Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Szpulka
Posty: 42
Rejestracja: 11 lut 2019, 12:08

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 05 lut 2020, 0:10

StormSunny pisze:
A jaki jest koszt mieszkania?


To zależy kiedy rezerwowales mieszkanie i kiedy podpisywałes umowę .. hehe :D


Szpulka
Posty: 42
Rejestracja: 11 lut 2019, 12:08

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 05 lut 2020, 0:16

89_deszcz pisze:
Z ciekawości jaki jest koszt ekipy sprawdzajacej budynek przy odbiorze technicznym?

Cena jest indywidualna.. to zależy od metrażu,sprzętu jaki ma ekipą,tego czy jest w niej inspektor z uprawnieniami czy zwykły Pan Janusz z łata i kątownikiem.. sprawdź na necie,ceny są naprawdę różne...

89_deszcz
Posty: 51
Rejestracja: 23 sty 2020, 18:16

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: 89_deszcz » 05 lut 2020, 8:56

Szpulka pisze:
89_deszcz pisze:
Z ciekawości jaki jest koszt ekipy sprawdzajacej budynek przy odbiorze technicznym?

Cena jest indywidualna.. to zależy od metrażu,sprzętu jaki ma ekipą,tego czy jest w niej inspektor z uprawnieniami czy zwykły Pan Janusz z łata i kątownikiem.. sprawdź na necie,ceny są naprawdę różne...

No trudno... , wydawało mi się ze konkretne pytanie zadałem :)


ja55
Posty: 28
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:32

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: ja55 » 05 lut 2020, 9:42

Ja mam mieszkanie 36.5m2 i płacę 280zł z termowizją w innej odbiorowej firmie. Cena zależy od metrażu

Szpulka
Posty: 42
Rejestracja: 11 lut 2019, 12:08

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 05 lut 2020, 10:55

89_deszcz pisze:
No trudno... , wydawało mi się ze konkretne pytanie zadałem :)


My przy 56m płaciliśmy 560zl z termowizja i ocenie wilgotności do 5cm wgłąb ścian. Ale tak jak pisałam firma firmie nie równa,dużo zależy od metrażu..

PiotrekN
Posty: 6
Rejestracja: 28 paź 2018, 15:43

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: PiotrekN » 05 lut 2020, 16:57

Szpulka pisze:[

My przy 56m płaciliśmy 560zl z termowizja i ocenie wilgotności do 5cm wgłąb ścian. Ale tak jak pisałam firma firmie nie równa,dużo zależy od metrażu..


trochę sporo - nie mniej jednak każdy się ceni na ile uważa

280zł z termowizją to wgl śmieszna, cena ciekawe jaka jakość usługi( poza ryskami, zabrudzeniami itp)

wg mnie uczcziwie to +/- za taki metraż 350=500 w zależności od zakresu usługi itp

StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: StormSunny » 05 lut 2020, 17:05

Jaki to procent ceny mieszkania?

Szpulka
Posty: 42
Rejestracja: 11 lut 2019, 12:08

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 06 lut 2020, 8:20

PiotrekN pisze:
trochę sporo - nie mniej jednak każdy się ceni na ile uważa



My naprawdę jesteśmy z usługi bardzo zadowoleni!!
Mieszkanie zostało naprawdę dokładnie sprawdzone,zmierzone i obkamerowane hehe..wysokości gniazdek sprawdzone,wysokość drzwi-i tu nawet byśmy nie pomyśleli że deweloper zrobił za wysokie wejścia do pokoi...!! Łącznie ze zmierzeniem całego miejsca parkingowego...
Więc naprawdę wiemy za co zapłaciliśmy i był to naprawdę profesjonalizm!!


Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Rak » 06 lut 2020, 11:48

Czyli bez poprawki montaz oscieznic bylby utrudniony ? oj. to super ze zostalo to wylapane..

A czy mozesz prosze napisac jaka byla w przyblizeniu odchylka ? Bede szczesliwie od KG tez odbieral za niedlugo lokum wiec moze przypadkowo moglbym miec ten sam klopocik ;) skoro sie raz ktos z ich wykonawcow pomylil.. :)

Szpulka
Posty: 42
Rejestracja: 11 lut 2019, 12:08

Re: Osiedle Telimeny Kraków KG Group - opinie i forum mieszkańców (Bieżanów)

Postautor: Szpulka » 06 lut 2020, 13:43

Rak pisze:Czyli bez poprawki montaz oscieznic bylby utrudniony ? oj. to super ze zostalo to wylapane..

A czy mozesz prosze napisac jaka byla w przyblizeniu odchylka ? Bede szczesliwie od KG tez odbieral za niedlugo lokum wiec moze przypadkowo moglbym miec ten sam klopocik ;) skoro sie raz ktos z ich wykonawcow pomylil.. :)


No powiem Ci że aż Mnie zaskoczyła ekipa że to też zmierzyli :lol: Powinno byc 2,08 a My mieliśmy 2,16. Ekipa stwierdziła zeby zrobił to deweloper,skoro tak jest w umowie to niech tak będzie...hm czy montaż byłby utrudniony?nie mam pojęcia.... Ale przynajmniej mam nadzieję że porządnie to "nadbuduja" ...
Aha gdybyś pytał jeszcze o wylewkę to różnica w umowie to do 5mm . U Nas zdarzylo się chyba w dwóch miejscach po 3mm ale tak ogólnie to równo..



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości