Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
bulkas
Posty: 169
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:27

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: bulkas » 07 lut 2020, 8:59

yyeeoo pisze:W ogóle okolica sama w sobie jest ciekawa , warto ją mocno analizować - pewnie na Głowackiego jeszcze coś zmieszczą ciekawego.


Tez mi sie wydaje ciekawa i spokojna :) i ogolnie jakies "chamstwo" nie mieszka. Patrzac tez po samochodach niezle fury :D


kaczydziobek
Posty: 156
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:04

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: kaczydziobek » 07 lut 2020, 9:18

Człowiek jest roślinożerny -> zęby roślinożerne, słabe nerki, słabe mięśnie w porównaniu z drapieżnikami typu tygrys/lew i zwykle mięso mu szkodzi a nie pomaga. Oczywiście trochę mozna zjeść, ludzie mówią raz na tydzień.

spoko mięsa można nie jeść ale wtedy musisz jeść białko z innych źródeł, są 3 grupy(warzywa strączkowe, pszenice/kasza, orzechy jak połączysz 2 z nich to masz cale białko)
1) pszenice + warzywa strączkowe
2) pszenice + orzechy laskowe/migdały
3) warzywa strączkowe + orzechy laskowe/migdały
ewentualnie się suplementować kefirkami + jajkami jak czujesz, że kręgosłup ciebie boli i jest brak białka.

Po prostu 3 mln Polaków ma cukrzyce, cukrzyca robi się z otyłości, zakwaszenia (obniżone PH krwi, trzustka to zasadowy organ), z ciastek, nieszczelnych jelit, białek mlecznych które przenikają przez nieszczelne jelita, tryb siedzący, cukru rafiniowanego, syropu glukozowo-fruktozowego, soli, białego chleba, białej mąki, alkocholu, fajek, złego tłuszczu zwierzęcego, utwardzanych np. margaryna. Dobrze też 30 min WF zrobić. Bo wzrasta aktywność komórkowa.

Jak ktoś dostanie cukrzyce to w zasadzie jest pozamiatane i już mieszkanie mu nie będzie tak potrzebne, zastrzyki Clexane, Neoparin każdego dnia do końca życia, czujniki Freestyle itp. Widziałem nie polecam. Na szczęście ja tego nie mam.

Nie ma też znaczenia na jaką chorobę się choruje bo i tak diagnoza jest zawsze jedna -> jedz zdrowo.

Dobra wróćmy do wątku budowlanego :p

jwidi
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2020, 13:16

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: jwidi » 08 lut 2020, 15:56

jazzy444 pisze:od strony Rydla ma byc plac zabaw, na malym skrawku zieleni, ktœry przynależy do inwestycji. Na pewno jest tam bardzo ciasno co wiecej ma tam jeszcze powstac blok vis a vis 12a. Trudno sobie to wyobrazic gdzie oni chcæ to wcisnąć. Mieszkania mają świetne rzuty. Lokalizacyjnie jest super. Jesli bëdzie tak bardzo źle to można sprzedać za kilka lat z zyskiem - być może. BTW ani garsoniery ani 3 pokojowe mieszkania tam nie schodza. Może najbardziej opłaca!ne to 40-50 bo tych juz nie ma od dawna.


Gdzie dokładnie ma być ten nowy blok? Od północy, czy południa? Tam juz przecież sa bloki. Skąd takie info? :)


jazzy444
Posty: 49
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:45

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: jazzy444 » 08 lut 2020, 20:41

Blok ma byc od srony polnocnej. Przy ul zaczarowane kolo

jwidi
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2020, 13:16

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: jwidi » 08 lut 2020, 21:11

jazzy444 pisze:Blok ma byc od srony polnocnej. Przy ul zaczarowane kolo


To faktycznie nie mam pojęcia, gdzie to chcą wcisnąć, bo tam są wszędzie bloki przecież.

OlaKa
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2018, 14:39

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: OlaKa » 12 lut 2020, 23:28

Dokładnie.. tam praktycznie wszędzie już są bloki. Jedynie z jednej strony rzeczywiście na wysokości budynku 12a stoi coś podobnego do domu (nie wiem co jest w tym bundynku), a od frontu garaże. Czy ktoś wie i mógłby na mapce zaznaczyć, gdzie dokładnie miałby stać ten blok? I skąd takie informacje? Dzięki!

jazzy444
Posty: 49
Rejestracja: 03 maja 2017, 10:45

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: jazzy444 » 13 lut 2020, 6:12

Wlasnie te domki beda wyburzone i tam ma byc cos wybudowane zapewne blok.

bulkas
Posty: 169
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:27

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: bulkas » 13 lut 2020, 9:54

Z tego co ja rozumiem domki beda zaorane. Na czerwono jest nowy budynek a na pomaranczowo istniejacy etap. W polowie pomaranczowego bedzie mala przerwa pomiedzy budynkami.

Obrazek


OlaKa
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2018, 14:39

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: OlaKa » 13 lut 2020, 20:40

To będzie kolejny etap tej samej inwestycji od Gallinvest? Nie wiecie może co z tymi garażami? Rozważam mieszkanie, którego okna wychodzą właśnie na nie i zastanawiam się co z tym..

jwidi
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2020, 13:16

Re: Inwestycja Głowackiego Kraków - Galinvest / opinie na forum

Postautor: jwidi » 18 lut 2020, 7:22

OlaKa pisze:To będzie kolejny etap tej samej inwestycji od Gallinvest? Nie wiecie może co z tymi garażami? Rozważam mieszkanie, którego okna wychodzą właśnie na nie i zastanawiam się co z tym..

Nie, to będzie inna inwestycja, wjazd od Rydla. Mniejszy budynek. O której garaże chodzi?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości