Loft 13 Kraków (ul. Poleska) od HK Investment - zdjęcia i opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Loft 13 Kraków (ul. Poleska) od HK Investment - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: slawek » 14 wrz 2019, 12:42

Niewielka, ale ciekawa inwestycja w Czyżynach - Loft 13 w Krakowie przy ulicy Poleskiej - widać, że budowa ma się już ku końcowi. Nie wiem czy są tam dostępne jeszcze jakieś mieszkania, ani ile dokładnie będzie ich w tym budynku, ale prezentuje się całkiem nieźle.

Obrazek

Z drugiej strony jest to raczej okolica domów jednorodzinnych, w której jednak coraz częściej wyrastają właśnie tego rodzaju inwestycje mieszkaniowe. Co myślicie o zakupie mieszania w takim budynku? Mała wspólnota mieszkaniowa to plus czy minus? Może ktoś podzieli się na forum tym, jakie ma opinie.


slawek
Posty: 633
Rejestracja: 09 lut 2017, 0:15

Re: Loft 13 Kraków (ul. Poleska) od HK Investment - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: slawek » 14 wrz 2019, 12:46

Wrzucę jeszcze ze dwa zdjęcia, skoro już mam. Może ktoś się orientuje, jakie są ceny w takich budynkach i w tej lokalizacji?

Obrazek


Obrazek

A co do lokalizacji, to w zasadzie jej też warto by poświęcić słów kilka. Niby wydaje się ona być nieco na uboczu, ale tak naprawdę, to kilka minut jest z tego miejsca do przystanków tramwajowych i autobusowych na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II ze Stella-Sawickiego, a w stronę centrum i Huty jeździ tam sporo tramwajów. Niedaleko są też centra handlowe, a będzie ich pewnie jeszcze więcej. Moim zdaniem pod tym względem całkiem ok.

painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Loft 13 Kraków (ul. Poleska) od HK Investment - zdjęcia i opinie na forum

Postautor: painkar » 14 wrz 2019, 14:20

Bardzo ladna inwestycja. I miejsce tez bardzo wporzadku . Rownież jestem ciekawa czy coś jeszcze dostępne, ale pewnie nie.. nie moglam sie już dzis dodzwonic. Jak ktos cos wie na ten temat to proszę o info



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Interesanci i 36 gości