Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
asander
Posty: 394
Rejestracja: 30 wrz 2020, 19:49

Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Postautor: asander » 24 sty 2022, 18:00

luukkaas pisze:
asander pisze:
Antek1984 pisze:Hej a w jakiej cenie chodzą garaże w III etapie? Ktoś teraz tam nabywa mieszkanie?

49 na betonie (nie wiem czy jeszcze dostępne), platforma chyba 39.

Jak wyglądają platformy w tym etapie? Są to platformy niezależne z dwoma miejscami tak jak w drugim etapie?

Nie wiem jak było w etapie II, ale w III na 100% są dostępne platformy niezależne (dla jednego mieszkania). Być może są również rodzinne, podwójne, zależne, nie wiem. Najszybciej chyba tam zadzwonić.


rku
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2022, 14:02

Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Postautor: rku » 31 maja 2022, 14:04

Wiadomo coś o wstępnych odbiorach mieszkań?

luukkaas
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2021, 21:56

Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Postautor: luukkaas » 02 paź 2022, 12:11

rku pisze:Wiadomo coś o wstępnych odbiorach mieszkań?



Dwa tygodnie temu uzyskałem informacje, że odbiory na przełomie lutego/marca


elessasito
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2022, 18:00

Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Postautor: elessasito » 02 paź 2022, 18:01

luukkaas pisze:
rku pisze:Wiadomo coś o wstępnych odbiorach mieszkań?



Dwa tygodnie temu uzyskałem informacje, że odbiory na przełomie lutego/marca


jak to ma się do tego, co ogłaszają na stronie? "Odbiór kluczy jeszcze w tym roku!" W ogóle masakra, zero kontaktu z ich strony, nie wiadomo na kiedy zaplanować ekipe remontową itp.

luukkaas
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2021, 21:56

Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Postautor: luukkaas » 18 paź 2022, 21:42

elessasito pisze:
luukkaas pisze:
rku pisze:Wiadomo coś o wstępnych odbiorach mieszkań?

Dwa tygodnie temu uzyskałem informacje, że odbiory na przełomie lutego/marca

jak to ma się do tego, co ogłaszają na stronie? "Odbiór kluczy jeszcze w tym roku!" W ogóle masakra, zero kontaktu z ich strony, nie wiadomo na kiedy zaplanować ekipe remontową itp.

Już nawet na stronie dewelopera zniknęła reklama z odbiorem kluczy w tym roku....

rku
Posty: 3
Rejestracja: 31 maja 2022, 14:02

Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Postautor: rku » 24 paź 2022, 19:36

luukkaas pisze:
elessasito pisze:
luukkaas pisze:Dwa tygodnie temu uzyskałem informacje, że odbiory na przełomie lutego/marca

jak to ma się do tego, co ogłaszają na stronie? "Odbiór kluczy jeszcze w tym roku!" W ogóle masakra, zero kontaktu z ich strony, nie wiadomo na kiedy zaplanować ekipe remontową itp.

Już nawet na stronie dewelopera zniknęła reklama z odbiorem kluczy w tym roku....

Trzeba ich pocisnąć, dzwońcie do nich żeby to przyśpieszyli

strainer
Posty: 10
Rejestracja: 09 lis 2022, 15:23

Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Postautor: strainer » 10 lis 2022, 11:53

Mam pytanie do osób, które już mieszkają na tym osiedlu.
Jak z akustyką pomiędzy mieszkaniami, zwłaszcza tymi nad sobą, czy słuchać każdy krok sąsiadów z góry?
Jak z izolacją dachu, czy na ostatnim piętrze jest wyczuwalna różnica jeśli chodzi o ciepło w gorące dnie i zimno w te chłodniejsze?
Czy jest możliwość instalacji klimatyzacji?
Czy brak daszku nad balkonem na ostatnich piętrach to duży problem z waszej perspektywy?

tomcyja
Posty: 17
Rejestracja: 04 paź 2019, 22:35

Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Postautor: tomcyja » 10 lis 2022, 16:16

Witam,
Jeżeli chodzi o sąsiadów z góry delikatnie słychać, ale znacznie mniej niż w poprzednich dwóch miejscach gdzie mieszkałem. Z tego samego poziomu sąsiadów wg nie słychać, jedyne co się przebija to dźwięk wody, gdy brany jest prysznic. Czasami słychać sąsiada z góry w łazience - przez wentylacje.
Co do ostatniego piętra się nie wypowiem, mieszkamy niżej. Jest możliwość montażu klimatyzacji, jednak musi być zamontowana na balkonie, nie może być na elewacji. Trzeba również odprowadzić skropiny do odpływu. W tym roku użyliśmy jej zaledwie kilka razy, mieszkanie nie nagrzewa się jakoś bardzo.


strainer
Posty: 10
Rejestracja: 09 lis 2022, 15:23

Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Postautor: strainer » 10 lis 2022, 21:36

tomcyja pisze:Witam,
Jeżeli chodzi o sąsiadów z góry delikatnie słychać, ale znacznie mniej niż w poprzednich dwóch miejscach gdzie mieszkałem. Z tego samego poziomu sąsiadów wg nie słychać, jedyne co się przebija to dźwięk wody, gdy brany jest prysznic. Czasami słychać sąsiada z góry w łazience - przez wentylacje.
Co do ostatniego piętra się nie wypowiem, mieszkamy niżej. Jest możliwość montażu klimatyzacji, jednak musi być zamontowana na balkonie, nie może być na elewacji. Trzeba również odprowadzić skropiny do odpływu. W tym roku użyliśmy jej zaledwie kilka razy, mieszkanie nie nagrzewa się jakoś bardzo.


Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Pozwolę sobie jeszcze dopytać o kilka spraw.
Jak jest z hałasem z lipskiej oraz piskiem tramwajów?
Jak dużo jest załatwiania i jakie są koszty związane z opłatą przekształceniową?

aniakrk
Posty: 11
Rejestracja: 11 lis 2022, 16:35

Re: Saska Blu Kraków - Bryksy / opinie o inwestycji na forum (Podgórze)

Postautor: aniakrk » 11 lis 2022, 16:54

Podpinam się do tych pytań bo byłam oglądać inwestycję i wygląda interesująco.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 33 gości