Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Nowy
Posty: 1651
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: Nowy » 22 cze 2021, 23:50

kormorak pisze:Czy ktoś będzie zmieniał albo już to zrobił grzejniki w lokalu i ma wiedzę jakie parametry ma tam instalacja grzejna?

Powinny być opisane parametry w dokumentacji mieszkania. A jeśli nie, to warto dopytać dewelopera.


pawcio
Posty: 2
Rejestracja: 01 wrz 2020, 8:25

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: pawcio » 13 gru 2021, 10:41

Czy ktoś ma informacje o tym bloku, który buduje się zaraz obok? Z tego co ostatnio widziałem to drugie pieto już stoi, a informacji brak?

neo
Posty: 431
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: neo » 13 gru 2021, 11:59

pawcio pisze:Czy ktoś ma informacje o tym bloku, który buduje się zaraz obok? Z tego co ostatnio widziałem to drugie pieto już stoi, a informacji brak?

Zrób zdjęcie tablicy informacyjnej i wrzuć na forum. Tam powinno być więcej informacji o powstającej inwestycji.


lotny
Posty: 63
Rejestracja: 28 wrz 2018, 0:08

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: lotny » 28 maja 2022, 11:49

Wiadomo, jak wygląda dzisiaj sprawa tej inwestycji mieszkaniowej? Oni stawiają ten budynek, albo może już stoi? Dawno nie miałem okazji być w tej okolicy, więc nie mam jak sprawdzić co się dzieje na tej działce.

jan winicki
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2022, 12:37

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: jan winicki » 28 lip 2022, 12:44

Budynek obok jest w trakcie budowy i prace trwają. Nie ma żadnej informacji o sprzedaży czegokolwiek w tej inwestycji już od etapu dziury w ziemi. Kiedy zaczynali chciałem coś nabyć (sierpień 2021) i nie było takiej możliwości, stała budka ale nie było kontaktu. Na ich stronie nawet nie ma wzmianki o tej inwestycji.

Budynek, który już powstał jest w bardzo dobrym standardzie, piszę to jako loktor. Także jeśli chodzi o jakość od gal-invest to mogę tylko polecić.
Lokalizacja genialna btw.

neo
Posty: 431
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: neo » 11 sty 2023, 12:57

Wrzuci ktoś jakieś zdjęcie i pokaże, jak to aktualnie wygląda, jak idzie budowa tej inwestycji?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 49 gości