Osiedle Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: iti » 11 kwie 2016, 9:58

Oj @madmax30 ., nie przesadzałbym z takim czarnowidztwem w przypadku inwestycji Mieszkaj w Mieście w Bronowicach. Jeśli chodzi o smród palonych śmieci (smog), to nie ma wielu miejsc w Krakowie, gdzie jest z tym lepiej. Może w Nowej Hucie, w niektórych miejsca, czy na osiedlach położonych najwyżej. Ale najgorzej jest i tak w rejonie centrum albo tam, gdzie najniżej, czyli nad Wisłą... A jeśli chodzi o pociągi, to jak wybrałem się tam ostatnio, to akurat jakiś przejeżdżał, fakt, że był w miarę nowy i pasażerski, ale hałas nie był zbyt duży, widać, że remont torów oraz wymiana taboru sporo tu dała :) O i jak chcesz mieszkać w ciszy i spokoju pośród drzew, to w zasadzie tylko dom pod lasem Ci zostaje ;)

A jeśli chodzi o nowe mieszkania w Bronowicach tam, to myślę, że już w części tych nie będzie słychać pociągów (tych cofniętych względem torów), a całe osiedle Mieszkaj w Mieście ma być na tyle duże, że będzie można wybrać coś z daleka od torów :) Ja jednak ciągle uważam, że to jeden z ciekawszych projektów deweloperskich realizowanych teraz w Krakowie. Może za minus uznałbym tu, że ma liczyć bardzo dużo etapów, a to znaczy, że budowa może tam potrwać jeszcze wiele lat, a to zazwyczaj jest uciążliwe... :|


kamilnox
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2016, 18:26

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: kamilnox » 11 kwie 2016, 19:22

Kompletnie nie rozumiem czemu mają służyć takie wypowiedzi. To naturalne, że cieszę się z dokonanego wyboru, a mam wrażenie, że Twoje 3 wypowiedzi mają na celu tylko i wyłącznie go gasić, szczególnie że odnosisz się bezpośrednio do mnie, a nie piszesz ogólnie o inwestycji. Masz prawo mieć inne zdanie, ale proszę miej następnym razem w sobie nieco więcej empatii i wyczucia. W przeciwnym razie każda zdrowo myśląca osoba odbierze takie posty jako zwykły typowo polski hejt.
Też mieszkałem w okolicy i właśnie tutaj mieszkało mi się najlepiej z kilku lokalizacji w Krakowie jakie zaliczyłem. Oczywiście to moje prywatne zdanie, ale niby czyim zdaniem mam się kierować przy tak ważnej kwestii. Co do pociągów to oczywiście sprawdzałem tę kwestię, bo tory rzeczywiście są blisko niektórych mieszkań. Spędziłem w mieszkaniu na budowie trochę czasu by móc to ocenić i niewiele było słychać, co biorąc pod uwagę, że... nie ma jeszcze okien ;) nastraja mnie raczej pozytywnie. Z pewnością duża zasługa w tym tego, że wybrałem mieszkanie odwrócone tyłem do torów, jak najdalej od nich. Ponadto skoro mieszkasz niedaleko, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość w tej kwestii, wyszedł przetarg na zbudowanie ekranów akustycznych wzdłuż torów w tej lokalizacji. Pozdrawiam serdecznie.

kama
Posty: 88
Rejestracja: 07 mar 2016, 0:48

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: kama » 12 maja 2016, 20:12

Też nie rozumiem tych opinii skrajnie krytycznych o tej inwestycji, jak każda inna, ma swoje wady i zalety, a co do tej, to wydaje mi się akurat, że tych jest sporo w przypadku Mieszkaj w Mieście w Krakowie Bronowicach :) Fakt, że jest grupa ludzi, którzy najchętniej wstrzymaliby wszystkie budowy w naszym mieście i znajdują na to miliard, zwykle nonsensownych argumentów, ale tak się nie da, jeśli Kraków ma się rozwijać, a ja jednak bym tego chciała.

Ale nie o tym chciałam pisać, był ktoś może na imprezie pod hasłem Dni Otwarte Mieszkaj w Mieście, bo niestety mi nie udało się wybrać, a bardzo żałuję. Chciałam zobaczyć, jaki widok będzie z górnych kondygnacji i jak prezentują się na żywo te balkony, które są tam umieszczone. Może ktoś ma jakieś zdjęcia i podzieli się na forum nimi :?: No i jeśli ktoś był, to niech też napisze, jakie ma o tym opinie, czy wszystko wygląda solidnie i czy robota idzie terminowo :)


tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: tomekl007 » 14 lis 2016, 10:22

Witam, również zastanawiam się nad kupnem mieszkania w tej inwestycji ( lub Lazurowy park). Projekt jest bardzo ambitny, jednak najbardziej mnie niepokoi że plany są na 8 lat do przodu-oznacza to że przez tyle lat będzie obok mieszkań plac budowy. @kamilnox co o tym sądzisz?

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: pozdro » 14 lis 2016, 10:53

W podobnej cenie to osobiscie polecam ci Czyzewskiego 1. Napewno mieszkaj w miescie jest bardziej atrakcyjna inwestycja niz lazurowy park. lazurowy park jest strasznie na uboczu z widokiem na oblesne prlowskie garaze.

tomekl007
Posty: 182
Rejestracja: 20 wrz 2016, 20:37

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: tomekl007 » 14 lis 2016, 20:56

Czyzewskiego 1 - totalnie nie tam gdzie szukam, brak dobrej komunikacji miejskiej, daleko od centrum

pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: pozdro » 14 lis 2016, 23:56

Jak totalnie nie tam gdzie szukasz? przecież ten sam rejon krakowa 3km bliżej centrum w podobnej cenie. Brak dobrej komunikacji miejskiej? przecież to jest 100m od SKA Lobzow. Przy Mieszkaj w mieście SKA to będzie może za 2 lata i 2-3min dluzej pociagiem. Pomijejąc, że rowerem do centrum nie dojedziesz. Nie wiem o jakiej innej komunikacji miejskiej mowisz. Bo zarówno z Lazurowej Park jak i z Mieszkaj w Mieście odległość do tramwaju to jest pewnie porównywalna z odległością z Czyżewskiego do Podchorążych lub Biprostal.

kama
Posty: 88
Rejestracja: 07 mar 2016, 0:48

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: kama » 02 gru 2016, 9:54

Muszę przyznać, że naprawdę dobrze to wygląda, powiedziałabym, że nawet lepiej niż na wizualizacjach :) Sporo pociechy z takiego budowania nowych mieszkań w Krakowie.

Obrazek

A może był ktoś się przejść z aparatem po tej okolicy i wrzuci więcej zdjęć inwestycji Mieszkaj w Mieście Kraków na forum :?: Ciekawią mnie opinie o niej i to, czy kolejne etapy będą równie atrakcyjne. No i jak współpracuje się z tym deweloperem, jakieś uwagi do tego ma jakiś kupujący :?:


bob007
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2017, 18:19

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: bob007 » 07 lut 2017, 18:29

Moźe i wyglada niezle, lecz wystarczy jednak spędzić tam trochę czasu aż pare pociagów przejedzie, zatrąbi pare razy i juz się odechciewa
Maja podobno być ekrany (tylko na niewielkim fragmencie), choć nie sądzę żeby to pomogło bo trąbienie pociagów słychać aż pod biurem MWM

uzytkownik_1984
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2017, 21:13

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście Kraków forum opinie (mieszkania Bronowice)

Postautor: uzytkownik_1984 » 12 mar 2017, 20:31

czy jest tutaj kto już kupił lub zastanawia się nad kupnem mieszkania ?

Jeśli tak to napiszcie co ostatecznie Was przekonało, dzięki



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości