Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
dekaloz
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2019, 19:48

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: dekaloz » 29 mar 2019, 19:56

ja55 pisze:Wie ktoś kiedy ruszy następny etap w sprzedaży?

Kilka dni temu byłem w biurze sprzedaży, jeszcze nic nie wiadomo. W obecnym etapie wszystkie małe mieszkania zarezerwowane lub sprzedane natomiast są jeszcze jakieś wolne mieszkania 3 pok. - cena 6900/m2 + 28 000 obowiązkowe miejsce postojowe - sporo.


kucyk
Posty: 53
Rejestracja: 22 sty 2019, 19:44

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: kucyk » 12 maja 2019, 15:58

dekaloz pisze:
ja55 pisze:Wie ktoś kiedy ruszy następny etap w sprzedaży?

Kilka dni temu byłem w biurze sprzedaży, jeszcze nic nie wiadomo. W obecnym etapie wszystkie małe mieszkania zarezerwowane lub sprzedane natomiast są jeszcze jakieś wolne mieszkania 3 pok. - cena 6900/m2 + 28 000 obowiązkowe miejsce postojowe - sporo.

Na obecną chwilę jeden z budynków jest już od 3 stron zasłonięty rusztowaniem. Zatem rozpoczyna się etap ocieplania budynków. Stoją wielkie silosy na na zaprawę. Zwieziono dużą ilość styropianu na plac budowy. Póki co nadal pozostał na placu budowy 1 niski żuraw. ;)

Szpulka
Posty: 42
Rejestracja: 11 lut 2019, 12:08

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 04 cze 2019, 16:33

Hej!
Budynek A 1 w calosci ocieplony:) moze na dniach zaczna juz robic elewacje. Szyny przy oknach na ozdobre "okiennice" tez juz zamontowane.


kucyk
Posty: 53
Rejestracja: 22 sty 2019, 19:44

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: kucyk » 11 cze 2019, 18:38

Szpulka pisze:Hej!
Budynek A 1 w calosci ocieplony:) moze na dniach zaczna juz robic elewacje. Szyny przy oknach na ozdobre "okiennice" tez juz zamontowane.

Elewację zaczęli już robić z końcem ubiegłego tygodnia. ;)

Szpulka
Posty: 42
Rejestracja: 11 lut 2019, 12:08

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 12 cze 2019, 15:08

kucyk pisze:Elewację zaczęli już robić z końcem ubiegłego tygodnia. ;)


Fakt, boku budynku nie widzialam ☺
I tak ladnie im to wszystko idzie bo zgodnie z harmonogramem powinni zaczac ocieplanie od czerwca a tu w maju juz ruszyli:)
ciekawi Mnie tylko czy wytna te topole przy 1 budynku,wkoncu ktos tam bedzie mial ogrodek..

Szpulka
Posty: 42
Rejestracja: 11 lut 2019, 12:08

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 17 cze 2019, 11:42

Obrazek

Zdjecie z dzis.. ☺

Szpulka
Posty: 42
Rejestracja: 11 lut 2019, 12:08

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 17 cze 2019, 11:44

Obrazek

Rowniez z dzis ( 17.06.2019)

Szpulka
Posty: 42
Rejestracja: 11 lut 2019, 12:08

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 19 cze 2019, 15:24

Obrazek

Ale bedzie ladnie... :D


mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: mac_kow » 22 cze 2019, 22:14

No to ja pochwalę się, że również oglądałem postępy KG Group a w zasadzie Grimbudu w ostatnich dniach i mam w związku z tym pytanie do nabywców mieszkań- czy wiecie, jak wygląda sytuacja z dojazdem do garaży / stanowisk postojowych?

Budynki są ładnie wykańczane, ale układu drogowego z wizualizacji ni widu ni słychu. Co w tej kwestii twierdzi deweloper?

Czyżbyście patrzyli na śmiganie do nowiutkich garaży drogami technologicznymi po płytach betonowych, jeszcze w środku zimy?

Jackiewicz
Posty: 14
Rejestracja: 21 cze 2016, 10:06

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Jackiewicz » 23 cze 2019, 13:25

mac_kow pisze:No to ja pochwalę się, że również oglądałem postępy KG Group a w zasadzie Grimbudu w ostatnich dniach i mam w związku z tym pytanie do nabywców mieszkań- czy wiecie, jak wygląda sytuacja z dojazdem do garaży / stanowisk postojowych?

Budynki są ładnie wykańczane, ale układu drogowego z wizualizacji ni widu ni słychu. Co w tej kwestii twierdzi deweloper?

Czyżbyście patrzyli na śmiganie do nowiutkich garaży drogami technologicznymi po płytach betonowych, jeszcze w środku zimy?

spokojnie, będzie wybudowana droga dojazdowa wraz z chodnikami - start pod koniec wakacji (stare płyty mają zostać usunięte)
w dalszej perspektywie droga bedzie rozbudowana i połączy się z ulicą bieżanowską



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości