Teligi 3 Kraków opinie i forum - inwestycja od Buma deweloper na Prokocimiu

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
nitro
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2017, 10:27

Re: Teligi 3 Kraków opinie i forum - inwestycja od Buma deweloper na Prokocimiu

Postautor: nitro » 13 lip 2017, 10:33

Ostatnie piętro jest właśnie w trakcie budowy. Dodatkowo na stronie inwestycji wrzucili niedawno zdjęcia z budowy, wykonane w czerwcu. Jakiś czas temu widziałem plany teoretycznych linii metra w Krakowie i na jednej z propozycji, jedną z linii miała stacje właśnie w pobliżu Teligi3. Zastanawiam się, jaki wpływ miała by budowa metra na ceny nieruchomości w tym rejonie.


Natally
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2018, 18:20

Re: Teligi 3 Kraków opinie i forum - inwestycja od Buma deweloper na Prokocimiu

Postautor: Natally » 27 maja 2018, 18:54

Witam,
Zakupiłam mieszkanie w tej inwestycji i wiem, że już osoby rozpoczynają pierwsze odbiory. Chciałabym zapytać jak wrażenia po odbiorach? Było dużo usterek? Już byłam w mieszkaniu i je oglądałam, gołym okiem wyglądało wszystko w miarę w porządku, ale wszystko okaze się przy koncowym odbiorze, gdy będę wraz z fachowcami, dlatego chciałabym wiedziec jak to wyglądało u reszty osób :) ;)

nitro
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2017, 10:27

Re: Teligi 3 Kraków opinie i forum - inwestycja od Buma deweloper na Prokocimiu

Postautor: nitro » 27 maja 2018, 21:42

Z tego co wiem, to pierwsze mieszkania sa juz odebrane bez poprawek. Wiadomo, zawsze moze sie cos znalezc, ale Buma ma ogolnie tendencje do wybierania solidnych podwykonawcow. To samo slyszalem od znajomych, ktorzy kupili mieszkanka na Osiedlu Familijnym. Co do Teligi, to na pietwszy rzut oka, mieszkania wygladaja rzeczywiscie niezle. Jestem pozytywnie zaskoczony np. jakoscia scian.


Chomiczyca
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2018, 9:30

Re: Teligi 3 Kraków opinie i forum - inwestycja od Buma deweloper na Prokocimiu

Postautor: Chomiczyca » 11 cze 2018, 9:34

Dzień dobry,
Jestem już po odbiorze technicznym.Ogólnie jest nieźle. Kilka drobnych niedociągnięć - porysowany parapet, rysa .na szybie, porysowana (od czyszczenia) barierka na balkonie, brak płaszczyzny w kilku miejscach na suficie i podłodze. Jedyna poważniejsza rzecz to sufit w łazience, który nie jest najlepszy. Czekam na odpowiedź Bumy w sprawie reklamacji.

Kleks23
Posty: 6
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:06

Re: Teligi 3 Kraków opinie i forum - inwestycja od Buma deweloper na Prokocimiu

Postautor: Kleks23 » 14 cze 2018, 11:11

Dzień dobry.
Pytanie do osób, które już odebrały mieszkanie. Nie było żadnych problemów, aby dostać od developera projekty instalacji ( wod-kan, elektrycznej, C.O.)? Wynająłem ekipę do odbiorów mieszkań i muszę dostarczyć komplet dokumentów i tylko tego mi na chwilę obecną brakuję.

Chomiczyca
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2018, 9:30

Re: Teligi 3 Kraków opinie i forum - inwestycja od Buma deweloper na Prokocimiu

Postautor: Chomiczyca » 16 cze 2018, 9:31

W dniu odbioru dostaje się je na pen drive.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości