Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
MarcinJ
Posty: 437
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Postautor: MarcinJ » 07 kwie 2016, 14:14

Nie wiem czy ktoś coś już wie więcej o tym, ale jakoś teraz chyba rusza budowa nowego projektu deweloperskiego w naszym mieście - inwestycja Danka Krak-Kolor Deweloper, czyli w jej ramach powstaną nowe mieszkania na Prądniku Białym blisko ulicy Pachońskiego i chyba jeszcze nie było ich opisanych na forum. Lokalizacja jest niezła, choć okoliczni mieszkańcy skarżą się, że nie powinno tam się już czegoś więcej budować, bo jest wystarczająco gęsto. W zasadzie, to przy każdej budowie prowadzonej w Krakowie pojawiają się podobne głosy i żeby wszystkim dogodzić, to chyba trzeba by nic nie budować już na obszarze miasta Kraków :idea:

Wie może ktoś więcej o tej inwestycji prowadzonej przez dewelopera Krak-Kolor przy Danka w Krakowie, kiedy ruszy sprzedaż mieszkań, jaki kształt będą miały budynki (podobno mają powstać dwa o wysokości 7 pięter, a pierwotnie miało być 11), jakieś wizualizacje gdzieś można znaleźć :?: Chętnie zobaczę jakieś oceny no i jeszcze jeśli ktoś ma jakieś opinie o deweloperze Krak-Kolor, to też niech wrzuca na forum, bo pewnie niedługo nowe mieszkania od tej firmy trafią do sprzedaży i warto byłoby tu znać jak najwięcej szczegółów :)

A jeśli chodzi o tą okolicę, to ogólnie stawia się tam sporo nowych mieszkań, można tu wspomnieć choćby o tym, że w niewielkiej odległości rośnie kolejny projekt budowlany, jakim jest Prądnik Nowy Kraków, czyli osiedle, które zastąpi działający w tej okolicy od wielu lat plac manewrowy. Pewnie wiele osób uczyło się tam przed egzaminem na prawo jazdy ;)


Czarna797
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2016, 18:47

Re: Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Postautor: Czarna797 » 21 maja 2016, 18:59

Poniżej link z informacjami, a raczej dezinformacjami ( mam na myśli wizualizacje ) tej inwestycji.
krn.pl/inwestycja/apartamenty-danka,2347

A tak wygląda działka i jej otoczenie na której jest ta inwestycja:
google.pl/maps/place/Krak%C3%B3w/@50.0937249,19.9258184,138m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x471644c0354e18d1:0xb46bb6b576478abf!8m2!3d50.0646501!4d19.9449799!5m1!1e1

I jeszcze jedno ujęcie:
google.pl/maps/@50.0937929,19.9270676,3a,75y,276.82h,82.5t/data=!3m6!1e1!3m4!1sO_oTrWnozNQKAcH9xAi5kQ!2e0!7i13312!8i6656!5m1!1e1!6m1!1e1

Warto porównać to z ich ofertą :shock:

Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Postautor: Nowy » 22 maja 2016, 11:47

Dzięki @Czarna797 za trochę więcej informacji o całej sprawie, faktycznie dosyć ciekawe to, co podesłałaś :idea: Jakby nie patrzyć, o ile na wizualizacji inwestycja przy Danka od Krak-Kolor Deweloper w Krakowie wygląda całkiem nieźle, to ta działka nie robi jakiegoś specjalnego wrażenia, choć do tego muszę przyznać, że teraz te samochody stojące w trawie nie wyglądają też zbyt atrakcyjnie...

Obrazek

Same bloczki muszę przyznać, że wyglądają dosyć ładnie na wizualizacjach, loggie, wysokie okna, kolor elewacji jest nieźle dobrany, tu trudno się do czegoś przyczepić. Mieszkań też spory wybór, bo od 27 do 84 metrów kwadratowych, a w tym mieszkania jednopokojowe w Krakowie, mieszkania dwupokojowe na Prądniku Białym, mieszkania trzypokojowe oraz mieszkania czteropokojowe, więc całkiem tego sporo oferuje Krak-Kolor Deweloper. No i jeszcze zasadnicze pytanie, ile trzeba za takie lokale zapłacić, a tu ciężko stwierdzić czy to mało czy dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę otoczenie sporej wielkości bloków. Ceny nowych mieszkań w Krakowie na Prądniku Białym w tej inwestycji zaczynają się od 5 500 złotych za metr kwadratowy, a kończą na 7 000 zł/m2, więc rozpiętość jest tu spora. Sprawdza się tu trend, który można od kilku lat zaobserwować w naszym mieście, że im wyższe piętro, tym mieszkania droższe :idea: Do tego rozkłady wydają się być także dosyć przemyślane, na przykład mieszkanie 2-pokojowe na 37 m2 z niewielkim przedpokojem, ustawną sypialnią mającą ponad 10 m2, a do tego balkonem na ponad 6 m2 prezentuje się bardo ciekawie. Do tego na balkon są tam wyjścia zarówno z sypialni, jak i z salonu z aneksem kuchennym. Na pewno wybór jest spory i większość osób powinna znaleźć coś, co by je satysfakcjonowało :) A wszystkich mieszkań w obu blokach ma być ponad 120, więc całkiem sporo.

Obrazek

No i jeszcze istotna informacja, że budowa ma się zakończyć w IV kwartale 2017 roku, więc trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać na wymarzone mieszkanie. Jest może ktoś, kto wie coś więcej o tej inwestycji, może ma jakieś zdjęcia z tego, jak ona powstaje u zbiegu ulic Pachońskiego i Danka i wrzuci je na forum oraz napisze, jakie ma opinie o tym projekcie :?: Ja też zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania, bo całkiem odpowiada mi lokalizacja, ale nie jestem do końca przekonany, czy to na pewno to, o co mi chodzi - zastanawiam się nad tym sąsiedztwem bloków całkiem sporym. Jak myślicie :?: A jest tu może ktoś, kto jest już po podpisaniu umowy deweloperskiej i może coś o tym napisać :?:


adam123
Posty: 75
Rejestracja: 10 cze 2016, 8:30

Re: Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Postautor: adam123 » 10 cze 2016, 8:33

Zarezerwowałem mieszknaie w tej inwestycji. Mam jednak pytanie, do istniejącej pętli krowodrza górka jest jakiś kawałek, czy ktoś ma wiedzę odnośnie planów dla szybkiego tramwaju, który ma przebiegać jakieś 200 metrów do budynków? znacznie podniesie to komfort komunikowania się z centrum miasta. będę wdzięczny za odpowiedź

kowallosu
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2016, 8:47

Re: Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Postautor: kowallosu » 10 cze 2016, 9:11

Wynajmowałem 3 lata temu mieszkanie blisko kuźnicy kołłątajowskiej i ludzie mówili, że lada moment ma ruszyć budowa tego tramwaju :lol:
W sumie sam jestem teraz w podobnej sytuacji, łudzę się, że miasto wybuduje w tym roku ścieżkę rowerową na piasta kołodzieja :D :D

lidzia1984
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2016, 23:52

Re: Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Postautor: lidzia1984 » 20 cze 2016, 23:59

W załączeniu info o budowie linii tramwajowej i nowych dróg w pobliżu ul. Danka:
wiadomosci.onet.pl/krakow/krakow-zielone-swiatlo-dla-linii-tramwajowej-do-gorki-narodowej-urzad-oglosi-przetarg/e4l77y
msip2.um.krakow.pl/kim2/pdf/Rys.Nr_4.3.1.jpg

adam123
Posty: 75
Rejestracja: 10 cze 2016, 8:30

Re: Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Postautor: adam123 » 28 cze 2016, 14:13

Strona już działa apartamentydanka.pl bo wcześniej tylko jakiś formularz mieli.
my już po umowie, z tym tramwajem to super sprawa.

adam123
Posty: 75
Rejestracja: 10 cze 2016, 8:30

Re: Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Postautor: adam123 » 26 lip 2016, 9:23

adam123 pisze:Strona już działa apartamentydanka.pl bo wcześniej tylko jakiś formularz mieli.
my już po umowie, z tym tramwajem to super sprawa.

jest tu może ktoś kto już kupił mieszkanie na danka? przydałoby się wymieniać informacj to tym co się dzieje wokół tej inwestycji i z nią samą.


adi
Posty: 91
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:46

Re: Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Postautor: adi » 26 lip 2016, 14:09

No właśnie ja też z zainteresowaniem śledzę temat i chętnie zobaczyłbym coś więcej :) A jakie masz pytania @adam123, może podzielisz się nimi na forum :?: Jeśli chodzi o moje opinie o tej inwestycji Krak-Kolor przy Danka, to może być ciekawe osiedle, choć trochę szkoda, że w otoczeniu bloków, no ale jeśli chce się żyć w mieście, to tak jest. No i położenie nawet mi się podoba, kiedyś mnie zaskoczyło, że z tej okolicy spokojnie da się dostać do centrum piechotą, choć oczywiście chwilę to zajmuje :)

adam123
Posty: 75
Rejestracja: 10 cze 2016, 8:30

Re: Danka Kraków od Krak-Kolor Deweloper forum opinie: mieszkania Prądnik Biały

Postautor: adam123 » 09 sie 2016, 12:41

adi pisze:No właśnie ja też z zainteresowaniem śledzę temat i chętnie zobaczyłbym coś więcej :) A jakie masz pytania @adam123, może podzielisz się nimi na forum :?: Jeśli chodzi o moje opinie o tej inwestycji Krak-Kolor przy Danka, to może być ciekawe osiedle, choć trochę szkoda, że w otoczeniu bloków, no ale jeśli chce się żyć w mieście, to tak jest. No i położenie nawet mi się podoba, kiedyś mnie zaskoczyło, że z tej okolicy spokojnie da się dostać do centrum piechotą, choć oczywiście chwilę to zajmuje :)

pytań na razie nie mam żadnych, jednak trzeba obserwować to co się dzieje i jak budują.

Z tym pieszo, do centrum to bym nie przesadzał...



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 33 gości