Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Rak
Posty: 1054
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Rak » 16 lip 2020, 22:47

No to nie płać kroci! Pomogło ?


Giovanna
Posty: 226
Rejestracja: 24 lut 2020, 12:53

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Giovanna » 16 lip 2020, 22:50

Rak pisze:No to nie płać kroci! Pomogło ?

No wlasnie nie place...No i wzajemnie...nie plac kroci na P64.
Prognoza Giovanny. Aktualna prognoza eksperta PKO BP:
https://nieruchomosci.wprost.pl/wiadomosci/10485567/sytuacja-na-rynku-mieszkaniowym-czy-ceny-nieruchomosci-zaczna-spadac.html

Ibum
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2020, 8:10

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum » 16 lip 2020, 22:57

To gratuluje zakupu na Zabłociu. Teraz to inna kategoria cenowa, a my mieszkanie kupujemy teraz a nie 2-3lata temu. I nie przesadzalabym z nazywaniem okolic Błoń wsią, bo jak w takim razie nazwać Kliny czy Zlocien? Z P64 pod Sukiennice jest 2,8km, podczas gdy Kraków od rynku rozciąga się na 12-14km. Różne lokalizacje ludziom pasują i ta jest raczej dla takich, co lubią mieć trochę większy spokój, a jednak miasto nie tak daleko.


Ibum
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2020, 8:10

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum » 16 lip 2020, 23:14

Właśnie zerknęłam na otodom na mieszkania na Zabłociu ( wcześniej na nie nie patrzyłam, bo nie interesowała mnie ta lokalizacja) i widzę sporo przecen i promocji od deweloperów. Ceny poniżej 10k/m2 przy 50-60m2. Chyba padł wynajem krótkoterminowy i brakuje chętnych

Giovanna
Posty: 226
Rejestracja: 24 lut 2020, 12:53

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Giovanna » 16 lip 2020, 23:20

Ibum pisze:Właśnie zerknęłam na otodom na mieszkania na Zabłociu ( wcześniej na nie nie patrzyłam, bo nie interesowała mnie ta lokalizacja) i widzę sporo przecen i promocji od deweloperów. Ceny poniżej 10k/m2 przy 50-60m2. Chyba padł wynajem krótkoterminowy i brakuje chętnych


No wlasnie. Kupowanie mieszkan w tych klockach P64 na koncu miasta to nonsens. Nic tylko szukac mieszkania blizej pieknego centrum z ladna ekspozycja. Ronwiez mozna znalezc mieszkanie w spokojnej okolicy. Jak powstanie autostrada obok P64 to spokoju nie bedzie przez cala dobe...
Ostatnio zmieniony 16 lip 2020, 23:25 przez Giovanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Prognoza Giovanny. Aktualna prognoza eksperta PKO BP:
https://nieruchomosci.wprost.pl/wiadomosci/10485567/sytuacja-na-rynku-mieszkaniowym-czy-ceny-nieruchomosci-zaczna-spadac.html

Klitsch.K.O
Posty: 106
Rejestracja: 14 lip 2020, 17:49

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Klitsch.K.O » 17 lip 2020, 13:20

Zarezerwowałem w nowym etapie jedno z tych 130m mieszkań z dwoma tarasami, bo widzę mega potencjał w okolicy, a do takich rzeczy zawsze mam nosa. Popyt na te mieszkania wydaje się ogromny. Dzwonili już dwa razy czy na pewno się decyduję, bo w kolejce zainteresowanych rezerwacją czeka 10 osób.

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: kwk » 17 lip 2020, 13:43

Klitsch.K.O pisze:Zarezerwowałem w nowym etapie jedno z tych 130m mieszkań z dwoma tarasami, bo widzę mega potencjał w okolicy, a do takich rzeczy zawsze mam nosa. Popyt na te mieszkania wydaje się ogromny. Dzwonili już dwa razy czy na pewno się decyduję, bo w kolejce zainteresowanych rezerwacją czeka 10 osób.

Bo to mieszkania maja tez sensowny uklad.

Ibum
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2020, 8:10

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum » 17 lip 2020, 13:56

kwk pisze:
Klitsch.K.O pisze:Zarezerwowałem w nowym etapie jedno z tych 130m mieszkań z dwoma tarasami, bo widzę mega potencjał w okolicy, a do takich rzeczy zawsze mam nosa. Popyt na te mieszkania wydaje się ogromny. Dzwonili już dwa razy czy na pewno się decyduję, bo w kolejce zainteresowanych rezerwacją czeka 10 osób.

Bo to mieszkania maja tez sensowny uklad.

Zgadza się, tylko ta cena :(


Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 17 lip 2020, 14:10

Klitsch.K.O pisze:Zarezerwowałem w nowym etapie jedno z tych 130m mieszkań z dwoma tarasami, bo widzę mega potencjał w okolicy, a do takich rzeczy zawsze mam nosa. Popyt na te mieszkania wydaje się ogromny. Dzwonili już dwa razy czy na pewno się decyduję, bo w kolejce zainteresowanych rezerwacją czeka 10 osób.


Bardzo ładne - w 3.3 i 3.4 - balkony i tarasy powodują cofnięcie ścian samego mieszkania i lepszą izolację od Buszka niż niższe piętra.
Postawili w tym etapie na politykę Ekoparku - najwyższe widokowe piętra dostępne tylko z dużymi metrażami i cenami 1-1.5 M.

bulkas
Posty: 169
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:27

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: bulkas » 17 lip 2020, 14:16

Klitsch.K.O pisze:Zarezerwowałem w nowym etapie jedno z tych 130m mieszkań z dwoma tarasami, bo widzę mega potencjał w okolicy, a do takich rzeczy zawsze mam nosa. Popyt na te mieszkania wydaje się ogromny. Dzwonili już dwa razy czy na pewno się decyduję, bo w kolejce zainteresowanych rezerwacją czeka 10 osób.


Super mieszkania, podobaja mi sie te uklady.
No niezle, to zupelnie jak na krowodrza park, tam tez takie mieszkania juz sa zarezerwowane/sprzedane.
Kupilem 3 pokoje za 11k/metr apartamentybandtkiego.pl na poprzednim etapie, teraz nowy etap juz po 13k srednio, p64 10k, mieszkaj w miescie, echo osiedle krk tez po 10k, tetnowski 14k, to chyba byla dobra decyzja?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], nick707 i 53 gości