Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Cierpliwy
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:20

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Cierpliwy » 21 wrz 2020, 16:26

:D kpina !
Ktoś tutaj sobie robi biznes ludzkim kosztem.
Sprzedają mieszkania i z miesiąca na miesiąc termin przesuwają. Budują kolejne etapy żeby sprzedawać, a obecnych klientów nie szanują i zbywają . Mili są tylko dla nowych osób by sprzedać - reszta się nie liczy. Mieszkania w pierwszym etapie miały być na luty - termin przekazani na czerwiec- mamy wrzesień i wiadomość ze może do 31.10.2002 przekażą ... Dobrze się zastanówcie czy w to wchodzić.... Brak kontaktu z pracownikami biura - nikt nic nie wie a jak wie to tylko sprzeczne informacje przekazuje ...


Lemon
Posty: 9
Rejestracja: 07 wrz 2020, 16:01

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Lemon » 21 wrz 2020, 18:25

Wydawać by się mogło, że ten deweloper ma akurat dobrą opinie, ale to już nieprawda. Nie polecam nikomu. Historia jak sprzed kilku lat materiały pokazywane w różnych telewizjach interwencyjnych. Strata czasu i pieniędzy, jeżeli się na mieszkanie własne czeka w wynajętym. A podejście do nabywców calkowita zlewka.

Niezelazny
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, 9:23

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Niezelazny » 22 wrz 2020, 9:02

Z ciekawostek, wczoraj około 23 pracowała ekipa w okolicach skrzyżowania Białoprądnicka/Pasteura i na drodze dojazdowej do 3go etapu. Widać było pracującą koparkę.


GREGORY1980
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:52

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: GREGORY1980 » 05 paź 2020, 21:43

Czy mieszkania z pierwszego etapu zostały już przekazane właścicielom? Jeśli tak to proszę o informację jak oceniacie wykonanie prac przez dewelopera.

Lemon
Posty: 9
Rejestracja: 07 wrz 2020, 16:01

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Lemon » 06 paź 2020, 10:30

Deweloper otrzymał pozwolenie na uzytkowanie, niby mieszkać można ale: cieplej wody w grzejnikach brak, tak samo klucza do pomieszczenia z pojemnikami na odpady, progów, klucza do skrzynki pocztowej, zaworow przy kaloryferach tych docelowych. Sygnał tv ma być na razie kablowy czyli 1, 2, o aktach notarialnych cisza. Rury doprowadzając wodę do umywalki, pralki itp standardowo na wierzchu /!/, oczywiście trzeba załatwić wkucie z hydraulikami z budowy, żeby nie stracić gwarancji. Tynki średnie, szczególnie w narożnikach przy sufitach zdarzają się kluski , trzeba gladzic.

Niezelazny
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, 9:23

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Niezelazny » 07 paź 2020, 9:47

Lemon pisze:Deweloper otrzymał pozwolenie na uzytkowanie, niby mieszkać można ale: cieplej wody w grzejnikach brak, tak samo klucza do pomieszczenia z pojemnikami na odpady, progów, klucza do skrzynki pocztowej, zaworow przy kaloryferach tych docelowych. Sygnał tv ma być na razie kablowy czyli 1, 2, o aktach notarialnych cisza. Rury doprowadzając wodę do umywalki, pralki itp standardowo na wierzchu /!/, oczywiście trzeba załatwić wkucie z hydraulikami z budowy, żeby nie stracić gwarancji. Tynki średnie, szczególnie w narożnikach przy sufitach zdarzają się kluski , trzeba gladzic.

Nie brzmi to optymistycznie :( Pytanie mam co do wpuszczenia rur pod tynk, na jakim etapie się zgłosić do wykonawców? Jakieś sugestie? Zaznaczam że mieszkanie mam z II etapu. Jak przyjdę za wcześnie to pewnie zapomną co mieli zrobić, jak będą już tynki, może już są to pewnie już za późno.

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: slawek » 07 paź 2020, 18:50

Niezelazny pisze:Pytanie mam co do wpuszczenia rur pod tynk, na jakim etapie się zgłosić do wykonawców?

Niestety rury puszczone na tynki, to dzisiaj staje się standard (Budimex Nieruchomości, Buma i wielu innych deweloperów tak robi. Później trzeba sobie z tym poradzić we własnym zakresie, choć np. w kuchni, za meblami takie rury niespecjalnie przeszkadzają.

Niezrzeszony
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2020, 19:34

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Niezrzeszony » 09 paź 2020, 8:33

Lemon pisze:Deweloper otrzymał pozwolenie na uzytkowanie, niby mieszkać można ale: cieplej wody w grzejnikach brak, tak samo klucza do pomieszczenia z pojemnikami na odpady, progów, klucza do skrzynki pocztowej, zaworow przy kaloryferach tych docelowych. Sygnał tv ma być na razie kablowy czyli 1, 2, o aktach notarialnych cisza. Rury doprowadzając wodę do umywalki, pralki itp standardowo na wierzchu /!/, oczywiście trzeba załatwić wkucie z hydraulikami z budowy, żeby nie stracić gwarancji. Tynki średnie, szczególnie w narożnikach przy sufitach zdarzają się kluski , trzeba gladzic.

Czyli jak rozumiem o internecie z kabla, bardzo istotnym dla sporej ilosci spoleczenstwa pracujacej aktualnie z domów, też mozna w najbliższym czasie zapomnieć?


Lemon
Posty: 9
Rejestracja: 07 wrz 2020, 16:01

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Lemon » 10 paź 2020, 6:32

Co do rur, to ja zgłosiłem to przy wstępnym odbiorze, bo do głowy mi nacetapie zmian lokatorskich nie przyszło, że można je dac na wierzch...moja ekipa wykanczająca poradziła, żeby to zrobili hydraulicy z budowy bo jak coś pójdzie nie tak, to oni biorą odpowiedzialność. Oczywiście zrobili to za kasę. Proponuję jednak zgłosić to już teraz i to przez biuro , jeżeli jesteś na etapie zmian lokatorskich. Jak im to umknie, to wtedy pozostaje uzgodnić z kierownikiem hydraulikow pozniej. Nawiasem mówiąc, sami hydraulicy mówili, że najpierw projektanci każą kłaść na wierzch a potem lokatorzy każą wkuwać. W kuchni i za wc przy gebericie można odpuścić ale umywalka itp. już nie. Robienie tego samodzielnie bez ich wiedzy może się skończyć utrata gwarancji. W zakresie Internetu I etapu to trzeba już pytać u wybranych operatorów/UPC, NETIA, ISTS itp./. Ponoć doprowadzenie jest. Po niedzieli mają być przekazywane lokale I etapu wraz z właściwym zamkiem, progiem, kluczami do śmietnika, skrzynki na listy i zaworami grzejników.

Niezelazny
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, 9:23

Re: Osiedle Pasteura Kraków od Tętnowski Development - forum i opinie o mieszkaniach

Postautor: Niezelazny » 14 paź 2020, 23:11

Lemon pisze:Co do rur, to ja zgłosiłem to przy wstępnym odbiorze, bo do głowy mi nacetapie zmian lokatorskich nie przyszło, że można je dac na wierzch...moja ekipa wykanczająca poradziła, żeby to zrobili hydraulicy z budowy bo jak coś pójdzie nie tak, to oni biorą odpowiedzialność. Oczywiście zrobili to za kasę. Proponuję jednak zgłosić to już teraz i to przez biuro , jeżeli jesteś na etapie zmian lokatorskich. Jak im to umknie, to wtedy pozostaje uzgodnić z kierownikiem hydraulikow pozniej. Nawiasem mówiąc, sami hydraulicy mówili, że najpierw projektanci każą kłaść na wierzch a potem lokatorzy każą wkuwać. W kuchni i za wc przy gebericie można odpuścić ale umywalka itp. już nie. Robienie tego samodzielnie bez ich wiedzy może się skończyć utrata gwarancji. W zakresie Internetu I etapu to trzeba już pytać u wybranych operatorów/UPC, NETIA, ISTS itp./. Ponoć doprowadzenie jest. Po niedzieli mają być przekazywane lokale I etapu wraz z właściwym zamkiem, progiem, kluczami do śmietnika, skrzynki na listy i zaworami grzejników.

Dzięki za info.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Rapanui i 30 gości