Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
annaa
Posty: 6
Rejestracja: 03 wrz 2018, 20:34

Re: Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Postautor: annaa » 07 paź 2018, 22:42

Witam,
gdyby ktoś planował sprzedaż mieszkania od strony południowo-zachodniej z budynku A2 lub A3, to chętnie odkupię :)


Raven
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2018, 23:07

Re: Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Postautor: Raven » 07 paź 2018, 23:10

Witam, zaintrygowało mnie zniknięcie ostatnich postów dotyczących kolejnego etapu N5D. Czyżby były dla kogoś niewygodne ? Hmmm :idea:

marcinkowalski
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2018, 14:22

Re: Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Postautor: marcinkowalski » 07 paź 2018, 23:40

Dwie lub trzy stronki zniknęły ... :shock:


Szablon
Posty: 17
Rejestracja: 01 paź 2018, 21:15

Re: Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Postautor: Szablon » 08 paź 2018, 0:09

Zniknęło bardzo dużo postów, łącznie z moimi. Admin - O co chodzi? To jest forum czy cenzura? Nie było w nich żadnych niewłaściwych treści!

lobz
Posty: 40
Rejestracja: 02 paź 2018, 11:08

Re: Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Postautor: lobz » 08 paź 2018, 0:55

Nic nie zniknęło, tylko zostało przeniesione do osobnego forum Nowej 5 Dzielnicy. W jednym temacie to już było nie do utrzymania, bo trochę o cenach, trochę o samej inwestycji, trochę o odbiorach. Znacznie przejrzyściej jest, jeśli jest jeden temat na jeden wątek na forum. Pisałem kiedyś do admina w tej sprawie i chyba wreszcie się tym zajął :)

Szablon
Posty: 17
Rejestracja: 01 paź 2018, 21:15

Re: Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Postautor: Szablon » 08 paź 2018, 22:08

lobz pisze:Nic nie zniknęło, tylko zostało przeniesione do osobnego forum Nowej 5 Dzielnicy. W jednym temacie to już było nie do utrzymania, bo trochę o cenach, trochę o samej inwestycji, trochę o odbiorach. Znacznie przejrzyściej jest, jeśli jest jeden temat na jeden wątek na forum. Pisałem kiedyś do admina w tej sprawie i chyba wreszcie się tym zajął :)


@lobz - dzięki za powiadomienie, choć mam taki komentarz do zaistniałej sytuacji:

*Po pierwsze: jeżeli jest tutaj admin, to on powinien powiadomić w głównym wątku o przenosinach postów do innych wątków, zaraz po tej czynności

*Po drugie: wnikliwy forumowicz szybko się zorientuje, że nie wszystkie posty zostały zachowane. Sprytnym zabiegiem "posegregowania" usunięto jednak część niepochlebnych postów dotyczących biura sprzedaży. A było ich trochę. Również usunięty został (tylko kilka dni wcześniej) bardzo wartościowy post jednego z forumowiczów o opisie wad jakie zarejestrował przy odbiorze (tutaj akurat nie ma jasności, czy nie usunął tego sam autor).

*Po trzecie: Czy na pewno potrzeba aż tak dużo wątków? Nie wystarczy może trzy, góra cztery i na tym koniec? Np. generalna dyskusja, budowa, odbiór i użytkowanie?

Jestem tutaj nowy i niestety od razu zauważam takie rzeczy, co odpycha i powoduje dużą nieufność do osób zarządzającym tym forum. Szkoda, bo czekają nas ciekawe tygodnie czy miesiące budowania społeczności N5D. Wolność słowa to podstawa na forum. Co Wy myślicie o tym? Co na to admin?

lobz
Posty: 40
Rejestracja: 02 paź 2018, 11:08

Re: Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Postautor: lobz » 08 paź 2018, 22:24

Słusznie, że mogła pojawić się tu informacja, byłoby łatwiej się połapać w zmianach. Jeżeli chodzi o liczbę wątków, to zdecydowanie uważam, że lepiej, jeżeli jest ich więcej, niż mniej. Spamu na forum pojawia się sporo, choćby wpisy firm odbiorowych, sam kilka takich zgłosiłem, to zaśmieca forum. Ale generalnie mi udało się mnóstwa rzeczy dowiedzieć o inwestycji. Zdecydowanie znalezione tu informacje pomogły przy zakupie mieszkania. Handlowcy deweloperów mają jednak dosyć jednostronny ogląd.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Postautor: pozdro » 09 paź 2018, 6:17

Ja tez uwazam ze segregacja nic nie upraszcza. Najlepszy jest liniowy charakter informacji. ;) tak samo strony z newsami nie ma jak takie ktore podaja informacje liniowo, a nie porozrzucane na watki. Tak szcze powiedziawszy to i tak warto sie docelowo przeniesc na facebooka. Przykladowo dla kazdegi buduynku zalozyc grupe wapolnoty mieszkaniowej. Nie glupia opcja byloby tez zalozenje grupy dla calej 5 dzielnicy.


lobz
Posty: 40
Rejestracja: 02 paź 2018, 11:08

Re: Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Postautor: lobz » 09 paź 2018, 10:53

pozdro pisze:Ja tez uwazam ze segregacja nic nie upraszcza. Najlepszy jest liniowy charakter informacji. ;) tak samo strony z newsami nie ma jak takie ktore podaja informacje liniowo, a nie porozrzucane na watki. Tak szcze powiedziawszy to i tak warto sie docelowo przeniesc na facebooka. Przykladowo dla kazdegi buduynku zalozyc grupe wapolnoty mieszkaniowej. Nie glupia opcja byloby tez zalozenje grupy dla calej 5 dzielnicy.

Tylko sporo osób nie ma kont w serwisach społecznościowych, natomiast tu posty są dostępne też dla osób, które ich nie posiadają.

rmcc
Posty: 43
Rejestracja: 09 mar 2018, 14:12

Re: Nowa 5 Dzielnica - Centrum Nowoczesnych Technologii (CNT) - opinie i forum

Postautor: rmcc » 09 paź 2018, 11:25

. to chyba najgorszy możliwy wybór pod tym kątem, nie dość, że nie każdy ma tam konto, to jeszcze informacje na nim zamieszczane robią się niewyszukiwalne oraz niesegregowalne przez co giną bezpowrotnie.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości