Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Krakus44
Posty: 536
Rejestracja: 24 paź 2018, 21:03

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Krakus44 » 13 sty 2019, 18:12

Mam oczywiscie dokumentacje ale nie chialbym tutaj zamieszczac kopii, nie jestem nawet pewien czy to zgodne z prawem. Dlatego zdecydowanie polecam wszystkim odbior ze sprawdzona ekipa od odbiorow. Nie bylbym swiadomy nawet 1/3 wszystkich problemow. Usterki ., ale usuwali, te mniej wazne w koncu zignoroalem i sam je juz poprawilem. Z tego co wiem to obowiazek dewelopera pousuwac usterki ktore zostaly stwierdzone i podpisane przy odbiorze. W przeciewnym razie nie dokonuje sie odbioru i sami sie musza wtedy z tym bujac..prawo jest wtedy po Twojej stronie.Ja nie odebralem mieszkaniamajac na liscie mase problemow. Dopiero za drugim razem podpisalem umowe bo zostaly juz mniej bolesne kwestie.


slomski007
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2018, 21:01

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: slomski007 » 13 sty 2019, 18:23

Krakus44 pisze:Mam oczywiscie dokumentacje ale nie chialbym tutaj zamieszczac kopii, nie jestem nawet pewien czy to zgodne z prawem. Dlatego zdecydowanie polecam wszystkim odbior ze sprawdzona ekipa od odbiorow. Nie bylbym swiadomy nawet 1/3 wszystkich problemow. Usterki ., ale usuwali, te mniej wazne w koncu zignoroalem i sam je juz poprawilem. Z tego co wiem to obowiazek dewelopera pousuwac usterki ktore zostaly stwierdzone i podpisane przy odbiorze. W przeciewnym razie nie dokonuje sie odbioru i sami sie musza wtedy z tym bujac..prawo jest wtedy po Twojej stronie.Ja nie odebralem mieszkaniamajac na liscie mase problemow. Dopiero za drugim razem podpisalem umowe bo zostaly juz mniej bolesne kwestie.



sęk w tym, że większość deweloperów w Polsce zabezpiecza się spłatą 100% przed przekazaniem kluczy co jest na mój rozum chore bo oddają Ci coś i tak naprawdę możesz się bujać a im zwisa czy będą to wykańczać rok, dwa, pięć lat a wiadomo, że mogą poprawić coś na tyle na ile mogą a jak spartolili coś to wiadomo że tego już nie ruszą a Ty możesz im fiknąć i naskoczyć boś jest frajer i już ich spłaciłeś. cwaniactwo.

na normalnych inwestycjach / projektach klientowi zostawia się 10% do spłaty dopiero po pozytywnym przekazaniu inwestycji / odbiorze.

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: kwk » 13 sty 2019, 21:36

slomski007 pisze:sęk w tym, że większość deweloperów w Polsce zabezpiecza się spłatą 100% przed przekazaniem kluczy co jest na mój rozum chore bo oddają Ci coś i tak naprawdę możesz się bujać a im zwisa czy będą to wykańczać rok, dwa, pięć lat a wiadomo, że mogą poprawić coś na tyle na ile mogą a jak spartolili coś to wiadomo że tego już nie ruszą a Ty możesz im fiknąć i naskoczyć boś jest frajer i już ich spłaciłeś. cwaniactwo.

na normalnych inwestycjach / projektach klientowi zostawia się 10% do spłaty dopiero po pozytywnym przekazaniu inwestycji / odbiorze.

Jak robi atal? bo ja widze na stronie: 20/20/60%

Na postawie poprzednich postów myślę, że naużywacie pojęcia podwyższony / wyższy standard. To jest normalny standard. Przy okazji zapytaj jak tam idzie przed/postprzedażowy obsługa odnośnie wykonania komórek lokatorskich w atal residence zablocie czy chociaż kwestia rezerwacji na etap 3 ;)


Mar G
Posty: 3144
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 24 sty 2019, 10:34

Sprzedaż Przybyszewskiego 64 ruszyła wygląda. Najciekawsze wyższe piętra po 40-50 m2 zarezerwowane. Zostały apartamenty 80m na szczytach. Panoramy z nich są piękne - ale cena...
Teraz jest martwy okres ferii w Krakowie. Od lutego może ruszyć mocniej. Oni sami utrudniają trochę rezerwacje godzinami pracy 8-16. Ponadto rezerwacje tylko osobiście możliwe. Dla pracujących to utrudnienie.

Mar G
Posty: 3144
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 07 kwie 2019, 20:27

Plan Zagospodarowania uchwalony. Wokolo moga powstac juz tylko nizsze budynki do 4p. To plus. Powstana tez bezposrednie laczniki do Rudawy. Buszka zmodernizuja ale jako pieszo- rowerowy lub 1 kierunek.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pozdro » 07 kwie 2019, 21:08

Pieszo rowerowy to ok, ale jeden kierunek tk i tak bez sensu. Szkoda niszczyc zieleni. Wtedy te mieszkani na dIen dobry traca z 1000zl na wartosci bo zamiast prY ogrodkach dzialkowych i zieleni beda przy ruchliwej drodze, skrocie na Reymonta.

Mar G
Posty: 3144
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 12 lip 2019, 23:58

pozdro pisze:Pieszo rowerowy to ok, ale jeden kierunek tk i tak bez sensu. Szkoda niszczyc zieleni. Wtedy te mieszkani na dIen dobry traca z 1000zl na wartosci bo zamiast prY ogrodkach dzialkowych i zieleni beda przy ruchliwej drodze, skrocie na Reymonta.

Dzieki Dzielnicy V proceduja wprowadzenie do planu rozwoju miasta łącznika tramwajowego Cichy Kacik- Bronowice.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pozdro » 13 lip 2019, 7:18

Tramwaj powinien powstac. Tylko w takim tempie jak sie u nas buduje tramwaje to jakas masakra. Choc tam stednio jest miejsce na tramwaj. Chyba ze podziemny. Bo inaczej beda go auta blokowac na Piastowskiej czy na Armii Krajowej (choc tu moznaby 1 pas dla aut zabrac)


el.lab
Posty: 32
Rejestracja: 31 lip 2019, 21:04

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: el.lab » 31 lip 2019, 21:25

Byłam dziś przyjrzeć się tej inwestycji. Etap II jest dopiero dziurą w ziemi ale można podejrzeć już powstałe budynki z poprzedniego etapu. Ogólnie podoba mi się. Delikatny minus jak dla mnie to że elewcje budynków są ciemno szare. Na tle sąsiednich jasnych osiedli Garden Lane i Małych Błoń osiedle wygląda trochę smutno. Dodając jeszcze zimowe miesiące i mało słońca może być ponuro. Mam nadzieje, że deweloper 'podrasuje' trochę osiedle zielenią po ukończeniu inwestycji. Biorąc pod uwagę problem z miejscami parkingowymi w mieście spodobał mi się pobliski parking należacy do Mercedesa. Jednak napis na bramie "parking tylko dla pracowników, pozostali 200zł/doba' wskazuje że będzie to gorzka sąsiedzka miłość;)

Mar G
Posty: 3144
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 31 lip 2019, 22:29

W słonecznym dniu jest bardzo ok i zadaszenia dużych balkonów w aktualnym klimacie są zbawienne.
W szarosci jesiennej pluchy faktycznie racja szaro- ale jestem po dyskusji z architektem i nie zamierza zmieniac swojej wizji.
Praktycznie wszystkie mieszkania do 50m2 sprzedane. Zostały w 1.wjazdowym tylko. I pelny wybor 60-70-80 m2 poza tym najlepszym 4.3.
Parking jest Zasady. Maja juz pozwolenie na 3 pietr biurowiec ze sklepami na parterze. Wkrotce ruszaja z tym. Parking jest dla kazdego mieszkanca w umowie na osiedlu.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości