Zacisze Kordiana Kraków nowe mieszkania od Matejek deweloper - forum, opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Nowy
Posty: 1651
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Zacisze Kordiana Kraków - etap II - Matejek deweloper - forum, opinie

Postautor: Nowy » 23 mar 2017, 9:53

@Alicja już o tym dosyć dawno pisała, ale jakoś dopiero ostatnio na to trafiłem, że ruszyła budowa i sprzedaż II etapu inwestycji Zacisze Kordiana w Krakowie od dewelopera Matejek. Budynek wygląda nieźle na wizualizacjach, choć chyba miała ta firma lepsze realizacje. Mnie to trochę przypomina to, co buduje nad Wisłą Confisio - Bajeczna Przystań - jeśli chodzi o kolorystykę i sam kształt budynku :)

Obrazek

W Zaciszu Kordiana ma się znaleźć ok. 100 nowych mieszkań w Krakowie, w niezłej lokalizacji, przy czym najmniejsze z nich maja mieć 2 pokoje, czyli kawalerek w ogóle nie budują. Może są tu jacyś mieszkańcy wcześniejszego etapu i mogą coś o tej inwestycji napisać. Jeśli chodzi o to, jakie ma opinie Matejek deweloper, to budzi on spore kontrowersje wśród osób, które kupiły od niego mieszkania w realizowanym wcześniej przez tą firmę projekcie, który już został ukończony, czyli Wzgórze Krzemionki Kraków - ci użytkownicy forum chyba najlepiej wiedzą, jak z firmą się współpracuje :)

Obrazek

A co myślicie o tej lokalizacji, jest perspektywiczna, jeśli ktoś zastanawia się nad tym, gdzie kupić mieszkanie w Krakowie, to powinien wziąć pod uwagę także ten projekt :?: Zwłaszcza jeśli zdaje sobie sprawę, że lokal będzie chciał kiedyś wynająć lub sprzedać bez straty - warto w tej sytuacji zainteresować się bardziej tym, co oferuje inwestycja Zacisze Kordiana :?:
Ostatnio zmieniony 23 mar 2017, 10:00 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.


gnom
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 12:17

Re: Zacisze Kordiana Kraków nowe mieszkania od Matejek deweloper - forum, opinie

Postautor: gnom » 03 kwie 2017, 12:22

Co do 3 etapu Kordiana to chyba nikt tego nie ukrywa. W grudniu byłem tam w biurze i oglądałem 1 etap i Pani która nas oprowadzała powiedziała że będzie 3 etap, więc nikt z tego chyba żadnej tajemnicy nie robi. Według mnie jeśli chodzi o tą inwestycję to ważne jest czy będzie w końcu ul. Kordiana połączona i co z planowaną kiedyś trasą Nowa Sławka której trasa pewnie przebiegałaby bardzo blisko tej inwestycji.

gnom
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 12:17

Re: Zacisze Kordiana Kraków nowe mieszkania od Matejek deweloper - forum, opinie

Postautor: gnom » 05 kwie 2017, 12:11

Jeśli chodzi o 3 etap to nic więcej nie wiem bo tak naprawdę mocno interesuje się zakupem mieszkania w 2 etapie. Dlatego interesuje mnie co będzie z ul. Kordiana i trasą Nowa Sławka która jest podobno planowana od 25 lat:) Niestety planu zagospodarowania tam nie ma i dalej nic nie wiadomo. Dla mieszkańców lepiej żeby Nowa Sławka tam nie powstała, bo przebiegałaby pewnie bardzo blisko bloku.


Nowy
Posty: 1651
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Budowa ul. Nowa Sławka obok inwestycji Zacisze Kordiana Kraków

Postautor: Nowy » 06 kwie 2017, 0:44

To też chyba mało pewne czy ta droga - ulica Nowa Sławka w Krakowie powstanie, bo z tego co słyszałem, to były jakieś protesty już przeciwko niej. Co prawda, jeśli ludzie protestują, to nie zawsze coś daje, ale jednak czasem władze miasta i ZIKiT nieco weryfikują wcześniejsze plany, więc i tutaj może być podobnie. Choć pewne jest, że przepustowość dróg w tej okolicy, już się wyczerpuje, a będzie jeszcze gorzej w miarę powstawania w okolicy kolejnych inwestycji mieszkaniowych :)

wlodek_b
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2017, 13:44

Re: Zacisze Kordiana Kraków nowe mieszkania od Matejek deweloper - forum, opinie

Postautor: wlodek_b » 24 lip 2017, 22:19

Witam,
Chciałbym zapytać jak inwestycja od strony wschodnio południowej, czy są już wszystkie piętra?
Czy macie jakieś zdjęcia aktualne?

Pozdrawiam
WB

anna_g
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2018, 9:28

Re: Zacisze Kordiana Kraków nowe mieszkania od Matejek deweloper - forum, opinie

Postautor: anna_g » 16 sty 2018, 9:30

Hej!

Czy sa tu przyszli mieszkancy Zacisza Kordiana II? Jak odbiory? Czy duzo rzeczy do poprawy?

My mamy odbior w poniedzialek 22.01, jestesmy z klatki drugiej. ;)

Pozdrawiam
Ania

fido77
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2018, 20:43

Re: Zacisze Kordiana Kraków nowe mieszkania od Matejek deweloper - forum, opinie

Postautor: fido77 » 19 sty 2018, 20:45

Klatka pierwszak u nas nie duzo bylo ogolnie ok

darek_z
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2018, 11:13

Re: Zacisze Kordiana Kraków nowe mieszkania od Matejek deweloper - forum, opinie

Postautor: darek_z » 20 lut 2018, 11:16

U mnie też bez większych problemów, wszystkie usterki naprawione od ręki. A w ostatni czwartek widziałem jak ktoś się wprowadza :o szybko im poszło


mM31
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2018, 15:42

Re: Zacisze Kordiana Kraków nowe mieszkania od Matejek deweloper - forum, opinie

Postautor: mM31 » 07 mar 2018, 15:48

U nas było trochę (uszczerbana framuga okienna oraz jeden z pokoi został uznany za łazienkę i niewyszlifowane zostały ściany), ale szybko zostało naprawione (kilka dni).

anna_g
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2018, 9:28

Re: Zacisze Kordiana Kraków nowe mieszkania od Matejek deweloper - forum, opinie

Postautor: anna_g » 13 mar 2018, 7:52

Czesc! Czy macie w swoich mieszkaniach ciepla wode? Dowiedzielismy sie od B12 ze sa problemy z podlaczeniem budynku do MPEC-u i nie wiadomo, kiedy to nastapi... :o



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 19 gości