Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
kasik
Posty: 116
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:57

Re: Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Postautor: kasik » 10 cze 2019, 20:43

LQS deweloper deweloperem ale domy te budowała firma REMAX, która ma w portfolio ponad 400 przeróżnego typu inwestycji.

Az dziw bierze że tak duża firma nie podołała wg mnie budowie prostych niedużych domów.

Jeszcze czegoś takiego nie widziałam a naprawdę długo szukam i wiele inwestycji odwiedziłam.
Koszmar.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2019, 8:23 przez kasik, łącznie zmieniany 1 raz.


zainteresowanySG
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2019, 12:05

Re: Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Postautor: zainteresowanySG » 17 cze 2019, 13:01

Ludzie! Dlaczego siejecie taki popłoch? Czy aby na pewno tam w ogóle byliście? Po tym co się tu czyta to nawet najmniejsza pierdoła urasta do poważnych błędów wykonawczych. Rozumiem takie stanowisko, ale tylko w sytuacji kiedy deweloper ma wszystko w nosie. Ale tutaj tak nie jest.
Fakt, że ostatnio pogoda dała się wszystkim we znaki, a może i nawet całe szczęście, że prało żabami przez tydzień. Wyszły różne mankamenty, ale sprawdźcie sobie, że dzięki dobrej woli dewelopera wszystkie zostały już naprawione bez zbędnego grymaszenia.
Tak jak napisał poprzednik, generalnym wykonawcą była firma Remax, ale działała z wykorzystaniem różnych podwykonawców. Każdy z nich daje gwarancje na pewien zakres i jeżeli coś wychodzi to generalny od nich żąda usunięcia usterek i tak samo było w tym przypadku. Wiadomo że pewne rzeczy wymagają czasu i choćby wykonanie dodatkowej izolacji budynków lub malowanie fasady nie robi się z dnia na dzień tylko np w dwa tygodnie.
Ja dałem szansę deweloperowi i jestem zadowolony z tego że rozumiał problem i z tego że wprowadził rozwiązania naprawcze. Na dzisiaj nie ma już śladu tego co było i za pewne nie będzie.
Dlatego moja dobra rada, pamiętajcie, zła karma wraca...

Marzenus1
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2019, 13:18

Re: Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Postautor: Marzenus1 » 17 cze 2019, 13:47

Witam, jestem właśnie po odbiorze technicznym domku, (z pomocą profesjonalnej firmy) i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona. Nic poważnego nie ma do poprawy, same drobiazgi. Czekam na klucze :D


kasik
Posty: 116
Rejestracja: 01 sie 2018, 15:57

Re: Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Postautor: kasik » 17 cze 2019, 22:51

Dwa pochwalne posty jeden po drugim i to od użytkownikow zarejestrowanych dzisiaj z 1 postem na koncie.Mało to wiarygodne i mocno zastanawiające :roll:

pablos321
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2019, 16:04

Re: Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Postautor: pablos321 » 18 cze 2019, 13:46

Tak samo pomyślałem :), myślę że tymi dwoma postami Developer pokazał się z najlepszej strony, wiec jak na tym poziomie już robi takie jaja to nie chce wiedzieć jak faktycznie ta inwestycja została wykonana :/

Powodzenia ......

zainteresowanySG
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2019, 12:05

Re: Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Postautor: zainteresowanySG » 18 cze 2019, 19:04

Wiecie co ludzie, powiem wam jedno!
Ja będę sobie mieszkał szczęśliwie na Starym Gościńcu z moją sąsiadką co napisała posta zaraz po mnie (bo rzecz jasna jak przeczytałem takie bzdety to od razu dałem jej cynka że pojawiły się jakieś komentarze wyssane z palca). Teraz jeszcze bardziej mnie utwierdziliście w przeświadczeniu że was tam w ogóle nie było, tylko nie rozumiem celu ani powodów tego waszego hejtu!?
Ja nie będę się zniżał do tego poziomu co wy i nie będę pisał że jesteście np konkurencją dla dewelopera ze Starego Gościńca. Albo życzliwymi sąsiadami zza miedzy co im przeszkadza że "ci to mają lepiej"?
Ciekawe jest to że bardziej się wierzy w negatywne komentarze niż w te pozytywne, nawet nie szukając potwierdzenia.
Także kończąc życzę wam więcej miłości, zwłaszcza kasik, która wyskrobała na tym forum 51 postów z czego 51 to hejt. A Ciebie Pablos321 zapraszam na priv. Chętnie się z tobą podzielę wiedzą na temat tej inwestycji, bo od dwóch miesięcy właściwie tylko wkoło niej się mój świat kręci :)
Sąsiadko Marzenus1 przyłączysz się?

Marzenus1
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2019, 13:18

Re: Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Postautor: Marzenus1 » 18 cze 2019, 19:14

No to widzimy się na SG :D :) :)

LQS
Posty: 142
Rejestracja: 09 kwie 2019, 22:31

Re: Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Postautor: LQS » 18 cze 2019, 20:56

Wiesz, cokolwiek bys pisal i tak potencjalny kupiec tam pojedzie i zobaczy to co widzielem np ja i wielu innych ktory tutaj dodali komentarz rowniez ze zdjeciami- dramat w czystej postaci za jedyne pol miliona z hakiem. I ten dramat chcesz nazwać "ci to maja lepiej"? Lepiej, kolego (tfu), to tego sie nie dalo spier#####. Ale smialo, moze ktos znajdzie się chetny... jeszcze!


Marzenus1
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2019, 13:18

Re: Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Postautor: Marzenus1 » 18 cze 2019, 21:52

Drodzy Państwo, o gustach się nie dyskutuje. Dla jednych dramat dla drugich wręcz odwrotnie. Na pewno jest parę rzeczy, które mogłyby być wykonane lepiej ale budując dom samodzielnie też nie wszystko wychodzi idealnie. Dlatego każdy ma swój rozum i analizuje plusy i minusy. I my taką analizę zrobiliśmy. Dla nas ta inwestycja wydaje się odpowiednia. Pozdrawiam :D

zainteresowanySG
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2019, 12:05

Re: Domy Stary Gościniec Kraków od Architecture Vento - forum i opinie

Postautor: zainteresowanySG » 18 cze 2019, 22:06

No i bardzo dobrze, to może i ty przyjedziesz? Poważnie, przyjedź z czystej ciekawości. Zobaczysz w końcu jak podeszli do tematu. Na dzień dzisiejszy nie widzę żeby było coś "spier#####". I ani kropelka się już nie pokaże, chyba że na twoim policzku, że taka okazja przeszła koło nosa :).
No i na szczęście taka jest prawda, że jak ktoś chce wydać te "pół miliona z hakiem" to przyjedzie na miejsce (tu muszę ci przyznać rację "tfu"), sam oceni, porozmawia z mieszkańcami, zatrudni profesjonalną ekipę odbiorową, a nie będzie polegał na tym forum, twojej i mojej opinii no chyba że jest niespełna rozumu.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aglaja, Mercy i 60 gości