Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Szumik
Posty: 13
Rejestracja: 05 lis 2018, 14:28

Re: Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Postautor: Szumik » 25 mar 2019, 13:35

Odświeżam temat. Czy są tu osoby, które kupiły mieszkania w tej inwestycji? Jakie macie zdanie na temat dewelopera i biura sprzedaży? Jakieś plusy, minusy? Na co trzeba uważać waszym zdaniem przy podpisywaniu umowy deweloperskiej?
Na wizualizacji od strony poszerzonej ul. Jagodowej jest jakby zatoczka- ktoś się orientuje, czy mają być tam miejsca postojowe ogólnodostępne?
I czy ktoś się pytał o prognozowana wysokość czynszu?


Krakus44
Posty: 536
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:03

Re: Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Postautor: Krakus44 » 25 mar 2019, 20:43

Kontakty z biurem sprzedazy i z deweloperem na 5. Zadnych problemow, pomimo ze sam troche komplikowalem wlasne decyzje. Wszystko mozna ustalic, sa elastyczni i bardzo uczciwi. Zadnych negatywnych doswiadczen.

Szumik
Posty: 13
Rejestracja: 05 lis 2018, 14:28

Re: Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Postautor: Szumik » 26 mar 2019, 20:11

Na stronie oficjalnie ruszyła sprzedaż ostatniego budynku - 54 :-)
Szkoda, że nie przewidziano żadnego lokalu usługowego ale z tego co widziałam, to chyba apartamenty leśna polana mają jeden lokal usługowy, więc jest nadzieja na Żabke ;-)


mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Postautor: mac_kow » 26 mar 2019, 21:42

Kawałek dalej na osiedlu Polana Żywiecka jest już "Groszek"- jakby co.

Szumik
Posty: 13
Rejestracja: 05 lis 2018, 14:28

Re: Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Postautor: Szumik » 26 mar 2019, 22:25

Jakie są dalej, to wiem. Ale Groszka jakoś przeoczyłam. Dzięki za informację :-)

koffi
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2019, 19:32

Re: Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Postautor: koffi » 26 maja 2019, 19:40

Jestem zainteresowany mieszkaniem w tej inwestycji. Chodzi za mną układ z antresolą, ale obawiam się jakości wykonania. Czy może ktoś z was zdecydował się na taki wariant? Dodatkowo, czy udało wam się wynegocjować lepszą cenę niż ta podaną przez dewelopera?

Krakus44
Posty: 536
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:03

Re: Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Postautor: Krakus44 » 26 maja 2019, 21:55

koffi pisze:Jestem zainteresowany mieszkaniem w tej inwestycji. Chodzi za mną układ z antresolą, ale obawiam się jakości wykonania. Czy może ktoś z was zdecydował się na taki wariant? Dodatkowo, czy udało wam się wynegocjować lepszą cenę niż ta podaną przez dewelopera?

2% od ceny mieszkania. Komorka i garaz bez obnizki.

Szumik
Posty: 13
Rejestracja: 05 lis 2018, 14:28

Re: Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Postautor: Szumik » 26 maja 2019, 22:33

Potwierdzam, 2% od ceny mieszkania. Dla mnie te układy z antresolą wyglądały kiepsko na planie ale na wizualizacjach na obido prezentują się już znacznie lepiej. Z tego co mi wiadomo to deweloper dopuszcza (lub ma to w planach) obejrzenie tych mieszkań w budynku 50 a wszystkie bloki maja chyba ten sam układ mieszkań.


Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Postautor: Mar G » 21 lip 2019, 13:28

Przechodze obok codziennie na tramwaj. Przygnebiajaco barakowo te bloki wygladaja. Tak ładne miejsce a paskudna architektura typu bieda-bloki. A był potencjał...

Nimitz
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2019, 17:47

Re: Inwestycja Żywiecka Kraków / Borek Fałęcki - opinie o osiedlu na forum

Postautor: Nimitz » 21 lip 2019, 13:31

Mar G pisze:Przechodze obok codziennie na tramwaj. Przygnebiajaco barakowo te bloki wygladaja. Tak ładne miejsce a paskudna architektura typu bieda-bloki. A był potencjał...

Jeżdżę tamtędy czasem i mnie się podoba, nie wyglądają na bieda-bloki typu klocek :)

Ale jak to mówię nie ładne co ładne ale co się komu podoba :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości