Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Postautor: pozdro » 06 maja 2020, 8:45

1 bedrom ma 63m2 to nie ma dziadostwa jak gdzie indziej. Bedzie prestziowo!

Maja tez 107m2 penthousy dla rodzin 2+1 lub 2+2 swietna sprawa i 3 m wysokosci to mozna jakis podwieszany sufit sobie zrobic ;) jakbym mial te 1.5mln zl to bym wyskakiwal z trumpek i kupowal niestety mnie nie stac wiec chyba bujde w biedadomek 30km pod Krakowem w jakich bochniach czy Krzeszowicach czy slomnikach z ev, fotowoltaika i pompom ciepla. Niestety nie stac mnie na luksusyw wiec bede musial w wiejskiej chacie mieszkac za 500 tys zl incl EV


pozdro
Posty: 2712
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Postautor: pozdro » 06 maja 2020, 8:49

Lubie takie teksty w koncu prawdziwie nowoczesne zielone miejskie osiedle a nie te z parkingami naziemnymi

Angel Green is located at the heart of Cracow - on the edge of Prądnicka and Twardego street where urban meets green. It is a win win; living close to the city centre and even closer to nature. With better air and inner peace, the city centre is a stroll, cycle or a tram away. who needs a car.

mateusz
Posty: 57
Rejestracja: 13 lip 2016, 22:24

Re: Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Postautor: mateusz » 06 maja 2020, 11:56

Koncep bardzo ciekawy, mieszkania przestrzenne, wszystko super, tylko okolica w ogóle nie jest prestiżowa.


codeidea
Posty: 21
Rejestracja: 16 gru 2019, 11:34

Re: Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Postautor: codeidea » 30 sie 2020, 9:49

Byłem na spacerze w tamtej okolicy i dało się zobaczyć całą działkę. Wygląda to dość zielono i ma szansę być jednym z bardziej zielonych osiedli w Krakowie, chociaż pewnie część drzew zostanie wycięte, oby nie te zasłaniające widok na stację benzynową, bo wyglądałoby to średnio.

Lokalizacja jest świetna pod względem dostępu do tramwaju, chociaż trzeba się zastanowić czy nie będzie za głośno do mieszkania. Tramwaje przejeżdżają co kilka minut, nawet odsuwając się od torów słychać je wyraźnie, pytanie na ile wyczuwalne będą drgania w budynku i czy deweloper wybierze odpowiednio izolujące dźwięk okna. Pod względem hałasu trzeba też mieć na uwadze sąsiedztwo szpitala i przejeżdżające tam czasami w nocy karetki.
Załączniki
widok_zachod_polnoc_2.jpg
widok_zachod_polnoc_2.jpg (238.36 KiB) Przejrzano 5553 razy
widok_wschod_poludnie_2.jpg
widok_wschod_poludnie_2.jpg (214.38 KiB) Przejrzano 5553 razy

fusion
Posty: 40
Rejestracja: 18 paź 2019, 10:53

Re: Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Postautor: fusion » 22 paź 2020, 11:37

Cześć, jak oceniacie tą inwestycje? :roll: Czy cena jest adekwatna do lokalizacji i oferty? Czy ktoś zrobił tam rezerwację albo jest zdecydowany :?: Jakie jeszcze inwostcyje można porównać do tej, tego poziomu?

piotrekdom
Posty: 77
Rejestracja: 25 wrz 2020, 20:17

Re: Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Postautor: piotrekdom » 22 paź 2020, 12:00

Super lokalizacja, najlepsza inwestycja w mieście, ale dla mnie niestety za drogo :cry:

codeidea
Posty: 21
Rejestracja: 16 gru 2019, 11:34

Re: Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Postautor: codeidea » 26 paź 2020, 8:57

fusion pisze:Cześć, jak oceniacie tą inwestycje? :roll: Czy cena jest adekwatna do lokalizacji i oferty? Czy ktoś zrobił tam rezerwację albo jest zdecydowany :?: Jakie jeszcze inwostcyje można porównać do tej, tego poziomu?


Ja mam rezerwację zrobioną, jest to w formie zaliczki 10 000 zł, czekam aktualnie na dokumenty, bo przez lockdown to wszystko się opóźnia i nie mogli nawet jeszcze ruszyć z budową. Oddanie planowane jest na koniec 2022 roku z bardzo atrakcyjnym harmonogramem 10/90.

Rozważałem jeszcze te inwestycje, celując w większe 3 pokojowe mieszkanie:
- Wiślane Tarasy 2.0
- Fabryczna City
- Grzegórzki Park
- Atal Residence

Dla mnie jest bardzo dużo plusów tej inwestycji:
- lokalizacja jest super, tramwaj pod ręką, 20min spacer na rynek, kawałek parku zaraz obok, dostęp do ścieżki rowerowej w kierunku galerii krakowskiej i biurowców high5ive, Kaufland i siłownia na bratysławskiej, samochód właściwie zbędny w takim miejscu
- zakaz najmu krótkoterminowego, dążą do tego żeby te mieszkania były kupowane przez ludzi którzy faktycznie będą tam mieszkać, a nie wynajmować tylko
- zielono dookoła, w pierwszy etapie już nic nie wybudują zaraz przed, więc jest widok na drzewa, a nie jak często w innych miejscach na okna sąsiada 10m dalej
- deweloperem, wykonawcą i później zarządzającym będzie Angel, brak podwykonawców bardzo na plus myślę w obecnym czasie gdzie koordynacja wszystkich prac będzie utrudniona i tak
- przestronne mieszkania i wysokiej jakości wspólna przestrzeń

Tak jak tu pisałem wcześniej można się zastanawiać ewentualnie nad kwestiami:
- hałasu ze strony linii tramwajowej, chociaż przy zastosowaniu odpowiedniej jakości okien nie powinno to być uciążliwe, np. z biurowców high5ive nie słychać tramwaju w ogóle
- teraz tam nie ma żadnych usług/restauracji blisko, ale cały parter ma być zagospodarowany, więc jest szansa na coś ciekawego
- wyjazd samochodem przez kleparz praktycznie niemożliwy w godzinach szczytu, ale jest tramwaj przy samym budynku, to żaden problem, ewentualnie trochę sprawniej można będzie wyjechać na 29 listopada przez opolską, ostatecznie przez teren działki ma być połączenie bezpośrednie do 29 listopada
- wysoka cena, 12k+/m, a najwyższe piętra to nawet 14-15k/m, można usprawiedliwić trochę płaceniem za wyższą jakość, ale 2-3 lata temu kawałek wcześniej na prądnickiej był Atal Zbożowa za 7-8k/m, pytanie za ile będą się sprzedawały kolejny etapy w obecnej sytuacji, bo zwykle było tak że każdy kolejny etap był jeszcze droższy, a tu już ceny na wysokim poziomie
- w budynku będzie recepcja, czyli pewnie czynsz lekko wyższy niż w typowych blokach, można się spodziewać 8-10zł/m

yyeeoo
Posty: 234
Rejestracja: 24 gru 2018, 22:56

Re: Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Postautor: yyeeoo » 26 paź 2020, 22:42

codeidea pisze:
fusion pisze:Dla mnie jest bardzo dużo plusów tej inwestycji:
- lokalizacja jest super, tramwaj pod ręką, 20min spacer na rynek, kawałek parku zaraz obok, dostęp do ścieżki rowerowej w kierunku galerii krakowskiej i biurowców high5ive, Kaufland i siłownia na bratysławskiej, samochód właściwie zbędny w takim miejscu

Na rynek facet to masz 3 kilometry :D i 35-40 min piechotą :D

Chyba, że może o jakiś inny rynek a nie główny chodzi ?

Miejsce fajne, takie pośrodku niczego.


piotrekdom
Posty: 77
Rejestracja: 25 wrz 2020, 20:17

Re: Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Postautor: piotrekdom » 27 paź 2020, 8:45

Śmieszne jak jakiś ktośek mieszka w jednej części Krakowa i myśli, że inna to „sam środek niczego” :lol:

codeidea
Posty: 21
Rejestracja: 16 gru 2019, 11:34

Re: Inwestycja Angel Green Kraków / Angel Poland (ul. Prądnicka) - opinie i forum

Postautor: codeidea » 27 paź 2020, 10:04

"Sam środek niczego" właśnie spoko, nie jest jeszcze tak zabetonowane jak wszędzie, taki spokój w centrum miasta, bo wsiadasz w tramwaj zaraz przy budynku i za 5min jesteś na rynku. A ze spacerem to spoko, zgadzam się że bardziej 30min licząc pod sukiennice, ale wciąż bardzo blisko wszędzie ;)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Rapanui i 36 gości