Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Mateuszkrk93
Posty: 521
Rejestracja: 16 mar 2021, 20:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mateuszkrk93 » 10 cze 2021, 16:31

Mar G, nie mów tylko, ze ty też jesteś Karolina Karola i inne 15 kont :D

Myślałem, że jesteś jedyną prawdziwą osoba, z tego kółka wzajemnej adoracji i hejtu, co prawda dziwiło mnie, że nikogo tego nie skrytykowałeś za te chamskie posty.
Chyba nie chciałoby ci się tyłu kont zakładać, i chyba nie może być aż tak źle? :D

Pozwól mi tkwić w przekonaniu, ze Mar G to Mar G, bo umrą ostatnie nadzieję.


Karolina Karola
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:25

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Karolina Karola » 10 cze 2021, 18:09

Raff pisze:
Karolina Karola pisze:Witam państwa serdecznie. Tak się składa, że zakupiłam tutaj mieszkanie w 2018 r. Jak wynajęty inspektor odbierał go w moim imieniu ( profesor zwyczajny na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej), to nie mógł nadziwić się, jak dobrze Atal wykonał roboty /pracę. Słyszałam też, że kolejne etapy wykonane zostały nawet dokładniej. Istnieje tutaj plan zagospodarowania terenu na długie lata i nic się już nie pobuduje. Niestety jak widać konkurencja prężnie działa w oczernianiu osiedla, ale tu już wszystko sprzedało się na rok przed oddaniem, co zresztą nikogo nie dziwi :D Więc może chodzi o zwyczajna ludzką zazdrość? Jak inaczej określić nazwanie ciasnymi 30 metrowych odstępy między budynkami albo nazywanie apartamentów tej klasy (według słów przytaczanego eksperta) z metrażami 70+ „klatkami na wynajem”.

Przewijające się tutaj zdjęcia dla tych co mędrkują najwięcej, a nigdy tam nie byli :oops:

Obrazek
Obrazek

Bardzo mądrze napisane. Rozumiem frustracje niektórych, bo nie zdążyli kupić tutaj apartamentu, no ale bez przesady :roll:

Metro oczywiście będzie przebiegać ulicami Reymonta, Piastowską i al. Armii Krajowej - wystarczy tylko potrafić czytać mapę :D Więc nic nie zagłuszy szumu drzew i śpiewu ptaków w tejże jakże zielonej okolicy. A korzyści z metra tuż „za rogiem” są astronomiczne. Spokojnie za kilka lat będzie to najdroższa cześć Krakowa, poza Kazimierzem i Rynkiem.

Dziękuję bardzo. Zawsze staram się mieć wyważone opinie w każdym temacie.

Co do samego metra, to jest to dla okolicy game changer, który dokona cywilizacyjnego skoku w już teraz niesamowitej Krowodrzy, jak i całym mieście.

PatrykTrav
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2021, 13:06

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: PatrykTrav » 10 cze 2021, 19:15

Karolina Karola pisze:Co do samego metra, to jest to dla okolicy game changer, który dokona cywilizacyjnego skoku w już teraz niesamowitej Krowodrzy, jak i całym mieście.


Na pewno, szczególnie w czasach pracy zdalnej. :D
Ot, lepsza alternatywa dla zwykłego tramwaju i porównywalna do SKA, ale w tych czasach już nie ma to aż takiego znaczenia.


fakir151
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2019, 8:13

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: fakir151 » 10 cze 2021, 20:12

Jest tutaj ktoś kto byłby skonny zrobić cesję mieszkania poza parterem w którymś z etapów?

Aga12345
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2020, 21:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Aga12345 » 10 cze 2021, 21:51

Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa mierzył/zna szerokość balkonów w II etapie od strony południowej? Czy odbiega od tego co jest na planie? Interesuje mnie rzeczywisty wymiar od ściany do barierki.

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Rak » 11 cze 2021, 18:06

Aga12345 pisze:Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa mierzył/zna szerokość balkonów w II etapie od strony południowej? Czy odbiega od tego co jest na planie? Interesuje mnie rzeczywisty wymiar od ściany do barierki.


Skoro odzew taki duży.
A tam nie macie po prostu trzech pelnych płyt 60x60 na głębokość przypadkiem i od razu wiadomo jaka.musi być szerokość. Chyba że deski są to trudniej wizualnie sprawdzić.

Może ktoś sprostuje i poda brakującą odpowiedź

Mar G
Posty: 3146
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 11 cze 2021, 18:22

Rak pisze:
Aga12345 pisze:Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa mierzył/zna szerokość balkonów w II etapie od strony południowej? Czy odbiega od tego co jest na planie? Interesuje mnie rzeczywisty wymiar od ściany do barierki.


Skoro odzew taki duży.
A tam nie macie po prostu trzech pelnych płyt 60x60 na głębokość przypadkiem i od razu wiadomo jaka.musi być szerokość. Chyba że deski są to trudniej wizualnie sprawdzić.

Może ktoś sprostuje i poda brakującą odpowiedź


raczej nikt nie mierzył, bo nie był na budowie.
są 2.5 lub 3 płyty od drzwi zależy od piętra

fakir151
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2019, 8:13

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: fakir151 » 11 cze 2021, 18:33

Aga12345 pisze:Dzień dobry! Czy ktoś z Państwa mierzył/zna szerokość balkonów w II etapie od strony południowej? Czy odbiega od tego co jest na planie? Interesuje mnie rzeczywisty wymiar od ściany do barierki.

Ja wg projektu mam 130 i 140cm balkony do barierki od ściany.


Aga12345
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2020, 21:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Aga12345 » 12 cze 2021, 21:38

Metoda na płytki bardzo przydatna :) Dziękuje. Zdjęcie nie do końca zgadza się z moim planem. Ciekawe jak wyjdzie rzeczywisty pomiar.

Małgorzata L
Posty: 34
Rejestracja: 03 lis 2020, 12:31

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Małgorzata L » 14 cze 2021, 8:26

Mar G pisze:
Rak pisze:A macie może info kiedy Buszka zrobią (lub nie?). To znakomicie skracałoby przejazd Reymonta->AK.


aktualne info na forum Osiedla ws Buzka. dzisiaj rano . kilka lat. ale nie będzie tranzytu.


Niestety to życzeniowe podejście. Droga zapewne będzie i to dwukierunkowa. Koncepcja jest zaopiniowana. Plan uchwalony, a z tego co mówił Pan Radny na spotkaniu, uchwała o samej drodze zostanie wycofana z procedowania na najbliższej sesji Rady Miasta.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 39 gości