Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
kowal123
Posty: 153
Rejestracja: 12 kwie 2016, 21:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: kowal123 » 20 gru 2019, 10:57

"zostały poświęcone na rzecz terenów aktywnie zielonych"

Nieeee... Na pewno nie to.


pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pozdro » 20 gru 2019, 11:07

Jak nic nie ma na nowej 5 dzielnicy? Wszystko jest pare szkol po drugiej stronie ulicy, przedszkole na osiedlu, skm 500m, biedronka, zabka, wszystkoe uslugi w okolicy, powoli trz zagospodarowuja lokale uslugowe (tak tu sa lokale uslugowe w odroznieniu od przybyszewskiego). No z windami pewnie roznie zalezy ktory budynek i ktora klatka? Co ty z tymi pieskami? Tam studenci najmuja wiec malo pieskow i dzieciakow. Ogolnie calkiem spoko. No ale w sumie nie wiem jak cenowo. Wiesz mieszkania 5 lat temu to wszedzie byly po 6tys zl w Krakowie. Nawet Wislane Tarasy czy Tam grzegorzecka 77 schodzila po 6999zl/m2, Avia po 4500zl/m2 znajoma kupowala. Inne czasy nie ma co cen porownywac. Do tego jest przystanek autobusowy 130, na tramwaj na urzednicza czy biprostal jest kolo 10min spacerem.
Tam chyba cenowo da sie cos jeszcze kupic kolo 9000zl/m2. Co do miejsc parkingowych to pare lat temu jak ja kupowalem to sprzedawali bez parkingow, moze sie cos zmienilo.

No a ile masz z przybyszewskiego na Kawiory? Przykladowo jak ktos inwestycyjnie kupuje to co go interesuje lokalizacja basenu agh czy domow studenckich? Ile masz z P64 na Wydzialy AGH ktore sa na wysokosci urzedniczej czy kijowskiej? Gwarantuje ci ze z N5D jest blizej.

Zreszta N5D ma wiecej zalet przez bliskosc SKM, chocby to ze na poranny samolot sie wygodnie wstaje. ;)

Moim zdaniem miasto dociśnie z budową Buszkostrady i tam pod oknami będzie stał jeden wielki korek samochodowy i spaliny. Przecież tam wiecznie są korki na Reymonta, Piastowskiej, to wszystko będzie tam stało i się kisiło.

neon
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2019, 20:06

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: neon » 20 gru 2019, 11:18

Nie jestem fachowcem nie aktywnie zielonych ale biologicznie czynne . Sprawdzałem że jest to w KRK min 30 procent to gdzie są na tej inwestycji - asfalcik sie nie liczy )))))))


neon
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2019, 20:06

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: neon » 20 gru 2019, 11:21

A ze skaznikiem intenywności zabudowy do dziąłki też chyba coś nie ten teges )))

Rak
Posty: 1056
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:23

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Rak » 20 gru 2019, 13:35

W sumie to jestem lekko zaskoczony, że jeszcze się czterdziestki z III etapu pokazują jako wolne ;)
Bronowice są już passe ;)

kwk
Posty: 382
Rejestracja: 31 sty 2018, 22:04

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: kwk » 20 gru 2019, 13:47

Rak pisze:W sumie to jestem lekko zaskoczony, że jeszcze się czterdziestki z III etapu pokazują jako wolne ;)
Bronowice są już passe ;)

Cena sie przegrzała

bono19
Posty: 134
Rejestracja: 17 cze 2019, 11:59

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: bono19 » 20 gru 2019, 14:30

pozdro pisze:Zreszta N5D ma wiecej zalet przez bliskosc SKM, chocby to ze na poranny samolot sie wygodnie wstaje. ;)
Moim zdaniem miasto dociśnie z budową Buszkostrady i tam pod oknami będzie stał jeden wielki korek samochodowy i spaliny. Przecież tam wiecznie są korki na Reymonta, Piastowskiej, to wszystko będzie tam stało i się kisiło.

P64 - korki, spaliny?
Wrocławska: 2,5km w 23 minuty.
Obrazek
Pozdro, przestań gloryfikować swój zakup i wprowadź choć krztę obiektywizmu w swoje posty na tym forum...
Co będzie jak dojdzie kilkaset osób do budynków, które obecnie się tam budują? Ta 130-tka przecież przepadnie.

Zakup mieszkania to niesamowicie indywidualna sprawa. Masz to szczęście, że do pracy dojeżdżasz codziennie SKM a potem lecisz samolotem, zrób jednak ankietę w Krakowie ile % dojeżdża SKM a ile MPK. Dziś pracujesz tam, jutro gdzie indziej. Gdzie indziej dojedziesz jednak częściej MPK lub samochodem, którego jak każdy już chyba z forum wie - nie masz i nie lubisz. Poczekaj jednak na dzieci i wtedy zadaj sobie pytanie czy samochód jest faktycznie taki zbędny. Wszędzie SKM ich nie zabierzesz, zgrzewki wody też nie wiem jak Ty wynosisz z tego samolotu i SKM.

I żeby nie było - zarówno N5D jak i P64 to inwestycje bardzo udane. Z tych dwóch wolałbym jednak P.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pozdro » 20 gru 2019, 14:41

No tak bo na Czarnowiejskiej, Reymonta, Piastowskiej nie ma korków jak jest 15: 30 :) Tylko tam oprócz stania w korku nie masz żadnej kompletnie alternatywy bo autobusiki też stoją w korku :lol:

Obecnie większość miejsc pracy i biurowców powstaje przy SKM: Zabłocie, Płaszów, Bonarka, Podgórze, Dworzec Główny, Bronowice (też są w planach) itd.


bono19
Posty: 134
Rejestracja: 17 cze 2019, 11:59

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: bono19 » 20 gru 2019, 16:14

Pozdro, z SKM masz dużo racji. Mam nadzieję że w końcu ta sieć rozwinie się na tyle, że stanie się to mocno uczęszczany środek transportu jak na zachodzie. Chodzi mi jedynie o głoszenie jak mantra słuszności własnej decyzji zakupu - w tym przypadku zachwalanie inwestycji, której wypadkowa wad i zalet jest rozpatrywana czysto indywidualnie. N5D jest fajna, ale po prostu nie na tyle żeby polecać ją w ślepo każdemu. ;)
/Przepraszam za offtop.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: pozdro » 20 gru 2019, 18:30

Ja nie mowie ze Przybyszewskiego jest zla inwestycja czy glowackiego, czy inne na Krowodrzy. Ogolnie fajna dzielnica, troche droga, ale kazda inwestycja ma zalety I wady. Na przybyszewskiego niby bardziej zielono, blizej bloni no, ale komunikacja obiektywnie gorsza. Momism zdaniem Lea od Tetnowakiego bedzie tez ciekawa. Choc teraz to sobie przypomnialem, ze w okolicy tanio buduja jeszcze Browar Kleparz za 10-11 tys zl. Wiec tez porownywalne ceny, a juz nawet pod Airbnb sie nadaje. Dobre zachodnie ekspozycje I duze tarasy, no I takie troche lofty.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości