Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Wąski
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2020, 0:25

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Wąski » 16 wrz 2020, 9:25

B3.2 m12 jest zarezwrwowane,a znam kogoś kto kupił 3.1 M16 i może mi odsprzedać. Niby jest nad wjazdem do garażu ale to 3 piętro.Myślisz,że będzie bardzo głośno?


Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 16 wrz 2020, 10:18

Wąski pisze:B3.2 m12 jest zarezwrwowane,a znam kogoś kto kupił 3.1 M16 i może mi odsprzedać. Niby jest nad wjazdem do garażu ale to 3 piętro.Myślisz,że będzie bardzo głośno?


wieczorem 3.2.12 było wolne. dziwiliśmy się nawet. teraz wpadła wstępna rezerwacja faktycznie - ktoś połknął z samego rana pewnie bo bardzo dobre - pod balkonem ogrody, widok na ogródki działkowe i poza linią drzewa zasłaniającego KK.
z 3.1.16 poza ścianami GL niewiele zobaczysz. wyjazd z garażu to nie tylko hałas (podjazd na zimnych silnikach) ale i spaliny. tutaj 3pto wcale nie jest wysoko. będąc na miejscu zobaczysz.
parter równo z ziemią - piętra po 255 - to jak 2p w podpiwniczonym budownictwie.

SirCinek
Posty: 128
Rejestracja: 07 sty 2020, 19:57

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: SirCinek » 16 wrz 2020, 12:24

Mar G pisze:
Wąski pisze:B3.2 m12 jest zarezwrwowane,a znam kogoś kto kupił 3.1 M16 i może mi odsprzedać. Niby jest nad wjazdem do garażu ale to 3 piętro.Myślisz,że będzie bardzo głośno?


wieczorem 3.2.12 było wolne. dziwiliśmy się nawet. teraz wpadła wstępna rezerwacja faktycznie - ktoś połknął z samego rana pewnie bo bardzo dobre - pod balkonem ogrody, widok na ogródki działkowe i poza linią drzewa zasłaniającego KK.
z 3.1.16 poza ścianami GL niewiele zobaczysz. wyjazd z garażu to nie tylko hałas (podjazd na zimnych silnikach) ale i spaliny. tutaj 3pto wcale nie jest wysoko. będąc na miejscu zobaczysz.
parter równo z ziemią - piętra po 255 - to jak 2p w podpiwniczonym budownictwie.


Po rozmowie z żoną ja zarezerwowałem 3.2.12 z samego rana. Gdybyśmy się rozmyślili to mogę dać znać Wąski, jeżeli jesteś zainteresowany.

@Mar G
Poprzednie pytanie gdzies utknęło - jak prognozuje się ruch po połączeniu piastowskiej z armii krajowej? Nie ukrywam, że trochę się tego obawiamy. Trasa zwierzyniecka to raczej melodia przyszłości, ale ta droga zdaje się jest w planie samego atala, do oddania osiedla?


pandg
Posty: 36
Rejestracja: 15 cze 2020, 17:56

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pandg » 16 wrz 2020, 15:36

Mar G pisze:parter równo z ziemią - piętra po 255 - to jak 2p w podpiwniczonym budownictwie.


Parter tez ma być 255? Nie miał mieć 270 bo coś mi się obiło takiego o uszy

Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 16 wrz 2020, 15:41

pandg pisze:
Mar G pisze:parter równo z ziemią - piętra po 255 - to jak 2p w podpiwniczonym budownictwie.


Parter tez ma być 255? Nie miał mieć 270 bo coś mi się obiło takiego o uszy


PARTER 270

Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 16 wrz 2020, 15:43

SirCinek pisze:
Mar G pisze:
Wąski pisze:B3.2 m12 jest zarezwrwowane,a znam kogoś kto kupił 3.1 M16 i może mi odsprzedać. Niby jest nad wjazdem do garażu ale to 3 piętro.Myślisz,że będzie bardzo głośno?

wieczorem 3.2.12 było wolne. dziwiliśmy się nawet. teraz wpadła wstępna rezerwacja faktycznie - ktoś połknął z samego rana pewnie bo bardzo dobre - pod balkonem ogrody, widok na ogródki działkowe i poza linią drzewa zasłaniającego KK.
z 3.1.16 poza ścianami GL niewiele zobaczysz. wyjazd z garażu to nie tylko hałas (podjazd na zimnych silnikach) ale i spaliny. tutaj 3pto wcale nie jest wysoko. będąc na miejscu zobaczysz.
parter równo z ziemią - piętra po 255 - to jak 2p w podpiwniczonym budownictwie.

Po rozmowie z żoną ja zarezerwowałem 3.2.12 z samego rana. Gdybyśmy się rozmyślili to mogę dać znać Wąski, jeżeli jesteś zainteresowany.

@Mar G
Poprzednie pytanie gdzies utknęło - jak prognozuje się ruch po połączeniu piastowskiej z armii krajowej? Nie ukrywam, że trochę się tego obawiamy. Trasa zwierzyniecka to raczej melodia przyszłości, ale ta droga zdaje się jest w planie samego atala, do oddania osiedla?


Nie. Atal tylko wykonuje porządną ulicę z chodnikami do końca terenu inwestycji z pasem parkingowym po prawej stronie.
Reszta, póki co - zostaje pieszo-rowerowa.
Plan dotyczący dokończenia ulicy do basenu utknął w urzędniczych biurkach.

fakir151
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2019, 8:13

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: fakir151 » 17 wrz 2020, 12:28

klops pisze:
Mar G pisze:
fakir151 pisze:Mieszkań w literę L z pokojem dziennym w kształcie tramwaju jest naprawdę sporo dostępnych, schodzą słabo. Ciekawe kiedy zorganizują na nie jakieś promocje bo póki co mało kto je chce. Jest spoko mieszkanie b4.1.10 niestety zaraz naprzeciwko wjazdu do garażu który (sic) jest jeden na cały etap 2. Tam będzie ciągły ruch i hałas, nieprzypadkowo zostało jako jedno z ostatnich trzypokojowych dostępnych z sensowym rozkładem poniżej 60 mkw.


Tak, temat tych doklejanych mieszkań na bokach 9p też poruszaliśmy. Tylko one zostały - ale nawet na promocji bym nie kupił takiego raczej.
Gdyby nie one sprzedaż byłaby już zakończona.
A wjazd do garażu - to spowodowało, że budynki 4.x sprzedały się dużo szybciej od 5.x - garaż za plecami, niezasłonięty widok - niby to samo osiedle a jakże duże różnice.


Te mieszkania to dramat. Jak tam cokolwiek sensownie ustawić? Dopiero zaczynamy szukać - jakie inwestycje w tej okolicy polecacie?

Aczkolwiek pod wynajem na pokoje chyba całkiem spoko, można by wydzielić 3ci pokój z salonu i wtedy aneks kuchenny będzie dla wszystkich mieszkańców i każdy będzie miał niezależny pokoik.

Ibum1
Posty: 133
Rejestracja: 09 wrz 2020, 7:25

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum1 » 17 wrz 2020, 14:23

fakir151 pisze:
klops pisze:
Mar G pisze:
Tak, temat tych doklejanych mieszkań na bokach 9p też poruszaliśmy. Tylko one zostały - ale nawet na promocji bym nie kupił takiego raczej.
Gdyby nie one sprzedaż byłaby już zakończona.
A wjazd do garażu - to spowodowało, że budynki 4.x sprzedały się dużo szybciej od 5.x - garaż za plecami, niezasłonięty widok - niby to samo osiedle a jakże duże różnice.


Te mieszkania to dramat. Jak tam cokolwiek sensownie ustawić? Dopiero zaczynamy szukać - jakie inwestycje w tej okolicy polecacie?

Aczkolwiek pod wynajem na pokoje chyba całkiem spoko, można by wydzielić 3ci pokój z salonu i wtedy aneks kuchenny będzie dla wszystkich mieszkańców i każdy będzie miał niezależny pokoik.

Widze, że konkurencja rośnie


fakir151
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2019, 8:13

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: fakir151 » 17 wrz 2020, 14:27

Ibum1 pisze:Widze, że konkurencja rośnie

hmm... Ibum1 a Ty jaki rozkład kupiłaś? :)

Mar G
Posty: 3147
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 17 wrz 2020, 14:43

fakir151 pisze:
klops pisze:
Mar G pisze:
Tak, temat tych doklejanych mieszkań na bokach 9p też poruszaliśmy. Tylko one zostały - ale nawet na promocji bym nie kupił takiego raczej.
Gdyby nie one sprzedaż byłaby już zakończona.
A wjazd do garażu - to spowodowało, że budynki 4.x sprzedały się dużo szybciej od 5.x - garaż za plecami, niezasłonięty widok - niby to samo osiedle a jakże duże różnice.


Te mieszkania to dramat. Jak tam cokolwiek sensownie ustawić? Dopiero zaczynamy szukać - jakie inwestycje w tej okolicy polecacie?

Aczkolwiek pod wynajem na pokoje chyba całkiem spoko, można by wydzielić 3ci pokój z salonu i wtedy aneks kuchenny będzie dla wszystkich mieszkańców i każdy będzie miał niezależny pokoik.


Studenci już nie tak chętnie wynajmują w 3-4 osoby mieszkania. są bardziej wybredni.
a imigrantom po atrakcyjnej dla Ciebie cenie nie wynajmiesz.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości