Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pozdro » 05 sty 2019, 10:59

Ja wam dam trochę typów na prawdziwe jeszcze w miarę opłacalne inwestycje. Nie jakieś kokosy bo na więcej niż 5% brutto to nie liczcie przy inwestowaniu w nieruchomosci.
Variant Praga - ceny około 7000zł/m2 15min SKM do śródmieścia Warszawy, w całkiem spoko cywilizowanej części Pragi Południe, dobra komunikacja drogowa, blisko hipsterskiej Pragi Północ itd.
obido.pl/app/obido-variant-praga

Wkrótce rusza też Mały Grochów:
lcc.pl/pl/maly-grochow#o-inwestycji

ceny obstawiam, że koło 7000zł/m2 bo obok jest sporo inwestycji w podobnych cenach

Ten sam case od Dom Development czyli droższego dewelopera:
domd.pl/stacjagrochow/mieszkania

Tu możecie sobie komunikacje sprawdzić z tych osiedli
jakdojade.pl/warszawa/trasa/z--WARSZAWA-OLSZYNKA-GROCHOWSKA--do--WARSZAWA-%C5%9AR%C3%93DMIE%C5%9ACIE?fn=WARSZAWA%20OLSZYNKA%20GROCHOWSKA&tn=WARSZAWA%20%C5%9AR%C3%93DMIE%C5%9ACIE&tc=52.22966:21.00751&fc=52.24994:21.106474&fsn=WARSZAWA%20OLSZYNKA%20GROCHOWSKA&tsn=WARSZAWA%20%C5%9AR%C3%93DMIE%C5%9ACIE&ft=LOCATION_TYPE_STOP&tt=LOCATION_TYPE_STOP&d=05.01.19&h=10:53&aro=1&t=1&rc=3&ri=1&r=0

Atal Centro URSUS ceny od 6200-7200
centroursus.pl/inwestycja/ceny-mieszkan.html

2 stacje kolejowe i 15 min do centrum Warszawy, od dobrej strony Rondo Daszyńskiego i Warszawa Zachodnia Biurowa po drodze. Bardzo szybko powstające osiedle które będzie zupełnie nowoczesną enklawą między Biurowym centrum Warszawy, a CPK. Tysiące pilotów i stewardes, pracowników biur chcących tutaj wynajmować.

Kolejna opcja na URSUSie
victoriadom.pl/mieszkania-i-domy/osiedle-ursus-factory-2

Ceny też poniżej 7000zł/m2

Ogólnie jak ktoś uważa, że zakup mieszkania po 10 tys. zł/m2 to interes życia gdzie zarobki są dużo niższe, ceny najmu dużo niższe, a komunikacja leży i kwiczy i 15 min to się pokonuje 2km autobusem z Przybyszewskiego na AGH przy ATW. To sorry.

Inna niezła opcja na Pradze Południe:
victoriadom.pl/mieszkania-i-domy/osiedle-mieszko-2

Pewnie niektórzy powiedzą, że Ursus to zadupie. Wilanów też jest jeszcze większym zadupiem bo bez komunikacji publicznej. Jak za 5-10 lat Ursus zabuduje się nowymi blokami, z super zagospodarowaną przestrzenią publiczną, to wiele osób będzie chciało tam mieszkać ja k na takim lepszym Wilanowie miedzy lotniskiem, a biurami z szybkim niezawodnym transportem kolejowym. I ceny faktycznie mogą wzrosnąć od tych obecnych.


slomski007
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2018, 21:01

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: slomski007 » 05 sty 2019, 14:52

kowal123 pisze:
jakubiakuellen pisze:Lokalizacja Wiślanych jest BDB. Atal Zabłocie również ma świetną lokalizację, jak najbardziej. Mój znajomy miał tam 12 mieszkań. Miał, bo sprzedał w pierwszym miesiącu od odebrania kluczy po 11900zł za m2 (kupione po 7300zł), mało tego mia sporo miejsc postojowych zewnętrznych. Na tym też można zarobić niezły hajs. Kupione po 20tyś, a sprzedaż po 35tyś ;)

Przekaż swojemu znajomemu, że na krypto walutach mógł w tym czasie zarobić 10 razy tyle. Już od dawna nie opłaca się inwestować w nieruchomości ;)

a mógł też wszystko stracić.

slomski007
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2018, 21:01

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: slomski007 » 05 sty 2019, 14:53

pozdro pisze:Ja wam dam trochę typów na prawdziwe jeszcze w miarę opłacalne inwestycje. Nie jakieś kokosy bo na więcej niż 5% brutto to nie liczcie przy inwestowaniu w nieruchomosci.
Variant Praga - ceny około 7000zł/m2 15min SKM do śródmieścia Warszawy, w całkiem spoko cywilizowanej części Pragi Południe, dobra komunikacja drogowa, blisko hipsterskiej Pragi Północ itd.
obido.pl/app/obido-variant-praga

Wkrótce rusza też Mały Grochów:
lcc.pl/pl/maly-grochow#o-inwestycji

ceny obstawiam, że koło 7000zł/m2 bo obok jest sporo inwestycji w podobnych cenach

Ten sam case od Dom Development czyli droższego dewelopera:
domd.pl/stacjagrochow/mieszkania

Tu możecie sobie komunikacje sprawdzić z tych osiedli
jakdojade.pl/warszawa/trasa/z--WARSZAWA-OLSZYNKA-GROCHOWSKA--do--WARSZAWA-%C5%9AR%C3%93DMIE%C5%9ACIE?fn=WARSZAWA%20OLSZYNKA%20GROCHOWSKA&tn=WARSZAWA%20%C5%9AR%C3%93DMIE%C5%9ACIE&tc=52.22966:21.00751&fc=52.24994:21.106474&fsn=WARSZAWA%20OLSZYNKA%20GROCHOWSKA&tsn=WARSZAWA%20%C5%9AR%C3%93DMIE%C5%9ACIE&ft=LOCATION_TYPE_STOP&tt=LOCATION_TYPE_STOP&d=05.01.19&h=10:53&aro=1&t=1&rc=3&ri=1&r=0

Atal Centro URSUS ceny od 6200-7200
centroursus.pl/inwestycja/ceny-mieszkan.html

2 stacje kolejowe i 15 min do centrum Warszawy, od dobrej strony Rondo Daszyńskiego i Warszawa Zachodnia Biurowa po drodze. Bardzo szybko powstające osiedle które będzie zupełnie nowoczesną enklawą między Biurowym centrum Warszawy, a CPK. Tysiące pilotów i stewardes, pracowników biur chcących tutaj wynajmować.

Kolejna opcja na URSUSie
victoriadom.pl/mieszkania-i-domy/osiedle-ursus-factory-2

Ceny też poniżej 7000zł/m2

Ogólnie jak ktoś uważa, że zakup mieszkania po 10 tys. zł/m2 to interes życia gdzie zarobki są dużo niższe, ceny najmu dużo niższe, a komunikacja leży i kwiczy i 15 min to się pokonuje 2km autobusem z Przybyszewskiego na AGH przy ATW. To sorry.

Inna niezła opcja na Pradze Południe:
victoriadom.pl/mieszkania-i-domy/osiedle-mieszko-2

Pewnie niektórzy powiedzą, że Ursus to zadupie. Wilanów też jest jeszcze większym zadupiem bo bez komunikacji publicznej. Jak za 5-10 lat Ursus zabuduje się nowymi blokami, z super zagospodarowaną przestrzenią publiczną, to wiele osób będzie chciało tam mieszkać ja k na takim lepszym Wilanowie miedzy lotniskiem, a biurami z szybkim niezawodnym transportem kolejowym. I ceny faktycznie mogą wzrosnąć od tych obecnych.


Panie ale wszystko to Warszawa. Kto będzie do Warszawy jeździł? Warszawę to tylko murem dookoła aby szczelnie odgrodzić i zalać w środku.


pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pozdro » 05 sty 2019, 17:05

Jakie to ma znaczenie jak i tak kupujesz inwestycyjnie? :shock:

slomski007
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2018, 21:01

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: slomski007 » 05 sty 2019, 20:49

pozdro pisze:Jakie to ma znaczenie jak i tak kupujesz inwestycyjnie? :shock:


czyli powiadzasz Panie, że odległość inwestycji od miejsca zamieszkania nie ma znaczenia? kupuj więc nieruchomości w Londynie. tam się najbardziej opłaca. z tym, że dolicz sobie koszta podróży ewentualnie koszt agenta opiekującego się nieruchomością.

pozdro
Posty: 2714
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pozdro » 05 sty 2019, 22:27

To jedziesz raz spisujesz umowę na rok lub kilka lat dla studenta podajesz numer konta i działa. Ja tak wynajmowałem i widziałem gościa tylko przy podpisywaniu umowy i zdawaniu mieszkania po kilku latach.

mac_kow
Posty: 737
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:21

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: mac_kow » 06 sty 2019, 0:14

Panie ale wszystko to Warszawa. Kto będzie do Warszawy jeździł? Warszawę to tylko murem dookoła aby szczelnie odgrodzić i zalać w środku.


Tutaj o ile dobrze odgadłem siłę przekazu Pozdro, to muszę wziąć Go wyjątkowo w obronę.

Nie chodzi o to, kto będzie jeździł do Warszawy a kto nie. Kto chce, ten pojedzie.
Chodzi o to- i tu Pozdro ma rację, bo po prostu obserwuje fakty- że ceny sensownie skomunikowanych inwestycji w Krakowie i Warszawie są podobne, a jednak Warszawa to inny rynek, inne zarobki, inne możliwości nabywców.

To, swoją drogą, kolejna czerwona lampka pokazująca absurd krakowskiej sytuacji.

slomski007
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2018, 21:01

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: slomski007 » 06 sty 2019, 10:40

pozdro pisze:To jedziesz raz spisujesz umowę na rok lub kilka lat dla studenta podajesz numer konta i działa. Ja tak wynajmowałem i widziałem gościa tylko przy podpisywaniu umowy i zdawaniu mieszkania po kilku latach.


zgodzę się


jakubiakuellen
Posty: 98
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: jakubiakuellen » 06 sty 2019, 16:46

kowal123 pisze:
jakubiakuellen pisze:Lokalizacja Wiślanych jest BDB. Atal Zabłocie również ma świetną lokalizację, jak najbardziej. Mój znajomy miał tam 12 mieszkań. Miał, bo sprzedał w pierwszym miesiącu od odebrania kluczy po 11900zł za m2 (kupione po 7300zł), mało tego mia sporo miejsc postojowych zewnętrznych. Na tym też można zarobić niezły hajs. Kupione po 20tyś, a sprzedaż po 35tyś ;)

Przekaż swojemu znajomemu, że na krypto walutach mógł w tym czasie zarobić 10 razy tyle. Już od dawna nie opłaca się inwestować w nieruchomości ;)

Mógł zarobić 10x tyle z prawdopodobieństwem 0,05%? Ryzykiem wykradnięcia BitCoinów? A tak to zarabia 25-70% z prawdopodobieństwem 100% ;)

jakubiakuellen
Posty: 98
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: jakubiakuellen » 06 sty 2019, 16:49

jakubiakuellen pisze:
kowal123 pisze:
jakubiakuellen pisze:Lokalizacja Wiślanych jest BDB. Atal Zabłocie również ma świetną lokalizację, jak najbardziej. Mój znajomy miał tam 12 mieszkań. Miał, bo sprzedał w pierwszym miesiącu od odebrania kluczy po 11900zł za m2 (kupione po 7300zł), mało tego mia sporo miejsc postojowych zewnętrznych. Na tym też można zarobić niezły hajs. Kupione po 20tyś, a sprzedaż po 35tyś ;)

Przekaż swojemu znajomemu, że na krypto walutach mógł w tym czasie zarobić 10 razy tyle. Już od dawna nie opłaca się inwestować w nieruchomości ;)

Mógł zarobić 10x tyle z prawdopodobieństwem 0,05%? Ryzykiem wykradnięcia BitCoinów? A tak to zarabia 25-70% z prawdopodobieństwem 100% ;)

Co do LC Corp a Wislanych 2.0 to nie ma co porównywać nawet. Po pierwsze to zupełnie inny standard mieszkań. Porównaj sobie te 2 inwestycje ;D
W dodatku tu masz mieszkanie za nieco 2 lata, tam za 3 lub dłużej. Nie ma co porównywać tego. Jeśli ktoś ma hajs to woli dać więcej za ten 'luksus'



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 44 gości