Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pitipiti
Posty: 47
Rejestracja: 12 sty 2021, 15:03

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pitipiti » 25 sty 2022, 18:12

mefiu84 pisze:
pitipiti pisze:
mefiu84 pisze:
P64 jest od północy GL, tuż za buszkiem.

Odwróć mapę ;)

Skoro nadal nie rozumiesz, napisze wprost.
Od wschodu GL widać całe P64.

Odwróć myślenie ;)

Klatka mpoia.pl/index.php/salon/?a_id=167 wypada w połowie p64. Trzeci klocek od AGH.

Popatrz na nią stojąc na Buszka i przeczytaj swoje zdanie. Teraz .. odwróć się :D i zobaczysz całe P64. Od północy.

świetnie. natomiast przeczytaj najpierw zdanie kolegi, do którego się odnoszę. twierdzi, że P64 widać tylko od północy GL.

No więc wyobraź sobie, że tak się składa mieszkam na GL, mam taras wychodzący na wschód, co zasłania mi połowę widoku od WSCHODU? Tak, zgadłeś! 4ty etap P64. Mam nadzieję, że zrozumiałeś wreszcie...A jeżeli nadal masz wątpliwości to zapraszam na kawę, albo wejdź na mapkę Google i rozrysuj sobie strony świata wraz z kątami z balkonu GL, tak tego narożnego.


mefiu84
Posty: 29
Rejestracja: 07 lip 2021, 15:40

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: mefiu84 » 25 sty 2022, 21:09

pitipiti pisze:
mefiu84 pisze:
pitipiti pisze:Skoro nadal nie rozumiesz, napisze wprost.
Od wschodu GL widać całe P64.

Odwróć myślenie ;)

Klatka mpoia.pl/index.php/salon/?a_id=167 wypada w połowie p64. Trzeci klocek od AGH.

Popatrz na nią stojąc na Buszka i przeczytaj swoje zdanie. Teraz .. odwróć się :D i zobaczysz całe P64. Od północy.

świetnie. natomiast przeczytaj najpierw zdanie kolegi, do którego się odnoszę. twierdzi, że P64 widać tylko od północy GL.

No więc wyobraź sobie, że tak się składa mieszkam na GL, mam taras wychodzący na wschód, co zasłania mi połowę widoku od WSCHODU? Tak, zgadłeś! 4ty etap P64. Mam nadzieję, że zrozumiałeś wreszcie...A jeżeli nadal masz wątpliwości to zapraszam na kawę, albo wejdź na mapkę Google i rozrysuj sobie strony świata wraz z kątami z balkonu GL, tak tego narożnego.

miałem nadzieję, że widać co najwyżej fragment mały a na pewno nie cały i nie połowę.

el.lab
Posty: 32
Rejestracja: 31 lip 2019, 21:04

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: el.lab » 26 sty 2022, 23:32

Dobry wieczór , czy mogę prosić o namiary na forum wewnętrzne/zamknięte mieszkańców p64? Szczęśliwie jesteśmy już po odbiorze


przybysz
Posty: 102
Rejestracja: 12 gru 2021, 18:47

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: przybysz » 26 sty 2022, 23:40

el.lab pisze:Dobry wieczór , czy mogę prosić o namiary na forum wewnętrzne

Tu forum z tematami dotyczącymi Przybyszewskiego 64 - tam bardziej uporządkowana dyskusja.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], phantom i 38 gości