Grzegórzecka 11 Kraków od IPR Development - opinie i forum o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Nowy
Posty: 1666
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Grzegórzecka 11 Kraków od IPR Development - opinie i forum o inwestycji

Postautor: Nowy » 07 paź 2018, 18:00

Rozglądając się za mieszkaniami w okolicach centrum, we współczesnych kamieniach, trafiłem na projekt Grzegórzecka 11 w Krakowie, za którego budowę odpowiada deweloper IPR Development. Nie znalazłem na forum nic o tej inwestycji, dlatego wrzucam, może znajdzie się ktoś, kto podzieli się opiniami i informacjami na ten temat. Tym bardziej, że budynek powstaje w centrum, przy Grzegórzeckiej i uzupełni znajdującą się tam przerwę w zabudowie - ciągu kamienic :)


iti
Posty: 1169
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Grzegórzecka 11 Kraków od IPR Development - opinie i forum o inwestycji

Postautor: iti » 09 paź 2018, 0:23

Faktycznie, trwa tam budowa, uzupełnienie przerwy w zabudowie ul. Grzegórzeckiej. Projekt, jak projekt, szkoda, że dzisiaj nie projektuje się ciekawszych kamienic, z jakimś detalem, może lekko historycyzujących, no ale z takim stylem mamy do czynienia w większości tego rodzaju inwestycji.

Obrazek
Wizualizacja inwestora

Nie wiem, jak teraz to wygląda, ale budowa idzie pełną parą, to zdjęcie Grzegórzeckiej 11 było robione dobrych kilka tygodni temu, więc pewnie teraz sporo się tam zmieniło. Co myślicie o ewentualnym zakupie mieszkania tam? Jednak ul. Grzegórzecka, zwłaszcza na tym odcinku, jest dosyć ruchliwa i głośna, bo poza samochodami też tramwaje.

Obrazek

Jednocześnie jest blisko do centrum, niedaleko nad Wisłę, blisko bazar, pewnie na pociąg też będzie niedaleko niedługo, jak skończy się budowa wiaduktu nad Grzegórzecką. Jak dla mnie, miejsce ma swoje zdecydowane wady i zalety, co przeważa? Może znajdzie się ktoś, kto kupił tam mieszkanie i podzieli się tym, jakie ma opinie na ten temat :?:

jgruszka
Posty: 36
Rejestracja: 09 paź 2018, 8:30

Re: Grzegórzecka 11 Kraków od IPR Development - opinie i forum o inwestycji

Postautor: jgruszka » 09 paź 2018, 8:31

A czy można prosić o jakiś link do strony z listą mieszkań? Nie udało mi się znaleźć


IPR
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2018, 8:50

Re: Grzegórzecka 11 Kraków od IPR Development - opinie i forum o inwestycji

Postautor: IPR » 03 gru 2018, 8:51

Zapraszamy na stronę grzegorzecka11.pl

slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Grzegórzecka 11 Kraków od IPR Development - opinie i forum o inwestycji

Postautor: slawek » 14 mar 2019, 12:24

A tak wygląda ta nowa zabudowa od strony ul. Daszyńskiego, jest nieźle moim zdaniem.

Obrazek

Budowa inwestycja Grzegórzecka 11 chyba będzie nieco podobna w formie do tej, która stoi obok.

Obrazek

Te trójkątne loggie dobrze pokazują, że da się dobrze uzupełnić pierzeję ulicy, bez wystających nad nią balkonów, a jednocześnie z zapewnieniem dostępu do nich dla stawianych mieszkań.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 26 gości