Mieszkania Słomczyńskiego Kraków od Inwestdom - opinie i forum inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
dimon
Posty: 66
Rejestracja: 06 lut 2016, 20:25

Mieszkania Słomczyńskiego Kraków od Inwestdom - opinie i forum inwestycji

Postautor: dimon » 08 sie 2016, 15:28

Jeszcze jedna interesująca inwestycja mieszkaniowa na Gorce Narodowej w Krakowie, to mieszczące się przy Słomczyńskiego 19 mieszkania od Inwestdom, które powstają, w właściwie już powstały w 4-piętrowym bloku. Jego zdjęcie można zobaczyć poniżej i jak widać, nie prezentuje się jakoś specjalnie okazale, jest raczej zwykłym blokiem, jakich wiele znajduje się w tej okolicy i jakich sporo zapewne jeszcze tam powstanie :idea: Większość mieszkań zostało już tam sprzedanych, a do wyboru zostało tylko kilka, o zdecydowanie większych metrażach, bo od 63 metrów kwadratowych, to 105 m2, czyli raczej większe. W większości są to nowe mieszkania 4-pokojowe w Krakowie i trzeba przyznać, że da się tam znaleźć ciekawe rozkłady - na przykład 3 sypialnie, wszystkie ok 10 m2 i do tego mający 27 m2 salon z aneksem kuchennym. Ci, którzy szukają większej liczby pomieszczeń prawdopodobnie znajdą w inwestycji Słomczyńskiego Kraków Inwestdom coś odpowiedniego dla siebie.

Obrazek

Jeżeli chodzi o ceny nowych mieszkań w dym budynku, to o ile deweloper Inwestdom reklamuje się, że zaczynają się one od mniej więcej 5 000 zł/m2, to jednak faktycznie wygląda to nieco inaczej. Największe z dostępnych mieszkań jest wystawione za 4 850 złotych za metr kwadratowy, natomiast nieco mniejsze są dostępne w cenach 5 200 - 5 500 zł/m2 i chyba nie jest to mało, jak na tą lokalizację w Krakowie, bowiem do centrum jest z tej okolicy dosyć daleko, a do tego przez Aleje 29 Listopada, które zwykle są zakorkowane. Nadzieja w tym, że wkrótce zostaną przebudowane, a do tego ma powstać też tramwaj na górkę narodową, o czym już chyba ktoś pisał na forum.

Może znajdą się tu osoby, które kupiły już nowe mieszkania na Słomczyńskiego w Krakowie i podzielą się o tym, jakie mają o nich opinie, o tym jak współpracowało się z firmą odpowiedzialną za budowę, jak się mieszka w tej okolicy itp. Ja również rozważam zakup lokalu dla siebie, więc takie informacje są dla mnie jak najbardziej cenne. I jeszcze jedno mnie ciekawi, czyli czy ktoś ma jakieś opinie o deweloperze Inwestdom, bo mało wiem o tej firmie, a jednak trochę już bloków w Krakowie postawili, więc może znajdzie się ktoś, kto podzieli się swoimi doświadczeniami na forum :?:

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: NeVeS i 53 gości