Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: mac_kow » 27 lis 2020, 9:02

LW Park najwyraźniej będzie mieć "drugi etap" i co najmniej 2 budynki. Tym razem już z garażem podziemnym, jeśli wierzyć opisowi PnB na Obserwatorium oraz materiałom dewelopera zaszytym na przedpotopowej stronie.

Następnym razem zrobię troszkę zdjęć, ale akurat Panorama Kliny ma sporo materiałów marketingowych tu i ówdzie- jakby co.


smegow
Posty: 23
Rejestracja: 14 wrz 2020, 23:03

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: smegow » 27 lis 2020, 9:25

No właśnie zdjęcia marketingowe, to jednak nie to samo, co zdjęcia inwestycji robione z krytycznym oglądem.

mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: mac_kow » 27 lis 2020, 9:34

Zdaje się, że IB wrzucił już "realne" zdjęcia po oddaniu. Na miejscu inwestycja Panorama Kliny wygląda faktycznie super-schludnie. Wszystko jak na 2020 przystało- zieleń, chodniczki, ładne LEDowe oświetlenie itd... wyłączając z tego prace przy drugim etapie, w którym mają być bodajże bliźniaki, a może całe domy?

Zresztą- to dygresja. Wracając do tematu- uważam, że przy "Telimeny" KG Group poszedł po linii najmniejszego oporu. Oszczędzanie na takich kwestiach to naprawdę ułamki kosztów całej inwestycji a wrażenie robi złe.
Patrząc na zagospodarowanie terenu i jakość wykończenia części wspólnych pierwszego etapu, na pewno nie zdecydowałbym się na zakup w kolejnych.


kucyk
Posty: 54
Rejestracja: 22 sty 2019, 19:44

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: kucyk » 16 gru 2020, 21:05

Od wczoraj na terenie budowy mamy już dwa ptaszki. Do tego mniejszego tradycyjnie dołączył większy. Dzisiaj oba już razem pracowały. ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Master » 16 gru 2020, 23:12

kucyk pisze:Od wczoraj na terenie budowy mamy już dwa ptaszki. Do tego mniejszego tradycyjnie dołączył większy. Dzisiaj oba już razem pracowały. ;)

A wrzuć jakieś foty gotowego już etapu, ciekawi mnie, jak to wygląda.

ja55
Posty: 28
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:32

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: ja55 » 17 gru 2020, 9:08

Na stronie wykonawcy 1 etapu - Grimbud są dobre zdjęcia powstałych budynków grimbud.pl/realizacje/mieszkania-na-telimeny

Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Nowy » 17 gru 2020, 22:20

ja55 pisze:Na stronie wykonawcy 1 etapu - Grimbud są dobre zdjęcia powstałych budynków

Całkiem przyjemnie wyglądają te bloczki, okolica też chyba nie jest zła. Czy w budynkach na Osiedlu Telimeny są windy?

ja55
Posty: 28
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:32

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: ja55 » 18 gru 2020, 14:39

tak. W każdym jest jedna mała winda


Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Nowy » 20 gru 2020, 0:35

ja55 pisze:tak. W każdym jest jedna mała winda

No to w takim razie szanuje za to, że nie odstawili takiej biedy, jak Develia na Złocieniu, gdzie w blokach nie pomyślano o windach. W każdym razie komfort wywiezienia zakupów czy wózka z dzieckiem na wyższe piętro, to świetna sprawa.

mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: mac_kow » 20 gru 2020, 11:06

To również kwestia norm budowlanych. Windy są wymagane w budynkach wielorodzinnych minimum 3 kondygnacyjnych. Develia na Złocieniu ma 2 kondygnacje, ale ostatnie piętro to mieszkania 2-poziomowe.

O gustach się nie rozmawia, ale naprawdę dziwię się ludziom, że są skłonni świadomie nabywać nowe mieszkania bez wind.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], raffi i 60 gości