Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
fretkaization
Posty: 6
Rejestracja: 16 sie 2019, 9:36

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: fretkaization » 19 sie 2019, 16:32

Dzięki za info :)


mieszka
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2019, 22:07

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: mieszka » 20 sie 2019, 11:07

mieszka pisze:Deweloper wysyła aneks do umowy rezerwacyjnej. Wiecie coś więcej na temat tego aneksu? Co jeśli sie go nie podpisze?

Nie podpisałem tego aneksu. Deweloper zwrócił zadatek bez problemów. Jakoś nie przekonuje mnie to tłumaczenie o "przedłużającej sie procedurze bankowej".

Sama inwestycja i miejsce jest ok, ale pytanie dotyczy terminów budowy, finansowania itd. Koszty cały czas rosną, a planowany budynek jest ogromny, wybudowanie tego to nie takie hop siup

StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 22 sie 2019, 11:24

Ktoś mi posta usunął. W tamtym rejonie były kiedyś podmokłe łąki. W nowych mieszkaniach pękały ściany i tworzyły się luki wielkości pięści. Ludzie sprzedawali to w popłochu łatając byle jak. Radzę to wziąć pod uwagę.


iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: iti » 22 sie 2019, 11:54

StormSunny pisze:Ktoś mi posta usunął. W tamtym rejonie były kiedyś podmokłe łąki. W nowych mieszkaniach pękały ściany i tworzyły się luki wielkości pięści. Ludzie sprzedawali to w popłochu łatając byle jak. Radzę to wziąć pod uwagę.

Czy sprawa ma coś wspólnego z tym deweloper i z tymi blokami? Jeżeli nie, to co ma piernik do wiatraka. We wpisie nie ma żadnego konkretu. Równie dobrze można by napisać, że słyszałem, że "komuś w Krakowie popękały ściany, więc uważajcie na tego dewelopera". Rozmawiajmy merytorycznie, a nie takimi, że coś kiedyś tam komuś. Moim zdaniem takie posty wypadają.

StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 22 sie 2019, 12:47

Jako nabywca wolałbym wiedzieć, że teren to dawne podmokłe łąki.

zle_potrakowany
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 17:46

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: zle_potrakowany » 25 sie 2019, 10:15

Gacek89 pisze:Witam

Może ktoś coś powiedzieć więcej o tej inwestycji? Bo jestem zainteresowany tam zakupem mieszkania pod wynajem ? Ale czytając wasze opinie to tak trochę się zniechęciłem...

Pozdrawiam
Maciek


Hej,

Chetnie podziele sie z Toba opinia o deweloperze jako ze rok temu kupilam od nich mieszkanie, tez nie za bardzo przejelam sie zlymi komentarzami i to byl blad. Napisz na priv chetnie odpowiem na pytania.

Pozdrawiam

razor
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:53

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: razor » 27 sie 2019, 9:07

@fretkaization

Akurat być może już nieaktualne to moje info. Tata był tam ostatnio i twierdzi, że coś tam zaczęło się dziać. W sensie, że jakaś koparka tam zaczęła pracować. Twierdzi też (czego nie zauważyłem, ale też się nie interesowałem po zarezerwowaniu swojego), że podnieśli ceny mieszkań na stronie i zmienili status inwestycji na sugerujący, że budowa się właśnie rozpoczęła (tego nawet nie wiem gdzie szukać).

pirat5
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2019, 22:25

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: pirat5 » 09 wrz 2019, 22:29

Witam,
Po kontakcie telefonicznym od dewelopera i zapytaniu o prospekt informacyjny, Pani przekazała informację, iż nie może jeszcze wysłać prospektu informacyjnego ze względu na przedłużającą się procedurę bankową. Jak było w przypadku wcześniejszych rezerwacji? Też takie informacje?
Z tego co przeczytałem to jest to niezgodne nawet z prawem.


StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: StormSunny » 09 wrz 2019, 22:34

No to olej i szukaj czegoś innego. Jest tyle ofert, że łeb puchnie.

mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Inwestycja Własne Miejsce Kraków od Gama-M - opinie i forum (Wola Duchacka)

Postautor: mac_kow » 11 wrz 2019, 7:56

StormSunny pisze:No to olej i szukaj czegoś innego. Jest tyle ofert, że łeb puchnie.


Pełna zgoda. Fascynujące jest to, jak bardzo bezczelny może być marketing i postępowanie tego dewelopera. Nie są gotowi do realnej, formalnej sprzedaży mieszkań, nie wiedzą, czy w ogóle to będzie możliwe, bo nie mają na dzień dzisiejszy finansowania. Każda niezakończona "procedura bankowa" może się zakończyć... odmową.

Jednocześnie informacja o tej inwestycji panoszy się marketingowo tak, że strach otwierać lodówkę.
Wyskakuje na pierwszym, najwyższym miejscu na "Rynek Pierwotny". Na południu Krakowa straszą billboardy. A prawda taka, że nie wiadomo w ogóle, czy, jak, nie mówiąc o kiedy, ta inwestycja powstanie.

Już za samo to należy się czerwona kartka. Są lepsze i pewne miejsca do zakupu mieszkania.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości