Fredry 6 Kraków od Budimex - inwestycja mieszkaniowa (Bonarka) - forum i opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Krakowie i innych miastach - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
kokos
Posty: 59
Rejestracja: 14 lip 2016, 12:46

Re: Fredry 6 Kraków od Budimex - inwestycja mieszkaniowa (Bonarka) - forum i opinie

Postautor: kokos » 11 cze 2018, 8:50

arczimm@o2.pl pisze:Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi. Co do zamknięcia przejazdu kolejowego to chyba nie taka prosta sprawa, z racji choćby tego, ze jest tam linia autobusowa i min. szkoła, dzieci muszą jakoś dojechać, odetną w ten sposób ogrom ludzi od dobrego dojazdu do centrum, nie tylko nowe osiedla.

A do tego jest stacja na Faustyny, gdzie tez jest przejazd kolejowy, zamkniecie ich obu ma sens, ale tylko na Fredry jaki? jak pociąg jedzie np. towarowy co się na stacji nie zatrzymuje i tak, zamykają oba przejazdy wtedy. Moim zdaniem wybudowanie ronda kolo bonarki i jednocześnie zamkniecie przejazdu na Fredry to własnie spowoduje dużo większe korki , bo będzie tylko jeden wyjazd z tego miejsca zamiast dwóch.

Kokos a skąd masz taki ładny plan I etapu? :)

Jeżeli chodzi o plan I etapu to ktoś na naszym forum wspólnoty go wrzucił :)

Z tym zamknięciem to jest też tak, że jak pytałem przewodniczącego rady dzielnicy to stwierdził, że dwóch przejazdów nie zamkną (Fredry i Faustyny). Nowa droga o której wspominałem (poprzeczna od Fredry) dochodząca do nowego ronda ma przejąć ten ruch w kierunku Tischnera. Autobus będzie po prostu jechał niejako objazdem. Sam nie wiem na ile jest to realny pomysł, ale skoro w radzie słyszą o takim rozwiązaniu to coś, gdzieś tam jest na rzeczy.


yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Fredry 6 Kraków od Budimex - inwestycja mieszkaniowa (Bonarka) - forum i opinie

Postautor: yogmen » 18 cze 2018, 10:34

Czy ktoś ma jakieś przecieki co do przedziału cenowego?

kriskros
Posty: 23
Rejestracja: 01 sie 2018, 8:24

Re: Fredry 6 Kraków od Budimex - inwestycja mieszkaniowa (Bonarka) - forum i opinie

Postautor: kriskros » 01 sie 2018, 8:45

arczimm@o2.pl pisze:
Kokos a skąd masz taki ładny plan I etapu? :)

Kokos - jesteś gracz, gdzie takie informacje można pozyskać?
Wiesz może coś więcej o cenach i przykładowych rzutach. Szukam intensywnie w tamtym rejonie


kokos
Posty: 59
Rejestracja: 14 lip 2016, 12:46

Re: Inwestycja Cegielnia Bonarka Kraków od Budimex - ul. Fredry - forum i opinie

Postautor: kokos » 01 sie 2018, 11:24

kriskros pisze:
arczimm@o2.pl pisze:Kokos a skąd masz taki ładny plan I etapu? :)

Kokos - jesteś gracz, gdzie takie informacje można pozyskać?
Wiesz może coś więcej o cenach i przykładowych rzutach. Szukam intensywnie w tamtym rejonie

Niestety poza tymi informacjami, które zamieściłem na forum więcej nie posiadam. Mieszkam obok planowanej inwestycji, więc zapewne jakieś wiadomości od administracji będą nam przekazywane. Wówczas się nimi podzielę, a tymczasem trzeba czekać na ruch Budimexu.

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Inwestycja Cegielnia Bonarka Kraków od Budimex - ul. Fredry - forum i opinie

Postautor: yogmen » 01 sie 2018, 13:55

Jak narazie widziałem że chyba biuro sprzedaży sobie postawili :)

kriskros
Posty: 23
Rejestracja: 01 sie 2018, 8:24

Re: Inwestycja Cegielnia Bonarka Kraków od Budimex - ul. Fredry - forum i opinie

Postautor: kriskros » 02 sie 2018, 9:33

yogmen pisze:Jak narazie widziałem że chyba biuro sprzedaży sobie postawili :)

Tak, potwierdzam jest już biuro - byłem wczoraj zobaczyć co się dzieje.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Cegielnia Bonarka Kraków od Budimex - ul. Fredry - forum i opinie

Postautor: pozdro » 03 sie 2018, 7:28

A jakie sa tam ceny bo w sumie szukam czegos na wunajem. Taka lokalizacja dalej od centrum, ale gdzies gdzie sa jakiekolwiek biurowxe gdzie jest w moare dojazd do kampusu uj i gdzie jest SKM czyli niby na zadupiu ale jednak da sie w kilka miejsc sprawnie dojechac. By mnie interesowalo. Oczywiscie wolalbym czyzyny, ale moze te rejony nie takie glupie. Wszystko kwestia ceny. Choc nie wiem czy na kwoty typu 6200-6500 jest jeszcze co liczyc w Krakowie.

yogmen
Posty: 87
Rejestracja: 06 lut 2018, 8:47

Re: Inwestycja Cegielnia Bonarka Kraków od Budimex - ul. Fredry - forum i opinie

Postautor: yogmen » 03 sie 2018, 8:58

Jeszcze nie ma inwestycji w sprzedaży nawet nie ma informacji na stronie że planowana etc?

Zobacz sobie na hds strumienna coś tam jeszcze mają w takich cenach.


kriskros
Posty: 23
Rejestracja: 01 sie 2018, 8:24

Re: Inwestycja Cegielnia Bonarka Kraków od Budimex - ul. Fredry - forum i opinie

Postautor: kriskros » 03 sie 2018, 9:39

yogmen pisze:Jeszcze nie ma inwestycji w sprzedaży nawet nie ma informacji na stronie że planowana etc?

Zobacz sobie na hds strumienna coś tam jeszcze mają w takich cenach.

HSD miało dobre ceny w pierwszym etapie. Ja się nie załapałem, podobno ruszają w tym miesiącu z drugim etapem.

pozdro
Posty: 2713
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Inwestycja Cegielnia Bonarka Kraków od Budimex - ul. Fredry - forum i opinie

Postautor: pozdro » 03 sie 2018, 10:26

HDS jest w gównianej lokalizacji. Nie interesują mnie lokalizacje bez dostępu do SKM. W sensie rozumiem że Budimex jest przy Fredry typu do 10min z buta na stacje Lagiewniki SKM, czy dość dobre dojscie nawet na Bonarkę pod estakadą, bliżej na tramwaj. Strumienna nie spełnia minimów inwestycji wielorodzinnej czyli dostęp do usług, komunikacji,itd. Akurat tereny cegielni jak to jest w tym miejscu mi się podobają i byłbym w stanie dać koło tych 6200-6500zł/m2

google.pl/maps/dir/50.025918,19.9416878/50.0295958,19.9454228/@50.0289196,19.9395127,16z/data=!4m9!4m8!1m5!3m4!1m2!1d19.9442981!2d50.0289297!3s0x47165ca676a7324b:0x72d14b95a9d4e8d1!1m0!3e2

Za wyższą cenę to bym miał wątpliwości. Już bym chyba wolał Wodną od Active-Investments bo zakładam że Kraków Płaszów ma spore perspektywy rozwoju. Duża terenów poprzemysłowych, rupieciarni, świetne perspektywy komunikacyjne.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], phantom i 35 gości