Atal Residence Zabłocie - Atal Kraków forum opinie (Miraculum)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
mango
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2016, 17:51

Re: Atal Residence Zabłocie - Atal Kraków forum opinie (Miraculum)

Postautor: mango » 03 sty 2017, 0:09

z porównywalnych inwestycji jest jeszcze Grzegórzecka 77, tam będą budować jeszcze 2 budynki, co prawda jest trochę drożej ale jest i łatwiej z parkingiem..., ja też się poważnie zastanawiam nad Zabłociem, ale ten parking mnie bardzo martwi... im więcej widzę biurowców w okolicy tym bardziej...


Adam
Posty: 48
Rejestracja: 22 lut 2016, 19:56

Re: Atal Residence Zabłocie - Atal Kraków forum opinie (Miraculum)

Postautor: Adam » 03 sty 2017, 10:28

Dobre pytanie o trzecim etapie , kiedy w sprzedazy?
Co do tych garazy to fakt - mentalnosc ludzi powoli musi sie zmieniac -samochod w miescie bedzie w przyszlosci tylko ciezarem.
Zwazywszy na zanieczyszczenie powietrza itp

Maciej
Posty: 14
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:24

Re: Atal Residence Zabłocie - Atal Kraków forum opinie (Miraculum)

Postautor: Maciej » 03 sty 2017, 15:56

Moje pytanie pozostają bez odpowiedzi...
Czy nikt się nie interesuje tymi zagadnieniami?
Czy może Atal tak pilnie strzeże aby nikt sie nie dowiedział o planach dotyczących inwestycji?

Mówie tu o monitoringu, ogrodzeniu inwestycji, 3-cim etapie...

Może ktoś wie o parku, który ma powstać przy ul. Zabłocie jak również parkingu wielopoziomowym.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2017, 0:41 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.


zzz
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2017, 20:15

Re: Atal Residence Zabłocie - Atal Kraków forum opinie (Miraculum)

Postautor: zzz » 06 sty 2017, 20:46

Kupilem mieszkanie w tej inwestycji i już nie mogę doczekać się końcowego efektu. Lecą już z piątym piętrem.

Odnosnie 3go etapu niewiele wiadomo - są plotki, że na parterze będą tylko usługi. Mnie martwi to, ze 3 etap również będzie mieć 7pieter, Zasloni totalnie Garden Residence. Będzie ponad 500 mieszkan na tak niewielkiej działce, to sporo. Szkoda ze nie zrobili jakiegoś większego placu, alei która mogla by się ciagnac od pasazu podgorskiego, przez atal do wisly.

slwk
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2015, 18:44

Re: Atal Residence Zabłocie - Atal Kraków forum opinie (Miraculum)

Postautor: slwk » 07 sty 2017, 0:55

Kilka osób pisało, aby założyć forum mieszkańców inwestycji Zabłocie Residence - w takim razie odsyłam do niego - znajduje się tam już sporo tematów, które zostały wcześniej poruszone w tym wątku, a przez ich różnorodność zaczęło się w nim robić zamieszanie. Zapraszamy do dyskusji przyszłych mieszkańców inwestycji, jak również osoby rozważające zakup mieszkania od dewelopera Atal na tym nowym osiedlu w Krakowie.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 40 gości