Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
tomqu
Posty: 14
Rejestracja: 23 lut 2017, 11:08

Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Postautor: tomqu » 09 paź 2018, 0:58

Nowa inwestycja na Prokocimiu. Apartamenty Snycerska od WAN deweloper. Okolica dość ciekawa, głownie niska zabudowa i blisko do parku Jerzmanowskich oraz dobra komunikacja. Projekt budynku bardzo ciekawy.
Minusy widzę dwa.
- Ten deweloper negatywnie zasłynął inwestycją Apartamenty Wielicka szczególnie Etap I. Miało być luksusowe osiedle przy parku a wyszło klasyczne więzienie. Etap II już trochę lepiej, więc jest nadzieja.
- Skąd ta cena. Mieszkania w super promocji dla najszybszych za 8100zł/m2 :shock: Chyba nawet nie jestem ciekawy ile kosztują pozostałe mieszkania.
A jakie wy macie odczucia, będzie solidna inwestycja czy następny niewypał?


Maria
Posty: 30
Rejestracja: 24 lut 2018, 11:04

Re: Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Postautor: Maria » 09 paź 2018, 7:20

Jakieś dwa miesiące temu pytalam o cenę mieszkania około 65 m. Cena 10 000 tys za metr...Jak na taką okolice to absurd.

lesnydzbanek
Posty: 42
Rejestracja: 20 wrz 2018, 14:26

Re: Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Postautor: lesnydzbanek » 09 paź 2018, 16:45

8100 zł w promocji na Snycerskiej, kogoś chyba grubo pogięło :lol: :lol:


kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Postautor: kwk » 09 paź 2018, 21:41

Dosyć oryginalne układy mieszkań :D

ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Postautor: ragar » 10 paź 2018, 0:13

Jeżeli chodzi o sam budynek, to nawet mi się podoba, nie jest jakiś specjalnie okazały, kolory stonowane, wszystko wygląda mniej więcej tak, jak się dzisiaj buduje :) Jeżeli Apartamenty Wielicka były budowane faktycznie przez tą samą firmę, to mam nadzieję, że jednak będzie tu mniej gęsto, niż tam. Miejmy nadzieję, że się uczą czegoś przy okazji kolejnych inwestycji.

Obrazek
Wizualizacje ze strony dewelopera WAM S.A.

Natomiast, jeżeli takie ceny w tej inwestycji, choć całkiem ładna, to lokalizacja mało to usprawiedliwia. Za tyle, to jednak sprzedają lokale znacznie bliżej centrum Krakowa. Chyba, że widzicie tu jakieś argumenty za tym, że warto tam tyle zapłacić za mieszkania, podzielcie się na forum opiniami, jeżeli widzicie tu coś takiego.

mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Postautor: mac_kow » 10 paź 2018, 11:24

Chyba, że widzicie tu jakieś argumenty za tym, że warto tam tyle zapłacić za mieszkania, podzielcie się na forum opiniami, jeżeli widzicie tu coś takiego.

Ależ oczywiście, widzimy. Oto argumenty: "jutro będzie drożej", "kredyt tańszy nie będzie", "kupuję, bo jutro mi ktoś sprzątnie z przed nosa" i wreszcie rozbrajający "przecież nie ma nic innego".

To tak nieco a'propos niedawnej dyskusji o "wyhamowaniu podaży mieszkań". Ostatni gasi światło, w każdym razie..

Awatar użytkownika
Designer
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2016, 22:55

Re: Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Postautor: Designer » 13 paź 2018, 10:10

Interesuję się tą inwestycją, ale nie jestem w stanie zrozumieć jakich cen. Mieszaknie poza promocją to wydatego 9k za m2. Lokalizacja jest daleko od centrum, piszą że ma być pozwyższony standart ale nie potrafia wyjaśnić co do dla nich oznacza. Czy ktoś ma jakieś dodatkowe informacje na temat tej inwestycji lub jakieś przemyślenia?

Daman
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2018, 12:01

Re: Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Postautor: Daman » 23 paź 2018, 16:58

Inwestycja ciekawie zaprojektowana i moim zdaniem w dobrym miejscu. Dookoła zabudowa jednorodzinna, brak wielkich blokowisk, w miarę blisko do tramwaju. Ale ta cena... ktoś naprawdę mocno przesacował możliwości klientów. Uważam, że nawet biorąc pod uwagę oszalałe ceny obecnie na rynku to cena max za mieszkania przy Snycerskiej powinny być 7000 zł/m2.


Awatar użytkownika
Designer
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2016, 22:55

Re: Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Postautor: Designer » 25 paź 2018, 22:03

Czy jest tu ktoś kto kupił mieszkanie w Apartamenty Snycerska?

GF327
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:48

Re: Apartamenty Snycerska od WAN deweloper - opinie i forum

Postautor: GF327 » 06 sty 2019, 23:34

I to jest efekt gdy deweloper próbuje na siłę budować prestiżową inwestycję ochrzczoną mianem apartamentów za równie prestiżową cenę w lokalizacji która się do tego porpostu nie nadaje. Budynek wygląda całkiem nieźle, jakość będzie można ocenić po odbiorze, układy - przejrzałem kilka - napewno wciskanie łazienki na środek generując w ten sposób ciężki do zagospodarowania korytarz 8-10m2 (mieszkania 45-50m2) jest słabym rozwiązaniem - przy tych cenach wychodzi z 90 tys zł za ten 10metrowy korytarz :lol:

Dobrze że buduje się mieszkania w różnorodnych lokalizacjach, również na Snycerskiej bo każdy z nas ma swoje ulubione miejsca a czasem do wyboru skłania nas np. praca lub chęć korzystnego ulokowania pieniędzy inwestując w nieruchomość, jednak nie podoba mi się robienie z tego luksusowej inwestycji. Czuję się jakby ze mnie jako klienta próbowano robić idiotę wciskając mi jakieś udogodnienia tej lokalizacji i że to niby tyle jest warte. Ceny rzędu 9-10 powinny oznaczać mieszkanie w centrum (wyjątkiem Wola Justowska z wiadomych względów), nawet te 8100 dla super-szybkich czy -15000 na święta niewiele zmienia.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2019, 23:40 przez GF327, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości