Inwestycja Przystanek Gromadzka Kraków od KKS Investment - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Mazi86
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2018, 19:09

Re: Inwestycja Przystanek Gromadzka Kraków od KKS Investment - opinie i forum

Postautor: Mazi86 » 04 lip 2018, 19:21

7000 za metr w obecnej sytuacji, to cena, która raczej nie odstraszy nabywców, gdyż były dostępne i chyba nadal są mieszkania poniżej tego pułapu. 2 Przystanki dalej w nowym etapie Pasarzu Podgorskiego średnia cena mieszkanie ok 45 metrów wynosiła 8200 - 8400 PLN/metr2 czyli w sumie 3 min tramwajem dalej, ale za to 50k taniej :)


Aniterra91
Posty: 31
Rejestracja: 25 cze 2018, 23:02

Re: Inwestycja Przystanek Gromadzka Kraków od KKS Investment - opinie i forum

Postautor: Aniterra91 » 04 lip 2018, 22:07

Hej ja kupuje :) narazie załatwiam kredyt. Które mieszkanie wybrałeś? Ja jestem zachwycona okolica. Staw plaszow 3 minuty, do tramwaju 2 minuty, bagry blisko, niska zabudowa, spokój,Tramwajowe polaczenie w każdą część Krakowa.. Nie mogę się doczekać :)

ddd
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2018, 7:36

Re: Inwestycja Przystanek Gromadzka Kraków od KKS Investment - opinie i forum

Postautor: ddd » 06 lip 2018, 7:38

Aniterra91 pisze:Hej ja kupuje :) narazie załatwiam kredyt. Które mieszkanie wybrałeś? Ja jestem zachwycona okolica. Staw plaszow 3 minuty, do tramwaju 2 minuty, bagry blisko, niska zabudowa, spokój,Tramwajowe polaczenie w każdą część Krakowa.. Nie mogę się doczekać :)

Hej :)
Ja bede mieszkac na parterze, dla mnie zupelna nowosc, mam pewne obawy czy to aby dobra decyzja, ale jestem dobrej mysli :)

Probowalam pisac na priv, ale nie widze nigdzie takiej opcji..


Aniterra91
Posty: 31
Rejestracja: 25 cze 2018, 23:02

Re: Inwestycja Przystanek Gromadzka Kraków od KKS Investment - opinie i forum

Postautor: Aniterra91 » 07 lip 2018, 10:39

Widzę, że ceny małych mieszkań skończyły nawet do prawie 8000 za metr..

toja
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2018, 15:35

Umowa deweloperska / jej zapisy / ewentualne zmiany - Przystanek Gromadzka

Postautor: toja » 23 lip 2018, 2:04

Cześć,

zmienialiście może jakieś zapisy umowy deweloperskiej? Ktoś może zwrócił uwagę na jakiś niebezpieczny zapis?

Aniterra91
Posty: 31
Rejestracja: 25 cze 2018, 23:02

Re: Inwestycja Przystanek Gromadzka Kraków od KKS Investment - opinie i forum

Postautor: Aniterra91 » 29 lip 2018, 22:52

Ja kupiłam śliczne mmieszkanie z ogromnym, bo prawie 40 metrowym tarasem ;) mam nadzieję, że będzie się dobrze mieszkalo:) ktoś jeszcze kupił?

ddd
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2018, 7:36

Re: Inwestycja Przystanek Gromadzka Kraków od KKS Investment - opinie i forum

Postautor: ddd » 30 lip 2018, 7:42

Aniterra91 pisze:Ja kupiłam śliczne mmieszkanie z ogromnym, bo prawie 40 metrowym tarasem ;) mam nadzieję, że będzie się dobrze mieszkalo:) ktoś jeszcze kupił?

Wlasnie sprawdzamy umowe. Jesli prawnie bedzie ok to zostaniemy sasiadkami :)

Aniterra91
Posty: 31
Rejestracja: 25 cze 2018, 23:02

Re: Inwestycja Przystanek Gromadzka Kraków od KKS Investment - opinie i forum

Postautor: Aniterra91 » 28 sie 2018, 13:02

Byłam ostatnio na budowie, stoi już pół parteru :shock: w tym tempie to może odbierzemy końcówka 2019;)


ddd
Posty: 12
Rejestracja: 04 lip 2018, 7:36

Re: Inwestycja Przystanek Gromadzka Kraków od KKS Investment - opinie i forum

Postautor: ddd » 29 sie 2018, 11:15

Aniterra91 pisze:Byłam ostatnio na budowie, stoi już pół parteru :shock: w tym tempie to może odbierzemy końcówka 2019;)


Tez sie musze tam wybrac :)

Na stronie inwestycji sa zdjecia z placu budowy.

huevo
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2018, 18:46

Re: Inwestycja Przystanek Gromadzka Kraków od KKS Investment - opinie i forum

Postautor: huevo » 29 sie 2018, 18:52

Hej,

Mam zarezerwowane jedno z mieszkan, ale nadal sie waham czy kupic.
Zaraz obok budynku bedzie budowal 2 nowe budynki inny deweloper (Inwestycja Wodna). Jeden z budynkow stanie praktycznie przed oknami, ktore wychodza na strone stawu. Miejsce na dzien dzisiejszy malo zagospodarowane, ale osobiscie widze tam spory potencjal (pytanie tylko ile czasu zajmie zmiana). Z pozytywow to oczywiscie bliskosc stawu plaszowskiego jak i Bagr. Dodatkowo bardzo dobra komunikacja.

Mam pytanie do osob, ktore byly ostatnio na budowie. Czekaliscie moze na przejezdzajace pociagi? Zastanawiam sie czy odleglosc nie jest zbyt mala i czy je slychac. Teraz tam pusicili znacznie wiecej pociagow wiec sie obawiam czy je slychac. Moglby ktos sie wypowiedziec?

Z gory dzieki za odpowiedzi.

P.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości