Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Adam01
Posty: 168
Rejestracja: 04 sty 2021, 21:52

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Adam01 » 24 sty 2021, 23:01

W etapie 2 zrobili większe i znacznie lepsze 3 pokojowe, w dodatku z osobnym wc. Co ciekawe ktoś ma maskownice od klimy prowadzoną po elewacji, wiec widać w e1 jeszcze było można.


Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 24 sty 2021, 23:42

Rak pisze:krakow.nieruchomosci-online.pl/mieszkanie-w-bloku-mieszkalnym,wysoki-standard/22408182.html - można zobaczyć jak wyglafaja od środka 3 pokojowe.

Te z segmentu najtańszych na osiedlu - ekspozycja północno- wschodnia na niskim piętrze od strony AK. W 2 etapie po 8 tys + były.

fakir151
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2019, 8:13

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: fakir151 » 25 sty 2021, 12:31

Mar G pisze:stara sprawa. wszystko napisane :

Jeszcze sprawa nie załatwiona do końca, czekają na końcowe rozstrzygnięcie, ale dział prawny atala jest na tyle pewny swego w odróżnieniu od Zabłocia, że podpisują umowy deweloperskie i budują blok, stąd harmonogram na etap III jest 20/80% bo bank nie da kredytu w obecnej chwili.


Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 25 sty 2021, 13:04

fakir151 pisze:
Mar G pisze:stara sprawa. wszystko napisane :

Jeszcze sprawa nie załatwiona do końca, czekają na końcowe rozstrzygnięcie, ale dział prawny atala jest na tyle pewny swego w odróżnieniu od Zabłocia, że podpisują umowy deweloperskie i budują blok, stąd harmonogram na etap III jest 20/80% bo bank nie da kredytu w obecnej chwili.


na Zabłociu też budują, a w zasadzie (nomen omen) zbudowali :]

Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 25 sty 2021, 13:35

w IV etapie pierwsza rezerwacja z puli po ... 13 T/m2.

jak będzie Umowa na ten pułap cen to się sam uszczypnę

fakir151
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2019, 8:13

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: fakir151 » 25 sty 2021, 14:53

Mar G pisze:w IV etapie pierwsza rezerwacja z puli po ... 13 T/m2.

jak będzie Umowa na ten pułap cen to się sam uszczypnę

Faktycznie, kawalerka 28 mkw na parterze z ogródkiem 54 metry za prawie 372k... Dokąd zmierzasz świecie...

fakir151
Posty: 159
Rejestracja: 02 mar 2019, 8:13

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: fakir151 » 25 sty 2021, 15:07

anubis pisze:
Mar G pisze:To było do przewidzenia - ludzie uciekają z gotówką. Mają swój rozum. Wy też podjęlišcie, jak i ja, decyzję.

Anub...podobni co liczyli na zniżki 30 proc zagryzają palce co robić, stąd te frustracje, gdyż Kliny już schodzą po 10 k.


Anubis nie zagryza palców, bo był na tej inwestycji osobiście i go totalnie nie interesuje. Jak było tak zimno ostatnio to wjechałem sobie na Orlen, zostawiłem auto i podszedłem pod same budynki od strony hoteli. Hałas jest, jak dla mnie, absolutnie nie do zaakceptowania. Do tego jak turyści wrócą to będziesz miał non stop pod oknem izraelskie wycieczki (przynajmniej w tych mieszkaniach od AK).

Jestem w 100% przekonany, że te mieszkania będą za 2, 3 lata, po ukończeniu i wykończeniu, chodziły po 6-8k na wtórnym. Parkingi na platformach, Armii Krajowej obok, 3 hotele, wylot z 3 obwodnicy na północy, kiepska komunikacja miejska i brak infrastruktury usługowej. W zasadzie zero szans, aby coś się w tej kwestii zmieniło.

Z Klinami od interbudu to nawet dobre porównanie, bo tam w tej samej cenie masz własny, normalny garaż, ogródek i lżejszą zabudowę. A tu za 10k niby co jest? Preferencje ludzi się ostatnio bardzo zmieniły i nie sądzę, żeby koniec pandemii (kiedykolwiek to się stanie) nagle je obrócił.


A za 2-3 lata już wykończone będą po 6k... szok

Ibum1
Posty: 133
Rejestracja: 09 wrz 2020, 7:25

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum1 » 25 sty 2021, 15:46

fakir151 pisze:
anubis pisze:
Mar G pisze:To było do przewidzenia - ludzie uciekają z gotówką. Mają swój rozum. Wy też podjęlišcie, jak i ja, decyzję.

Anub...podobni co liczyli na zniżki 30 proc zagryzają palce co robić, stąd te frustracje, gdyż Kliny już schodzą po 10 k.


Anubis nie zagryza palców, bo był na tej inwestycji osobiście i go totalnie nie interesuje. Jak było tak zimno ostatnio to wjechałem sobie na Orlen, zostawiłem auto i podszedłem pod same budynki od strony hoteli. Hałas jest, jak dla mnie, absolutnie nie do zaakceptowania. Do tego jak turyści wrócą to będziesz miał non stop pod oknem izraelskie wycieczki (przynajmniej w tych mieszkaniach od AK).

Jestem w 100% przekonany, że te mieszkania będą za 2, 3 lata, po ukończeniu i wykończeniu, chodziły po 6-8k na wtórnym. Parkingi na platformach, Armii Krajowej obok, 3 hotele, wylot z 3 obwodnicy na północy, kiepska komunikacja miejska i brak infrastruktury usługowej. W zasadzie zero szans, aby coś się w tej kwestii zmieniło.

Z Klinami od interbudu to nawet dobre porównanie, bo tam w tej samej cenie masz własny, normalny garaż, ogródek i lżejszą zabudowę. A tu za 10k niby co jest? Preferencje ludzi się ostatnio bardzo zmieniły i nie sądzę, żeby koniec pandemii (kiedykolwiek to się stanie) nagle je obrócił.


A za 2-3 lata już wykończone będą po 6k... szok

Po 6k to już nawet na Zlocieniu wykonczonego mieszkania się nie kupi. 6k to czyjeś marzenie, koszt budowy plus koszt wykończenia to już jest więcej niż ta kwota, nie mówiąc o kosztach ziemi, obsługi i wpływie lokalizacji na cene


Ibum1
Posty: 133
Rejestracja: 09 wrz 2020, 7:25

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum1 » 25 sty 2021, 15:55

fakir151 pisze:
Mar G pisze:w IV etapie pierwsza rezerwacja z puli po ... 13 T/m2.

jak będzie Umowa na ten pułap cen to się sam uszczypnę

Faktycznie, kawalerka 28 mkw na parterze z ogródkiem 54 metry za prawie 372k... Dokąd zmierzasz świecie...

I jeszcze jsk doliczysz miejsce w garażu i wykończenie to masz kawalerke za 450k, a jednak ktoś to kupił...

klientkrk
Posty: 87
Rejestracja: 25 lut 2018, 12:56

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: klientkrk » 25 sty 2021, 16:02

fakir151 pisze:
A za 2-3 lata już wykończone będą po 6k... szok



Gdzie tam 6k. Max 4 i tylko te fajne :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości