Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Szpulka

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 19 sie 2019, 12:33

Jackiewicz pisze:umowa jest w porządku - standard nie ma czego bać , ja podpisywałem sam.
jesli chcesz pośrednika napisz na priv - mam znajomego który się tym zajmuje.

czy ktoś już wie coś odnoścnie drugiego etapu ? kiedy rusza i w którą stronę ostatecznie idą teraz z budową ? (początkowo mieli iść w stronę lidla ale potem słyszałem o innych opcjach)

W tamtym tygodniu ogladalismy Swoje mieszkanko:))
i wiem tyle ze narazie nie wiadomo co z innymi etapami, maja pozwolenie od miasta tylko na te kolejne 4 bloki wzdłuż garazy. Moze oddanie bedzie wczesniej niz zakladali(marzec 2020) ale nie gwarantuja zeby nikomu nadziei nie robic. Kierownik projektu powiedzial ze teraz czekaja na start z budowa drogi przez miasto.
A jest tu ktos z bloku 1A ?:))

mala2013

Postautor: mala2013 » 29 sie 2019, 20:17

Czy sprawdzaliście księgę wieczystą inwestycji i sprawozdania finansowe tego dewelopera, przed zakupem? zastanawiam się nad kupnem mieszkania u nich.

ja55

Postautor: ja55 » 10 wrz 2019, 15:43

A jest jeszcze co kupić czy choodzi ci o następny etap i wiesz już kiedy będzie w sprzedaży?

Sanako.San

Postautor: Sanako.San » 10 wrz 2019, 22:43

Też się zastanawiam nad zakupem

mac_kow

Postautor: mac_kow » 11 wrz 2019, 7:53

Sanako.San pisze:Też się zastanawiam nad zakupem

... No to warto polecić lekturę poprzednich stron tego wątku. Brak możliwości instalacji klimatyzacji (chyba, że coś się zmieniło- oby!). Brak jakichkolwiek pomieszczeń wspólnych- brak wózkowni/rowerowni. Brak komórek lokatorskich. Niezadaszone balkony. To wszystko ultra- słabe jak do normalnego, rodzinnego życia.

"Inwestycyjnie" póki co najemcy łykają wszystko, ale to też się może zmienić.

Lokalizacja- bardzo zacna, to fakt, ale na tym kończą się zalety tej inwestycji. Deweloper sprawdzony na krakowskim rynku, chociaż ma wyjątkowo duże muchy w nosie. Niemiły personel, który przekonany jest o tym, że sprzedaje najlepsze możliwe mieszkania w galaktyce, zatem zalatuje mentalnością "ruskiego z bazaru" z lat '90. "Bierzesz albo spadaj". Nie, żeby coś- każdy ma do tego prawo. Ale uczciwie uprzedzam.

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”