś 300m od inwestycji. Obawiam sie hałasu ale zapewne bedą tam ekrany akustyczne bo budynków mieszkalnych w okolicy jest sporo.

Sporo bloków stoi przy ruchliwych ulicach (Zablocie, Wiślane tarasy) wiec może troche zdziwiam z tą obwodnica.

Co myślicie? Może ktoś kupił tam mieszkanie?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: blue, Google Adsense [Bot] i 31 gości