Inwestycja ul. Mała Góra - deweloper Miastologia opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
adi
Posty: 57
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:46

Inwestycja ul. Mała Góra - deweloper Miastologia opinie i forum

Postautor: adi » 17 kwie 2016, 12:24

A skoro już o jednej inwestycji, którą stawia deweloper Miastologia - Mieszkania Przy Małej Górze, bowiem ona także prezentuje się dosyć ciekawie :) Projekt powstaje mniej więcej na Bieżanowie i Prokocimiu, czyli jednak bliżej obrzeży Krakowa niż centrum, ale właśnie ja szukam czegoś w takich lokalizacjach, żeby mieć w miarę blisko do obwodnicy, czyli zależy mi żeby mieć niedaleko zjazd do autostrady i móc albo okrążać miasto, albo jechać w stronę Śląska łatwo. Architektura mi się podoba, duże okna, wszystko jest w miarę uporządkowane i symetryczne, wydaje mi się że chyba przy każdym mieszkaniu będzie balkon. Wygląda też na to, że wszystkie okna będą wysokie, jak balkonowe, czyli w mieszkaniach powinno być sporo światła :)

Obrazek

Też podoba mi się ich podejście do projektowanie nowych mieszkań, inwestycja przy ul. Mała Góra dewelopera Miastologia jest pod tym względem podobna do innych projektów realizowanych przez tą firmę. Czyli można sobie kupić małe mieszkanie dwupokojowe, lub podwójnej wielkości czteropokojowe. Czyli jest tu bardzo podobnie do tego, jak to zostało rozwiązane w przypadku inwestycji Chmielna Miastologia oraz mieszkania przy Dąbrowskiego stawianego przez to samo przedsiębiorstwo :idea: Nie wiem jak Wam, ale mnie taka metoda się podoba, a jeszcze to, że nawet dwupokojowy lokal da się zaaranżować na dwie niezależne minikawalerki, świetne pod wynajem na przykład studentom lub osobom pracującym świeżo po studiach.

Żeby stać się właścicielem, to trzeba wiedzieć, że ceny nowych mieszkań w Krakowie na Prokocimiu w tej inwestycji, to 210 tys. zł (w przedsprzedaży), a po jej zakończeniu 230 tys. zł. - to wcale nie jest mało, jak na 32 metry kwadratowe. Za większe, bo mające 64 metry kwadratowe i 3 lub 4 pokoje trzeba zapłacić proporcjonalnie więcej, bo albo 410 tys. zł. w przedsprzedaży albo 450 tys. zł, kiedy sprzedaż już ruszy. Może i nie jest to mało, ale trzeba pamiętać o jednej istotnej sprawie - w tych pieniądzach zawarty jest także koszt wykończenia lokalu pod klucz, razem z wyposażoną kuchnią, komórką lokatorską oraz zamykanym miejscem na rower :) Czyli teraz to nie brzmi już tak źle chyba. Same mieszkania miałyby być chyba gotowe do końca przyszłego roku, więc trzeba by na nie jeszcze zaczekać, tylko czy oni przynajmniej zaczęli je już budować, ktoś ma tu jakieś informacje :?: No i jeszcze pytanie o to, jakie macie opinie o deweloperze Miastologia, możecie coś na pisać o tym, bo pewnie są tą ludzie, którzy się już z tą firmą zetknęli :?: Co myślicie o możliwości zakupu mieszkania od tej firmy :?:

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości