Inwestycja Jesionova Kraków / deweloper Fracthon - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
neo
Posty: 426
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Inwestycja Jesionova Kraków / deweloper Fracthon - opinie na forum

Postautor: neo » 16 lut 2019, 12:54

Wygląda na to, że pojawiła się kolejna inwestycja w naszym mieście - Jesionova Kraków w ramach której powstaną nowe mieszkania. Ktoś może ma więcej informacji, jakieś opinie i podzieli się nimi na forum?


ragar
Posty: 438
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Inwestycja Jesionova Kraków / deweloper Fracthon - opinie na forum

Postautor: ragar » 18 lut 2019, 0:51

Jeżeli chodzi o lokalizację, to całkiem niezła, podobna mi się to, że można się relatywnie łatwo przedostać na Bronowice ulicą Na Błonie. Zastanawiam się, czy bliskość Rudawy może tu być jakimś problemem, ale z drugiej strony, to są to jednak tereny zielone. Super też, że blisko jest do Parku Decjusza, moim zdaniem to piękne miejsce w pobliżu inwestycji Jesionova w Krakowie.

Obrazek
Wizualizacje dewelopera Fracthon

W dwóch budynkach ma tam powstać 31 mieszkań, najmniejsze z nich mają mieć nieco ponad 37 metrów kwadratowych, ale mają być i takie, które będą liczyły nawet ponad 140 m2 i takie duże mieszkania, można już spokojnie uznać za apartamenty. Podoba mi się, że do mieszkań przy Jesionowej przewidziano balkony, ogródki lub tarasy - mogą mieć nawet powyżej 40 m2, więc całkiem sporo.

Obrazek
Wizualizacje dewelopera Fracthon

Ciekawe, jakie są ceny mieszkań w Krakowie na Woli Justowskiej w inwestycji Jesionova, ale można się spodziewać, że raczej tanio nie będzie. Inna sprawa, że podoba mi się forma i wykończenie tych budynków, w mojej opinii, prezentują się nieźle, jeżeli finalnie będzie to tak wyglądało, to może być całkiem nieźle. Kojarzy ktoś może co to za firma buduje i podzieli się tym, jakie ma opinie Fracthon deweloper, budowali już wcześniej bloki podobne do tych?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 37 gości