Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
daria89
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2020, 11:11

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: daria89 » 15 paź 2020, 11:14

Cześć:)
Od poniedziałku następuje przekazywanie właśności. My już dziś po spotkaniu z notariuszem.
Dopiero po przekazaniu własności można z budowy odebrać nowe klucze, klucze do skrzynek na listy, do garażu podziemnego i do wejścia głównego.
Dostaliśmy też ulotki z upc, więc może i internet będzie:)


Lemon
Posty: 9
Rejestracja: 07 wrz 2020, 16:01

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Lemon » 22 paź 2020, 11:39

Gratuluję. A ktoś może wie dlaczego sygnał tv naziemnej nie działa?

Niezelazny
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, 9:23

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Niezelazny » 09 lis 2020, 11:42

Czy Was też tak jak mnie zlewa biuro/dział techniczny. Zadałem ze 3 tygodnie temu kilka prostych pytań, po drodze ze 2 przypominajki. Echo.


silnoreki72
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2020, 2:04

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: silnoreki72 » 03 gru 2020, 2:12

Witam, jak oceniacie sytuację do kupna mieszkania w etapie 2 ?? Dalej tak źle, jak było? Widzę że pierwsze osoby już odebrały mieszkania z etapu 1 jak rozumiem. Może teraz pójdzie już szybciej z 2 etapem ? Podzieli się ktoś przemyśleniami "na spokojnie" ?

sky83
Posty: 62
Rejestracja: 08 maja 2020, 13:49

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: sky83 » 06 gru 2020, 10:41

slawek pisze:
Niezelazny pisze:Pytanie mam co do wpuszczenia rur pod tynk, na jakim etapie się zgłosić do wykonawców?

Niestety rury puszczone na tynki, to dzisiaj staje się standard (Budimex Nieruchomości, Buma i wielu innych deweloperów tak robi. Później trzeba sobie z tym poradzić we własnym zakresie, choć np. w kuchni, za meblami takie rury niespecjalnie przeszkadzają.

Co do rur na wierzchu to podziękujcie krewkim klientom-cwaniakom, którzy podjeli temat zmniejszonej akustyki pomieszczeń spowodowanych wkuwaniem instalacji i zmniejszaniem grubości ścian. Część deweloperów nie chce mieć problemów i robią instalacje na zewnątrz.

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: slawek » 06 gru 2020, 21:39

sky83 pisze: Co do rur na wierzchu to podziękujcie krewkim klientom-cwaniakom, którzy podjeli temat zmniejszonej akustyki pomieszczeń spowodowanych wkuwaniem instalacji i zmniejszaniem grubości ścian. Część deweloperów nie chce mieć problemów i robią instalacje na zewnątrz.

Może tak, ale mnie się zdaje, że to też całkiem wygodna wymówka dla deweloperów, bo jednak wkuwanie takich rurek, to jest sporo pracy, jeśli spojrzeć na to z perspektywy kilkuset mieszkań i kilku pomieszczeń z rurkami w każdym.

radekwili
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2021, 19:42

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: radekwili » 10 sty 2021, 19:45

Rozważam zakup mieszkania w 2 etapie. Czy wiecie może jak wygląda kwestia negocjacji/rabatów w tej inwestycji? Jest szansa choćby na 2% rabatu / miejsce parkingowe gratis?

Mam też pytanie do osób mieszkających na tym osiedlu - co z hałasem pociągów? Czy jest odczuwalny?

greyrevel
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:22

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: greyrevel » 22 sty 2021, 18:27

radekwili pisze:Rozważam zakup mieszkania w 2 etapie. Czy wiecie może jak wygląda kwestia negocjacji/rabatów w tej inwestycji? Jest szansa choćby na 2% rabatu / miejsce parkingowe gratis?

Mam też pytanie do osób mieszkających na tym osiedlu - co z hałasem pociągów? Czy jest odczuwalny?


O rabatach radzę zapomnieć. Nawet minimalny, śmieszny rabat, potwierdzony mailowo, przy podpisaniu umowy jest już nie ważny i deweloper zmienia zdanie. Pracownicy bardzo niekompetentni.


Indyk
Posty: 72
Rejestracja: 11 lis 2020, 15:29

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Indyk » 22 sty 2021, 19:04

radekwili pisze:Rozważam zakup mieszkania w 2 etapie. Czy wiecie może jak wygląda kwestia negocjacji/rabatów w tej inwestycji? Jest szansa choćby na 2% rabatu / miejsce parkingowe gratis?

Mam też pytanie do osób mieszkających na tym osiedlu - co z hałasem pociągów? Czy jest odczuwalny?


Byłem w trakcie budowy na osiedlu w lecie. Same bloczki ładne, ale specjalnie czekałem na pociąg. Spalinowa lokomotywa cisnęła po granicy osiedla. Dla mnie to zdecydowanie za wiele. Zrobiłem w tył zwrot. Nie ma opcji żebym tam mieszkał.

Taka sama sytuacja w całkiem ładnej inwestycji na Piaszczystej. W okolicy są jeszcze nowe bloki na Białoprądnickiej, tam z kolei brak komórek lokatorskich przesadził o sprawie.

kunegunda szybka
Posty: 80
Rejestracja: 31 gru 2020, 15:32

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: kunegunda szybka » 23 sty 2021, 10:55

Indyk pisze:
radekwili pisze:Rozważam zakup mieszkania w 2 etapie. Czy wiecie może jak wygląda kwestia negocjacji/rabatów w tej inwestycji? Jest szansa choćby na 2% rabatu / miejsce parkingowe gratis?

Mam też pytanie do osób mieszkających na tym osiedlu - co z hałasem pociągów? Czy jest odczuwalny?


Byłem w trakcie budowy na osiedlu w lecie. Same bloczki ładne, ale specjalnie czekałem na pociąg. Spalinowa lokomotywa cisnęła po granicy osiedla. Dla mnie to zdecydowanie za wiele. Zrobiłem w tył zwrot. Nie ma opcji żebym tam mieszkał.

Taka sama sytuacja w całkiem ładnej inwestycji na Piaszczystej. W okolicy są jeszcze nowe bloki na Białoprądnickiej, tam z kolei brak komórek lokatorskich przesadził o sprawie.

Nic nie słychać, bo jeżdżę tam do znajomej i dobrze znam okolice. Wiec albo świadomie wprowadzasz w błąd, albo nie wiesz o czym mówisz :!:



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 39 gości