Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pozdro » 12 lut 2021, 20:05

Dokładnie też wychodzę, z założenia że nie ma sie co z odbiorami śpieszyć i tak najem ruszy dopiero na 2022 rok w pełni jak turysty wróca spragnieni Kazimierz i aparthotele zagospodarują większosć mieszkań w 2-3 obwodnicy Krakowa. Wtedy pojawi się klient na obrzeżach 3 obdownicy :D

Wszystko umrze, ale turystyka nie umrze, bo ludzie lubią sobie gdzies pojechać. Chińczycy mają coraz więcej kasy, Hindusi, nigeryjczycy, Kenijczycy, Etiopczycy wszyscy oni chcą trochę europy zobaczyć, a ta tańsza europa jest bardziej kusząca dla nich. :mrgreen:


JamaicaSun
Posty: 21
Rejestracja: 27 cze 2020, 21:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: JamaicaSun » 12 lut 2021, 22:02

Tak fakir151 mam, spokojnie czekam aż plac budowy zamieni się w osiedle, może być nawet druga połowa 2022

Pozdro, jak dla mnie super, mieszkałem 3 lata obok wynajmowanego na krótki termin mieszkania, setki osób się tam przewinęło, pełna kultura, nigdy tam nawet zbyt głośnego telewizora nie słyszałem
Za to rodziny ze szczekającym non stop psem lub krzyczącymi pół wieczoru dziećmi, to jest szczerze porażka sąsiedzka jak dla mnie :)

Ibum1
Posty: 133
Rejestracja: 09 wrz 2020, 7:25

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum1 » 13 lut 2021, 9:00

Mieszkanie z rynku wtornego, o którym była mowa niedawno, jest zarezerwowane.


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pozdro » 13 lut 2021, 9:04

Dokladnie tez bym nie chcial miec stałych mieszkancow za ściana. Nie wiadomo na kogo trafisz. Taki airbnb to jest zbawienie. Bo jest rotacja ludzi. W zasadzie to wtedy samemu sobie mzona odpalić głośna muzykę osoby z airbnb ta jedna noc w Krkaowie przeboleją hehe.
Polecam. Airbnb do okola to błogosławieństwo.

Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 13 lut 2021, 10:49

Ibum1 pisze:Mieszkanie z rynku wtornego, o którym była mowa niedawno, jest zarezerwowane.


ooo. skoro taki układ i strony świata zeszły po 11,5 - to faktycznie południowe widokowe możemy liczyć po 13 k jak ktoś pisał - developer + 50%

buda
Posty: 360
Rejestracja: 30 sty 2020, 22:52

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: buda » 13 lut 2021, 11:27

Mar G pisze:
Ibum1 pisze:Mieszkanie z rynku wtornego, o którym była mowa niedawno, jest zarezerwowane.


ooo. skoro taki układ i strony świata zeszły po 11,5 - to faktycznie południowe widokowe możemy liczyć po 13 k jak ktoś pisał - developer + 50%


Prowadzą intensywne negacjacje cenowe, jak zwykle na rynku wtórnym hehe. Szkoda, ze admin usunał dyskusję na temat położenia tego mieszkania i oferty. W sumie to i Twój post powinien usunać, bo jest nie na temat.

Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 13 lut 2021, 11:52

buda pisze:
Mar G pisze:
Ibum1 pisze:Mieszkanie z rynku wtornego, o którym była mowa niedawno, jest zarezerwowane.


ooo. skoro taki układ i strony świata zeszły po 11,5 - to faktycznie południowe widokowe możemy liczyć po 13 k jak ktoś pisał - developer + 50%


Prowadzą intensywne negacjacje cenowe, jak zwykle na rynku wtórnym hehe. Szkoda, ze admin usunał dyskusję na temat położenia tego mieszkania i oferty. W sumie to i Twój post powinien usunać, bo jest nie na temat.


Ten post właśnie miał wyciągnąć lisa z nory. Trafiony zatopiony :lol:

Ibum1
Posty: 133
Rejestracja: 09 wrz 2020, 7:25

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum1 » 13 lut 2021, 12:11

A dlaczego moje pytanie o możliwości oglądnięcia mieszkania w II etapie zostało usunięte? Niewygodne pytanie?


fakir151
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2019, 8:13

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: fakir151 » 13 lut 2021, 12:56

Ibum1 pisze:A dlaczego moje pytanie o możliwości oglądnięcia mieszkania w II etapie zostało usunięte? Niewygodne pytanie?

Co z tą możliwością oglądnięcia mieszkania w etapie II? Odmówili Ci?

Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 13 lut 2021, 13:26

fakir151 pisze:
Ibum1 pisze:A dlaczego moje pytanie o możliwości oglądnięcia mieszkania w II etapie zostało usunięte? Niewygodne pytanie?

Co z tą możliwością oglądnięcia mieszkania w etapie II? Odmówili Ci?


wyjasnienie admin wrzucil gleboko w forum mieszkancow



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 44 gości