Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
JamaicaSun
Posty: 21
Rejestracja: 27 cze 2020, 21:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: JamaicaSun » 27 cze 2020, 23:55

Rozumiem
Choć merytorycznie dziwne ze mogą prawnie ogrodzić całość a ten 1 budynek etap III zostawią „poza” osiedlem
Obecnie na makiecie u nich jest 4 piętra dla etapu IV
Załączam foto porównawcze etap I vs IV z makiety

Obrazek


JamaicaSun
Posty: 21
Rejestracja: 27 cze 2020, 21:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: JamaicaSun » 28 cze 2020, 0:01

I jeszcze z ciekawszej perspektywy

Obrazek

Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 28 cze 2020, 0:19

cóż powiedzieć - BOMBA ! warto było dołożyć 200 pln za 5 p - nie spodziewałem się takiego prezentu od losu :) i zielone dachy.

przesyłam fotkę w rewanżu - oferta z etapu I - jedyne widokowe na Kopiec - do rozważenia i sprawdzenia ceny.

Ps. Nie masz perspektywy wszystkich 4 budynków w IV etapie ? - interesuje mnie prawa strona osiedla bardziej . dzięki wielkie za takie wieści.

Jesli jakoś mogę pomóc pytaj.

Obrazek


JamaicaSun
Posty: 21
Rejestracja: 27 cze 2020, 21:33

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: JamaicaSun » 28 cze 2020, 0:35

Dachy zielone jak tam rzeczywiście dadzą chociaż sztuczną trawę to będzie ciekawe :)
Rozumiem ze wziąłeś coś z 7 pietrowcow, coś szczególnego Cię przekonało ze akurat tam?
Np parkingi/garaże jak dla mnie tam są najlepsze, nie platformy wspólne z sąsiadem tylko tradycyjne pojedyncze miejsca garażowe
Utargowales coś z Atalem czy ściana w negocjacjach jest rzeczywiście? Bo takie stanowisko prezentują na pierwszym spotkaniu
Co do zdjęć, takie jeszcze mam z etapu IV z makiety

Obrazek

Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 28 cze 2020, 1:40

JamaicaSun pisze:Dachy zielone jak tam rzeczywiście dadzą chociaż sztuczną trawę to będzie ciekawe :)
Rozumiem ze wziąłeś coś z 7 pietrowcow, coś szczególnego Cię przekonało ze akurat tam?
Np parkingi/garaże jak dla mnie tam są najlepsze, nie platformy wspólne z sąsiadem tylko tradycyjne pojedyncze miejsca garażowe
Utargowales coś z Atalem czy ściana w negocjacjach jest rzeczywiście? Bo takie stanowisko prezentują na pierwszym spotkaniu
Co do zdjęć, takie jeszcze mam z etapu IV z makiety


Bardzo dziękuję. Super wiadomość.
w budynkach 4. mamy garaże samodzielne i ustawne - dostęp z boku do samochodu + miejsce na rower obok. duża wózkownia/rowerownia na parterze (większe niż w wysokich budynkach).
Budynek 4.3 nawet przy 5.piętrach etapu IV miał gwarantowany widok na Wawel i Mariacki. Teraz mamy dodatkowo panoramiczny view na Kopiec K i Las Wolski - dotychczas miały to tylko apartamenty na 6-7 p za grubszą kasę.
Negocjacji ceny nie było - tylko zmiana harmo na 20/80 i niskokosztowych zmianach lokatorskich (okna, C.O., elektryka,podłogówka).

Ibum
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2020, 8:10

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum » 28 cze 2020, 7:32

Mar G pisze:
JamaicaSun pisze:Dachy zielone jak tam rzeczywiście dadzą chociaż sztuczną trawę to będzie ciekawe :)
Rozumiem ze wziąłeś coś z 7 pietrowcow, coś szczególnego Cię przekonało ze akurat tam?
Np parkingi/garaże jak dla mnie tam są najlepsze, nie platformy wspólne z sąsiadem tylko tradycyjne pojedyncze miejsca garażowe
Utargowales coś z Atalem czy ściana w negocjacjach jest rzeczywiście? Bo takie stanowisko prezentują na pierwszym spotkaniu
Co do zdjęć, takie jeszcze mam z etapu IV z makiety


Bardzo dziękuję. Super wiadomość.
w budynkach 4. mamy garaże samodzielne i ustawne - dostęp z boku do samochodu + miejsce na rower obok. duża wózkownia/rowerownia na parterze (większe niż w wysokich budynkach).
Budynek 4.3 nawet przy 5.piętrach etapu IV miał gwarantowany widok na Wawel i Mariacki. Teraz mamy dodatkowo panoramiczny view na Kopiec K i Las Wolski - dotychczas miały to tylko apartamenty na 6-7 p za grubszą kasę.
Negocjacji ceny nie było - tylko zmiana harmo na 20/80 i niskokosztowych zmianach lokatorskich (okna, C.O., elektryka,podłogówka).[/quote

A kiedy kupowaleś? Ja przy rezerwacji w tym miesiącu wynegocjowalam tylko darmowe wykończenie balkonu i to też dlatego, że zapomnieli mi powiedzieć, że jest obowiazkowe, wyceny pisemnej mi nie przyslali, a już byłam po rozmowach z doradca finansowym itd, więc przycisnelam ich, że tak się nie robi. Etap IV piękny. Myślałam, żeby na niego poczekac, bo w 7 pietrowych nie na już ciekawych ukladow, ale myślę, że ceny będą już dużo wyższe, biorąc pod uwagę 8,2k/m2 przy mojej rezerwacji. W 9 pietrowym udało mi się załapać na miejsce garażowe pomiędzy ścianami, bez sąsiadów i komórkę lokatorska zaraz przy wejściu do mieszkania, także to też jest plus

Ibum
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2020, 8:10

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum » 28 cze 2020, 7:37

Etap IV będzie miał też obok siebie ul. Buszka, która moim zdaniem prędzej czy później zostanie przedłużona przez tereny ogrodkow.
PS. W tej chwili w etapie 1 są dwa mieszkania do sprzedania, jedno 2pokojowe za 14k/m2, drugie 3 pokojowe za 13k/m2

Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 28 cze 2020, 7:47

Ibum pisze:Etap IV będzie miał też obok siebie ul. Buszka, która moim zdaniem prędzej czy później zostanie przedłużona przez tereny ogrodkow.
PS. W tej chwili w etapie 1 są dwa mieszkania do sprzedania, jedno 2pokojowe za 14k/m2, drugie 3 pokojowe za 13k/m2


Tak - to kolejny powód wybrania budynku 4. - widok ale nie z pierwszej linii zabudowy.
Ceny i owszem .... wygląda, że zakup dobrego lokalu (a nie wszystkie tu takie są) po 9 T było dobrą decyzją.


Ibum
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2020, 8:10

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Ibum » 28 cze 2020, 8:30

Tak, niestety teraz już niewiele zostało. My kupujemy w prezencie dla 3 letniej córki, także najwyżej sobie sprzeda i dołoży do czegoś lepszego. Na start będzie ok., ale na pewno Ci, co przyszli 1-1,5roku temu mogli kupić fajniejszy rozklad i lepsze położenie mieszkania.

Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Przybyszewskiego 64 Kraków Atal - opinie i forum (apartamenty na Krowodrzy)

Postautor: Mar G » 28 cze 2020, 8:57

To z dużym wyprzedzeniem kupujecie :) oby nie wypalili żelazem 500+ w międzyczasie - to fajnie urządzi sobie.
My dla 18-latka na start.

Widać, że w IV etapie próbują nadrobić dochody z utraconego 5.piętra. Zabudowują część balkonów - Klient zapłaci zamiast 500 pln/m pewnie 11-12 T.
Zielone dachy kompensują lekkie poszerzenie budynków vs pierwowzoru.

Między budynkami 7.3 a 7.4 widać szansę na dodatkową bramkę - o której pisaliśmy - na Buszka.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości