Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Postautor: Bartab » 01 kwie 2021, 0:49

Prima Aprilis? :D
Ostatnio zmieniony 03 maja 2021, 22:55 przez Bartab, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
anubis
Posty: 1933
Rejestracja: 29 maja 2020, 14:35

Re: Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Postautor: anubis » 01 kwie 2021, 1:41

To jest podwójna taktyka. Z jednej strony szukamy panikarzy, którzy kupią od nas po 10k i więcej, a z drugiej biznes jednak musi się kręcić i dajemy co jakiś czas konkretne promocje.

Moim zdaniem ta lokalizacja jest warta maks. 8k z metra. Po tyle schodzą najlepsze, wykończone mieszkania na wtórnym w okolicy. 9k... no spoko, może ktoś uważa, że będą wzrosty i generalnie chce mieć spokój, mieć swoje lokum. Ale 10-13k to jest zwyczajny skok na kasę i szukanie frajerów - dlatego taka sprzedaż tu leży.
Prognoza anubisa > taka jak Kierownika Zakładu Ekonomii Instytucjonalnej i Politycznej SGH:
https://cutt.ly/pEi3HOF

Nowe pustostany w Krakowie > zapraszam do wątku o pustostanach:
https://budujesie.pl/viewtopic.php?f=14&t=12022

Skaka
Posty: 63
Rejestracja: 03 gru 2020, 8:38

Re: Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Postautor: Skaka » 01 kwie 2021, 8:12

anubis pisze:Moim zdaniem ta lokalizacja jest warta maks. 8k z metra. Po tyle schodzą najlepsze, wykończone mieszkania na wtórnym w okolicy.

Nie lubię tej dyskusji o cenach, ale po 8k/m to ja sprzedałem ledwo wykonczone mieszkanie w Mydlnikach, a nie w relatywnym centrum Krk... I dodam, że miałem trzech chetnych za gotowke w pierwszym tygodniu.


noicomyzrobimy
Posty: 74
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:58

Re: Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Postautor: noicomyzrobimy » 01 kwie 2021, 8:58

Z Anubisem nie ma co polemizowac nt cen. Dla niego czy to zablocie czy grzegorzki, mieszkania powinny kosztowac po max 8k. Po prostu sie zatrzymal z cenami, inflacja, zarobkami w 2016.

timmons
Posty: 136
Rejestracja: 03 lut 2020, 12:06

Re: Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Postautor: timmons » 01 kwie 2021, 10:15

Nie jestem pewien, o czym mówił poprzedni plakat. Ceny są nadal podane na stronie Lokum.

lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-salsa/?sort=price_asc&limit=10#cennik

Awatar użytkownika
aczkolwiek
Posty: 26
Rejestracja: 13 sty 2020, 16:10

Re: Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Postautor: aczkolwiek » 01 kwie 2021, 11:41

anubis pisze:Moim zdaniem ta lokalizacja jest warta maks. 8k z metra. Po tyle schodzą najlepsze, wykończone mieszkania na wtórnym w okolicy.
Acatom sprzedał w cenie 8-8,5k/m^2 prawie wszystkie mieszkania na Federowicza (czyli na końcu świata, bo to jest jeszcze za Czerwonymi Makami), zaczynając sprzedaż na początku zeszłego roku (czyli idealnie jak wystartowała pandemia), ale mieszkania na Zabłociu warte max. 8k. Jak Ty to liczysz?

Awatar użytkownika
anubis
Posty: 1933
Rejestracja: 29 maja 2020, 14:35

Re: Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Postautor: anubis » 01 kwie 2021, 11:49

Mamy osobne wątki o cenach to nie dyskutujmy tu o cenach, ale zwróćcie uwagę, że skoro już część posprzedawali za 9k to 8k to tysiąc złotych mniej. I tak trzeba dołożyć po 2k do wykończenia, a za 10k to już spokojnie kupimy w tej okolicy mieszkanie w miarę nowym budynku na wtórnym - z mniejszym hałasem i równie dobrze skomunikowane.

Acatom sprzedał po 8k na Fedorowicza, no spoko, a Interbud przedał po 10k na Klinach. Mieszkanie to nie tylko odległość od centrum. Skoro tutaj 9k i tak nie odpaliło sprzedaży to myślę, że 8k to taki poziom od którego coś by się znowu zaczęło dziać, tym bardziej że konkurencja rośnie.

10-13k... no cóż... za tą cenę możesz kupić obecnie mieszkanie w Krakowie wszędzie, poza Starym Miastem. Ludzie nie kupują w tych cenach tutaj nie dlatego, że czekają aż Lokum zrobi promocje tylko kupują gdzie indziej.
Prognoza anubisa > taka jak Kierownika Zakładu Ekonomii Instytucjonalnej i Politycznej SGH:
https://cutt.ly/pEi3HOF

Nowe pustostany w Krakowie > zapraszam do wątku o pustostanach:
https://budujesie.pl/viewtopic.php?f=14&t=12022

drake
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2021, 16:20

Re: Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Postautor: drake » 01 kwie 2021, 12:15

Zgadzam się po części z każdym, ale wzrost cen w tej inwestycji, mimo czekania skłania mnie bardziej ku Lofthaus lub Greendustry


Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Postautor: Bartab » 01 kwie 2021, 13:23

Od początku roku sprzedaż mocno ruszyła.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2021, 22:56 przez Bartab, łącznie zmieniany 2 razy.

Bartab
Posty: 242
Rejestracja: 04 sty 2021, 13:54

Re: Lokum Salsa Kraków (ul. Klimeckiego) / deweloper Lokum - opinie i forum

Postautor: Bartab » 01 kwie 2021, 13:30

drake pisze:Zgadzam się po części z każdym, ale wzrost cen w tej inwestycji, mimo czekania skłania mnie bardziej ku Lofthaus lub Greendustry

Greendustry na wizualizacjach wygląda bardzo atrakcyjnie ale 13000-20000 zł za mieszkanie między akademikiem a torami kolejowymi oraz przyszłą imprezownią w budynkach po drukarni Leyko? Ja dziękuję :D Nad Lofthaus Zabłocie mocno się zastanawiałem, ceny nie są najniższe ale mają dużo dwupoziomowych mieszkań z fajnymi tarasami, z tym że większość mieszkań 60-80 metrów ma salon z aneksem wielkości 17-18 metrów, moim zdaniem to jest nieporozumienie. Do tego w biurze powiedzieli mi że na drugim poziomie nie wolno zbudować żadnych pomieszczeń, wstawić drzwi, ani zrobić dodatkowej łazienki. Ponoć chodzi o przepisy pożarowe ale jakoś w innych inwestycjach (w tym Greendustry) te drugie poziomy są w pełni funkcjonalne więc nie wiem w czym problem. W każdym razie mnie to zniechęciło.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości